tabletki a zapalenie pęcherza???? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletki a zapalenie pęcherza????

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: tabletki a zapalenie pęcherza????

Mam takie pytanie: czy tabletki antykoncepcyjne mogą wpływać jakoś na zapalenie pęcherza????

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tabletki a zapalenie pęcherza????

Moga miec- tak czytałam że sprzyjają infekcją..

ale w praktyce ma to chyba nikły wpływ smile

3

Popiera,moga miec.
lepiej pic duzo plynow i zapopiegawczo łykac cos na bazie żurawiny.

The starry skies above me and the moral law inside me
Reklama

4

hhm ja nigdy nie słyszałam że tabletki anty moga mieć wpływ na zapalenie pęcherza...oczywiście mogę się mylić. Jednak sama brałam anty i miałam zapalenie pęcherza ale lekarz nigdy jednego z drugim nie połączył. jeśli masz zapalenie pęcherza przeczytaj sobie ten temat jest na forum chyba w zakładce o zdrowiu.

Owszem slyszałam że tabletki anty maja wpływ na infekcje pochwy bo wysuszają śluzówkę pochwy co zarazem sprzyja infekcją. Dziewczyny na forum wypowiadały się że łatwo pomylić zapalenie pęcherza z infekcjami pochwy ale o tym  przeczytasz właśnie w wątku "zapalenie  pęcherza" naprawdę polecam.

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

5

sama jestem tego przykładem, że bardzo łatwo pomylić infekcje dróg rodnych z zapaleniem pęcherza moczowego... tabletki raczej sprzyjają temu pierwszemu a choroby układu moczowego są częste ale raczej mały mają związek z tabsami.

Reklama

6

Ja pamiętam jak zaczełam brać tabletki...po jakimś czasie zaczęłam czuć ucisk na pęcherz..cały czas chciało mi się sikać ;/...gdy wchodziłam do ubikacji nie mogłam się załatwić a chodziłam co 5 min dosłownie..az sie przestaszyłam, że jestem w ciąży bo moja mama też miała problemy z pęcherzem w ciąży i mówiła mi że jak płód uciska na pęcherz to tak jest...nic z tym nie zrobiłam minęło samo po jakims czasie.

7

sprzyjają, bo wtedy częściej można uprawiać sex, bez obaw...
wysuszają również śluzówkę, jak koleżanka pisała

polecam jakąs profilaktykę- najlepiej suplement z żurawinom- Urinal jest w każdej aptece i bez recepty.

8

Odkurzam wątek. Niestety mają wpływ na zapalenie pęcherza. Jakieś 1,5 miesiąca temu ginekolog do którego poszłam pierwszy raz przepisał mi nowe tabletki hormonalne twierdząc iż stare maja za dużą dawkę hormonów. Niestety od tego właśnie 1,5 miesiąca miałam juz 4 razy zapalenie pęcherza. Za 3 razem dostałam od lekarza ogólnego antybiotyk. Pomogło i myślałam ze na dłużej bedę miała spokój niestety znowu miałam powrót po tygodniu. Zaczęłam studiować ulotke tabletek i jest napisane, że 1 na 100 osób moze mieć zapalenie pęcherza. Zaznaczam ze przed tymi nowymi tabletkami nie miałam problemu z pęcherzem. Jak się zdarzyło to raz na rok i kiedy faktycznie za lekko się ubrałam. Także jestem żywym przykładem że mają ogromny wpływ tabletki na zapalenie pęcherza.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletki a zapalenie pęcherza????

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016