Opryszczkowe zapalenie jamy ustnej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Opryszczkowe zapalenie jamy ustnej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Opryszczkowe zapalenie jamy ustnej

Drogie mamy, dodajcie mi otuchy ..
Moj syn (16 miesiecy) od poniedzialku goraczkuje, doszly do tego afty w buzi, nalot na jezyku, wczoraj dentysta zdiagnozowal opryszkowe zapalenie jamy ustnej...
Syn nie chce jesc, pic, karmie go pipetką, jestem juz bezsilna, niewiem jak mu pomóc, widać ze bardzo cierpi, wargi ma spuchnięte, owrzodziała cała buzia w środku... on płacze a ja razem z nim....
Lekarka przepisala mi antybiotyk, ktory nic nie pomogł plus kilka płynów do pryskania w buzi, dziś musiałam jechac na świąteczny dyżur lekarski, gdzie przepisano mu dodatkowo Heviran.... czy są tu jakieś mamy, które się z tym borykały, po jakim czasie zacznie działać ten Heviran?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Opryszczkowe zapalenie jamy ustnej

Na afty w buzi i nalot na języku najlepszy jest Dentosept A Mini. Działa antybakteryjno i przeciwgrzybiczo. Mi go poleciła moja pani doktor. Do tej pory się najlepiej sprawdzał. Dobry jest jeszcze sachol, ale to już dla o wiele starszych dzieci, no i wtedy aplikacja też boli, a w Dentosepcie masz spray, więc nawet nie dotykasz bezpośrednio afty. Spróbujcie.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Opryszczkowe zapalenie jamy ustnej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024