Debiut literacki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez chawendyk (2020-01-21 17:09:23)

Temat: Debiut literacki

Kilka lat temu drążąc własne sprawy sercowe i szukając odpowiedzi na pytania postawione przez życie - trafiłem na to forum. Wrzuciłem też swój tekst - poetycki i bardzo osobisty. Sprawy sercowe po jakimś czasie zresztą rozwiązały się racjonalnymi metodami. 
Wtedy jeszcze służyłem zawodowo w wojsku i nie bardzo wiedziałem co z tym moim pisaniem poetyckim zrobić. Zresztą ciężko mi było znaleźć oparcie literacko-poetyckie jeśli służyłem w wojsku. W pracy nie za bardzo było kogo się poradzić. Ale po części był to ważny moment dla mnie. Odkryłem że coś z tego pisania będzie i jest to jakaś droga.
Z mundurem się rozstałem i chyba wybrałem całkiem intuicyjnie nową przestrzeń. Też ciekawą. Mój pierwszy tekst gdzieś się zapewne na forum wyświetla. Wtedy też szukałem odpowiedzi czy  moje teksty da się czytać. Wnioski jakieś były i coś z tego wyszło, a na pewno się ruszyło. Tomik poezji się wydał.
Nazwałem go "To nie jest czas dla poetów".
No i najważniejsze jest to że udało się to zrobić. W sumie porównując - skakanie ze spadochronem jest mniej stresujące niż taki debiut.

obiecuję nie wklejać więcej linku, aj promes
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Debiut literacki

Michał gratuluję ci pójścia swoją drogą pasji. Próbowałam namierzyć twój tomik, ale już chyba nie jest w sprzedaży. Ciekawy tytuł .

3

Odp: Debiut literacki

A dziękuję bardzo. U mnie niestety to taki schemat. Chciałem służyć w GROM-ie - to się tam dostałem. Teraz chce pisać co czuję - to napisałem sobie tomik.
A poszukać trzeba na "lubimy czytać" po prostu wpisując tytuł - jest kilka opinii. Zresztą każdy ma swoje zdanie. Najważniejsze że się podoba mojej Pani która mnie do matury przygotowywała wink
A sam tytuł wyszedł w dyskusji na portalu. Potem poszło dalej. A tomik jest na "popularnym portalu aukcyjnym"...Zresztą już funkcjonuję jawnie z imienia i nazwiska na mediach społecznościowych - Michał Andruk

obiecuję nie wklejać więcej linku, aj promes

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021