To mnie zamęczy - co o tym myśleć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » To mnie zamęczy - co o tym myśleć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: To mnie zamęczy - co o tym myśleć?

Trafiłam do Was, gdyż od jakichś 3 tygodni mam ogromny problem. Zwykle poprosiłabym o pomoc którąś z przyjaciółek, ale sprawa jest na tyle delikatna, że nie chcę mówić o niej żadnej z nich, tym bardziej, że nie dotyczy ona tylko mnie.

Jestem z chłopakiem, a właściwie już narzeczonym od prawie 2 lat. To mój pierwszy związek, wcześniej jakoś nie chciałam się wiązać, ale od kiedy jestem z nim jest mi najlepiej na świecie. : ) On miał wcześniej kilka dziewczyn, ale z żadną nie był dłużej niż 3 miesiące, bo wolał kumpli i szybko mu 'przechodziło'.

Kiedy był u mnie jakieś 3 tygodnie temu ze swoim laptopem, chciałam przesłać sobie od niego zdjęcia mailem, bo u mnie zepsuł się czytnik kart sd i kiedy kliknęłam wybierz folder pojawił mi się już jeden zaproponowany. Niestety zobaczyłam w nim zdjęcia dziewczyn i co gorsza, nie były to tylko jakieś obce gołe baby, bo to by mi pewnie zwisało. Były tam zdjęcia dziewczyn z naszego miasta, normalne zdjęcia, które ściągnął kiedy dodawały je na fejsa, no i gołe baby też. Nie wytrzymałam i zapytałam się go o ten folder, bo nie potrafię nic dusić w sobie i zawsze jestem w stosunku do niego szczera. I wtedy opowiedział mi swoją historię. Bardzo się tego wstydził, popłakał się... Teraz jest wysoki i szczupły, nie ma problemu z wyrywaniem lasek. Natomiast kiedyś był dużo grubszy. W gimnazjum kiedy wychodził z kolegami dziewczyny nie zwracały na niego uwagi. Nie radził sobie, więc zaczął kolekcjonować tego typu zdjęcia, które pomagały mu przy pewnej czynności, którą facet może robić przy tego typu zdjęciach... To ciągnęło się latami, miał dziewczyny, sypiał z nimi, ale wpadł w to, jakby się uzależnił. Powiedział, że przestał po jakichś 2-3 miesiącach od kiedy zaczęliśmy ze sobą być. I tylko sporadycznie zapisywał jakieś zdjęcia, a robił to bo aż tak weszło mu to w nawyk.
I teraz nie wiem, nie mogę przestać o tym myśleć. Męczy mnie, że były to zwykłe zdjęcia dziewczyn, dla mnie to znaczy, że on na nie leci, skoro potrafiły go tak podniecić, a on mi wciąż powtarza, że to był tylko taki bodziec i on nic do nich nie czuje. Moja ocena własnej wartości zleciała do zera, czuję się niewystarczająca, bo gdybym była taka cudowna jak mówi, to po co byłyby mu te wszystkie zdjęcia? Dodam, że jestem szczupła, wszystkie jesteśmy podobnej budowy, więc niby to nie dlatego, że jestem za gruba, czy coś w tym stylu...
Nie mogę chodzić po mieście, bo boję się, że zobaczę, którąś z nich. Myślę o tym praktycznie non stop.

Co o tym sądzicie? Dodam, że jest nam ze sobą naprawdę tak jak powinno być. Jest czuły, opiekuńczy, możemy spędzać ze sobą całe dnie i się sobie nie nudzimy, zawsze jest przy mnie i mogę na niego liczyć, nie mamy też problemów w łóżku. Dlatego tym bardziej nie chcę mu tego ciągle wypominać, ale tak mnie to męczy, że nie potrafię wyprzeć tego ze świadomości. Wiem, że to dla niego samego trudny temat, opowiadał mi to naprawdę z płaczem...

POMÓŻCIE!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: To mnie zamęczy - co o tym myśleć?

W ten jego płacz jakoś ciężko uwierzyć.

"Nie mogę chodzić po mieście, bo boję się, że zobaczę, którąś z nich. Myślę o tym praktycznie non stop."
To nie delikatna przesada? Najzwyklejsza rzecz pod słońcem, jak czyjś fap-folder staje się przyczyną poważnego problemu egzystencjonalnego.

3

Odp: To mnie zamęczy - co o tym myśleć?

Doprawdy, beztroska i brak opcji myślenia u niektórych facetów mnie przeraża. yikes

Jak miał problem i już go nie ma, to po kiego diabła trzyma te zdjęcia na dostępnym dla Ciebie sprzęcie i opowiada Ci o tym?
Po cholerę płacze? No proszę....

4

Odp: To mnie zamęczy - co o tym myśleć?

Jesteś pewna, że naprawdę był grubszy i myślisz, że mówi prawdę? Ja bym teraz poudawała, że ok, a potem przycisnęła do powiedzenia prawdy. jak powie i to pokryje się z tą historią to ok. Pamiętaj, że ludzie się uzależniają od takich rzeczy i to naprawdę mógł być duży problem dla niego. Zależy czy jesteś w stanie o tym nie myśleć i mu poniekąd wybaczyć.

5

Odp: To mnie zamęczy - co o tym myśleć?

Akurat w dużym stopniu zajmuję się problemem uzależnień seksualnych. Jest to sprawa poważna, ponieważ wpływa na niekorzystne zmiany osobowości, która ulega spłyceniu i następuje stępienie uczuciowe. Można to jednak skutecznie leczyć. W środowisku medycznym problematyka ta nie jest jeszcze dobrze znana, więc znalezienie dobrego terapeuty jest trudne. Mogę tylko powiedzieć że dobre wyniki osiąga się poprzez zastosowaniu dłuższego leczenia z użyciem androcur, który może nawet obniżyć poziom testosteronu de zera. Jednak to nie likwiduje popędu płciowego. Wręcz przeciwnie, mężczyzna staje się bardziej uczuciowy a seks bardziej zmysłowy. Lekarz psychiatra powinien określić odpowiednią dawkę lekarstwa dla osiągnięcia wymaganego efektu.

6

Odp: To mnie zamęczy - co o tym myśleć?

Hm z jednej strony facet jak placze to niby nier z byle powodu sam tez o tak nie potrafilbym zaczac dla mnie to nie wykonalne musi byc napewno wewnetrzny powod. Fakt jest tez taki ze mozliwe ze sie uzaleznil  ize po prostu byl sobie folder nie pomyslal ze to moze jakos tobie przeszkadzac gdyby byl tego swiadomy dajac ci laptopa ukrylby to jakos. Napewno przycisnij go troche pogadaj co do grubosci jego nieh pokaze zdjecia masz tereaz troche prawo byc z lekka zdenerwowana i podejrzliwa i mu nie wierzyc ale zrob to na spokojnie. Nie ch pokaze zdjecia z mlodosci i udowodni jak mu nie wierzysz powiedz zeby usunal te wszystkie zdjceia jak mu na tobie zalerzy i ze mu pomorzesz jak faktycznie jest to jego uzalezbieniem ake musicie o tym rozmawiac i musi ci wszystko mowic.

7

Odp: To mnie zamęczy - co o tym myśleć?

Co do tego, że był otyły, to akurat mam pewność, pokazywał mi zdjęcia i nieraz opowiadał ze smutkiem w głosie jakieś niemiłe historie z tamtych czasów... W rozmowie zaraz po znalezieniu zdjęć powiedział mi, że kiedy już schudł, to nie potrafił np. pojechać do klubu i tam zaliczyć sobie laski, nie chciał tak, więc uciekał w to. I to nie jest tak, że opowiada mi o sobie w samych superlatywach, a ja w to wierzę, bo znam trochę historii, które ukazywały go w negatywnym świetle, a również usłyszałam je od niego. Folder usunął sam, nie musiałam go o to prosić. Mając już teraz lekką paranoję na chwilę zainstalowałam mu na kompie Picasę, która tworząc bibliotekę, zbiera wszystkie zdjęcia z komputera... nic nie znalazło.  ;p Powiedział, że to w sumie dobrze, że to zobaczyłam, bo sam nie potrafił zrobić ostatecznego kroku i usunąć tego folderu... gdzieś jeszcze to w nim trochę zostało, bo robił to przez tyle lat, a teraz chce z tym już skończyć całkowicie. I nie miejcie mnie za jakąś wstrętna maniaczkę, bo wcześniej nigdy nie przeszukiwałam mu laptopa. Ale teraz chyba to przenosi się na moją psychikę i kiedy z nim piszę, a on siedzi w domu, ciągle mam myśli, że siedzi i gapi się na zdjęcia tych lasek, bo mimo że nie ma folderu, wejść na facebooka, to nie problem...

8 Ostatnio edytowany przez Anik38 (2014-09-22 21:16:19)

Odp: To mnie zamęczy - co o tym myśleć?

No to mu się chwali, że usunął bez Twojego marudzenia. Może faktycznie taki szczery do bólu?

A.. i powstrzymaj paranoję. wink Bez względu na to czy on mówi prawdę, czy nie takie Twoje obsesje nic dobrego nie dadzą.

9

Odp: To mnie zamęczy - co o tym myśleć?

wiesz niesteety tak jest ze jak rtrafi sie na cs co nam nie odpwiada ktos stworzy jakas sytuacje to wtedy se mma dziwne mysli i podejrzenia np. jak ktos nas oklamie to wtedy zaczynamy mu nie wierzyc  i myslily ze zawsze nas oklamuje potem ciezko zyc normalnie , tak samo i ty teraz sie zastanawiasz co on robi bedac zdala od niego .

10

Odp: To mnie zamęczy - co o tym myśleć?

Dobra! Postanowiłam wziąć się w garść, bo jeśli już ustaliłam sama ze sobą, że mu wybaczam, to nie mogę wiecznie tego roztrząsać i zadawać setki pytań. Wymyśliłam sposób, który w moim przypadku działa, mianowicie: kiedy mam gorszy moment, w mojej głowie pojawiają się pytania, sugestie i scenariusze, to biorę telefon i piszę sms. Nie do niego, wysyłam go do siebie, ale piszę jakby to on był adresatem. Wyrzucam z siebie to wszystko i robi mi się zdecydowanie lepiej, gdyż jestem typem człowieka, którego strasznie męczą niewypowiedziane problemy. Nadal będę czujna, ale w ten sposób pozwalam się temu oddalić, gdyż ciągłe rozmowy w kółko rozdrapywały sprawę. Pewnie nie jest to nic odkrywczego, ale piszę o tym, bo może ktoś zdoła sobie kiedyś poradzić w ten sposób ze swoim problemem. : )

11

Odp: To mnie zamęczy - co o tym myśleć?

Jeżeli wierzysz, że jak facet jest z kobietą to automatycznie nie staje mu na widok innych to nie mam pytań big_smile

12

Odp: To mnie zamęczy - co o tym myśleć?

W związku najważniejsze jest zaufanie.
Jeśli w ogóle mogłaś w jego elektronicznych zabawkach sama coś tak poszperać, no i wyszperałaś, to on ma do ciebie duże zaufanie. Gdyby chciał cokolwiek przed tobą ukryć, nie mogłabyś dotknąć nawet jego telefonu, czy kompa.
Moim zdaniem, powinnaś o całej sprawie zapomnieć, albo ewentualnie ten folder o którym wspominasz, zapełnić swoimi zdjęciami, nie koniecznie grzecznymi. smile

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » To mnie zamęczy - co o tym myśleć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024