Unikał, a teraz nagle mnie widzi. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Unikał, a teraz nagle mnie widzi.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez oletka (2014-05-21 17:05:37)

Temat: Unikał, a teraz nagle mnie widzi.

Spotykałam się z chłopakiem, to on o mnie zabiegał, jednak ja już chcialam żeby wszystko bylo na teraz zaraz i wydaje mi sie ze on jeszcze tego nie chciał, no ale spotykalismy sie codziennie chociaz po godzinie rozmawialismy, on proponował spotkania. pewnego razu się spotkaliśmy, byłooo magicznie, potem pocałowalismy się i nastala cisza. No trudno, nie odzywałam się- on też.
W szkole on mnie unikal, a ja jego- jak ognia... chociaż czasem widziałam jak na mnie spoglada.... Minęły prawie 4 miesiące.. po czym dzisiaj jak gdyby nigdy nic...on stał, odwrócił się w moją stronę i coś tam powiedział do mnie PO IMIENIU... tylko się spojrząłam, troche mnie zamurowalo... tak się zastawiam co to miało znaczyć, czy on znowu szuka kontaktu... czy co ;d wierzcie mi, że nie rozmawiać z kimś 4 miesiace widzac kogos codziennie i pozniej ta osoba mówi w dodatku zwraca sie do Ciebie po imieniu (chociaz wcale nie musi) ale to mnie zastanawia ...


jak byscie to odebrali?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Unikał, a teraz nagle mnie widzi.

normalnie? widac moze juz traktuje cie jak kolezankę?
sama nie odzywalaś sie do niego nie szukalas kontaktu wiec nic wiecej nie wyniklo

3

Odp: Unikał, a teraz nagle mnie widzi.

Dlaczego go unikałaś? Bo się pocałowaliście? Widocznie wtedy zaczęła się robić między wami chemia i zamiast to jakoś rozwinąć to urwaliście kontakt?
To że po tych 4 miesiącach nagle się odezwał to o niczym nie świadczy, może chciał być po prostu wobec Ciebie miły i się tak zwyczajnie przywitał lub coś tam powiedział.
Chciałabyś żeby z tej znajomości coś więcej wynikło?

4 Ostatnio edytowany przez oletka (2014-05-21 17:45:57)

Odp: Unikał, a teraz nagle mnie widzi.
vigawia napisał/a:

Dlaczego go unikałaś? Bo się pocałowaliście? Widocznie wtedy zaczęła się robić między wami chemia i zamiast to jakoś rozwinąć to urwaliście kontakt?
To że po tych 4 miesiącach nagle się odezwał to o niczym nie świadczy, może chciał być po prostu wobec Ciebie miły i się tak zwyczajnie przywitał lub coś tam powiedział.
Chciałabyś żeby z tej znajomości coś więcej wynikło?

On zawsze pierwszy pisał, po tamtym spotkaniu nigdy więcej się nie odezwał, nie napisał nic. Nie chciałam się pierwsza odzywać, pomyslałam sobie że po tym pocałunku po prostu mu się nie spodobało albo coś. Miał imieniny to żłożyłam mu życzenia, nie odpisał nawet.
A czy chciał być miły? nie wita się ze mna ani nic z tych rzeczy, po prostu powiedział coś tam od siebie jak bysmy ze soba rozmawiali... predzej ani slowem sie nie odezwał przez te 4 miesiące...
jak jeszcze rozmawialismy to on mowil , ze co ma byc to bedzie, ale ze nie powinnismy sie spieszyć, że powinniśmy później się za to wziąć, nie od razu.

5

Odp: Unikał, a teraz nagle mnie widzi.

A moze to tzw.prawo przyciagania?:-) moze sie sploszyl ale Ty mu sie potem nie narzucalas w zasadzie tylko sms z imieninami, a moze on nie obchodzi ich(chyba ze sie myle).poczekaj bo jak mu bedzie zalezec to sie odezwie znow

6

Odp: Unikał, a teraz nagle mnie widzi.
tajemnicza1234 napisał/a:

A moze to tzw.prawo przyciagania?:-) moze sie sploszyl ale Ty mu sie potem nie narzucalas w zasadzie tylko sms z imieninami, a moze on nie obchodzi ich(chyba ze sie myle).poczekaj bo jak mu bedzie zalezec to sie odezwie znow

Jeśli chodzi o tą siłę przyciągania.. jestem pewna, że coś w tym jest. Czytałam kiedyś o tym, bo mam tak praktycznie od zawsze. To o czym myśle, co uważam za interesowne, przychodzi do mnie ZAWSZE. Chłopak o którym wyżej pisałam.. jeszcze jak się nie znaliśmy osobicie myslałam o nim w tym samym czasie co do mnie po raz pierwszy napisał.. fajna rzecz, nie powiem.. ale trzeba uważyć o czym się myśli naprawdę..

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Unikał, a teraz nagle mnie widzi.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024