Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1 Ostatnio edytowany przez M3chocolate (2013-10-07 19:23:14)

Temat: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?

Przyjaciolce powiedzialam kiedys ze mi sie starsznie podoba chlopak z tanca .Byl instruktorem i wiem ze ja mu sie podobałam big_smile

Jak zmienił szkolę tanca i wyjechal do mnie przyjaciolka powiedziala ,ze nie pasowalismy do siebie.

Ona go ani razu nie widziała ,ani razu nie widziała jak sie zachowuje . Oceniła go bezposrednio po wygladzie bo sie wyroznial (nosil kolorowe dredy) i wystepowal na scenie.

Czy ona mi go zazdrosciła mimo ,że miala chlopaka?

+ sterdziła ,że jak jej mówiłam to ,że sie dowiedziałam ze mu sie podobam z tekstem do mnie : '' a może ktos tylko zmyślał ,jestes pewna? ''

Ia wiem sama ze i tak nie pasowalismy do siebie ,ale takie cos mówić i to przyjacillce ?

Wtedy sobie pomyslałam ,że jestem potwornie brzydka ,że w ten sposob o mnie mowi

Moze mojej przyjaciolki to tylko przepuszczenia ?

Ona i znajoma z liceum nigdy mnie nie zostawiły w porzebie wink Pozniej przeprosila osobe w liceum za zachowanie i juz bylo z innymi dobrze. Nawet był moment gdzie moj rocznik w liceum odwrocił sie ode mnie z mojej winy one byly przy mnie . Ta przyjaciolka caly czas mnie wspierala . Nigdy mi nie powiedziała wprost jak była w nim ''zakochana '' czegoś takiego .

Ja też jej po rozstaniu z jednym chlopakiem powiedzialam jej wprost ,że nie pasowali do siebie i za bardzo go nie lubiłam ,ale ja go znałam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?

M3chocolate całkiem możliwym jest, że Twoja przyjaciółka ma większą niż inni potrzebę kontroli oraz okazania się "tą mądrzejszą"; wtedy naturalnym jest, że pierwsze na co możesz liczyć, to krytyka. A tak naprawdę... jest to krótki proces sprowadzania Cię do parteru- nie na ziemię, ale do parteru smile Czyli nic fajnego i nic budującego.
W relacjach między przyjaciółmi nie powinno być miejsca na to sprowadzanie do parteru - CHYBA ŻE masz pewność, że robi to z miłości do Ciebie. Gdy jednak przyjaciel kieruje się miłością (bo wierze, ze przyjaciół się kocha) uczyni wszystko, by nie zranić drugiej osoby.

3

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?
Catwoman napisał/a:

M3chocolate całkiem możliwym jest, że Twoja przyjaciółka ma większą niż inni potrzebę kontroli oraz okazania się "tą mądrzejszą"; wtedy naturalnym jest, że pierwsze na co możesz liczyć, to krytyka. A tak naprawdę... jest to krótki proces sprowadzania Cię do parteru- nie na ziemię, ale do parteru smile Czyli nic fajnego i nic budującego.
W relacjach między przyjaciółmi nie powinno być miejsca na to sprowadzanie do parteru - CHYBA ŻE masz pewność, że robi to z miłości do Ciebie. Gdy jednak przyjaciel kieruje się miłością (bo wierze, ze przyjaciół się kocha) uczyni wszystko, by nie zranić drugiej osoby.

Wiesz przemyslałam sobie jej słowa na spokojnie i doszłam do wnisku ,że to chyba przez mój charakter tak zareagowała. W tamtym momencie kiedy ona wypowiadała te słowa to ja byłam osobą przewrażliwiona na swoim punkcie ,balam sie troche ludzi .

Może przez mój charakter tak zareagowała?

4

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?

Ja nie mam pojęcia smile Ona też Ci nie powie, bo każdy widzi to inaczej ze swojego punktu widzenia.
A masz jakiś problem z tą przyjaciółką? Jakieś wątpliwości co do Waszej relacji?

5

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?
Catwoman napisał/a:

Ja nie mam pojęcia smile Ona też Ci nie powie, bo każdy widzi to inaczej ze swojego punktu widzenia.
A masz jakiś problem z tą przyjaciółką? Jakieś wątpliwości co do Waszej relacji?

Lekkie mam . Obawiam sie że tak bedzie z kazdym chlopakiem ,który mi sie spodoba. Inni mnie wsperali ale ona taki tekst mi tylko na koniec posłała jak było juz po wszystkim.

6

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?

No ale zależy Ci bardzo na jej aprobacie za każdym razem gdy jesteś w związku? Po prostu to olej i rób swoje. A samą relację możesz ograniczyć do koleżeństwa a nie do przyjaźni.

7

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?
Catwoman napisał/a:

No ale zależy Ci bardzo na jej aprobacie za każdym razem gdy jesteś w związku? Po prostu to olej i rób swoje. A samą relację możesz ograniczyć do koleżeństwa a nie do przyjaźni.

wiem . Nawet od obcych ludzi lub blizszysz znajomych słyszałam '' bedzie dobrze'', ''ktoś wtrafi Ci sie lepszy'' itd.

A ona takie teksty mi powiedziała.

Nie wiem ,może to jej przypuszczenia? bo ja byłam skrytą ,zamknietą osobą i przewrazliwoną na swoim punkcie.

O to chodzi ,ze ja nie potrafię z nikim innym blizej się zaprzyjaznić . Mam z tym problemy

8

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?
M3chocolate napisał/a:

[

O to chodzi ,ze ja nie potrafię z nikim innym blizej się zaprzyjaznić . Mam z tym problemy

Z Twoich postów aż bije, że masz problemy sama ze sobą. Z akceptacją siebie, z chorymi urojeniami, że wszyscy wokół tylko czyhają, żeby Ci czymś dokuczyć, zrobić krzywdę, obmówić itp.
Doradzałabym terapię. Bo naprawdę ciężko wytrzymać z osobą, która widzi wokół tylko spisek....

9

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?
bbasia napisał/a:
M3chocolate napisał/a:

[

O to chodzi ,ze ja nie potrafię z nikim innym blizej się zaprzyjaznić . Mam z tym problemy

Z Twoich postów aż bije, że masz problemy sama ze sobą. Z akceptacją siebie, z chorymi urojeniami, że wszyscy wokół tylko czyhają, żeby Ci czymś dokuczyć, zrobić krzywdę, obmówić itp.
Doradzałabym terapię. Bo naprawdę ciężko wytrzymać z osobą, która widzi wokół tylko spisek....

Ale tak jest.  Przeczytaj sobie jak jak praktykantka mnie potraktowała.
Wstyd sie przyznac ale mam 20 lat .Wiem ze nie jestem pepkiem swiata.  To wzieło sie przez gimnazjum .najgorsza była 3 klasa. masakra jakas .2 dziewczyny w sumie 3 rzadziły klasą .

10 Ostatnio edytowany przez troublemaker (2013-10-09 13:34:34)

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?

po pierwsze zgadzam się z bbasią.

Po drugie dodam od siebie: Rolą przyjaciela jest wspieranie ale również bycie szczerym. Jeżeli przyjaciółka uważała, że nie pasujecie do siebie dlaczego miała mówić co innego? Żeby było Ci miło? Bo tak mówili "wszyscy"..? To, że wyraziła zdanie na dany temat ( w twoim mniemaniu negatywne) w cale nie znaczy, że źle Ci życzy, jest zawistna czy zazdrosna.

Co do tekstu "może ktoś zmyślał, jesteś pewna(że mu się podobasz)" uważam że jest on oznaką troski. Przyjaciółka na pewno widzi jaką osobą jesteś. Wyrażeniem takich wątpliwości być może chciała ostudzić Twój zapał a tym samym oszczędzić późniejszych rozczarowań.

Edit: Czytałam Twój post odnośnie praktykantki. Po przeczytaniu również tego uważam iż powinnaś skorzystać z pomocy specjalisty.

11

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?

A ja bym taka pewna intencji przyjaciółki nie była. Nieważne CO powiesz, ale JAK powiesz.
W każdym razie: M3chocolate masz zamiar stwarzać na forum wątki z każdym problemem, jaki napotkasz.....żyjąc?

12

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?

Catwoman

Osobiście też zdarzyło mi się po zakończonym związku mojej przyjaciółki powiedzieć "uważam, że do siebie nie pasowaliście". Oczywiście nie były to moje jedyne słowa w tym temacie i zapewniam, że złych intencji nie miałam, zakochana w byłym przyjaciółki również nie byłam.

Natomiast według mnie autorka ma poważny problem ze sobą, co za tym idzie postrzeganie zachowań i słów innych mam mocno zachwiane.

13

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?

A to swoją drogą.

14

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?

Macie racje . Mam problemy z sobą .Możliwe ,że robiła z troski o mnie (być może przez moje zachowanie) .  W innych dziedzinnach mogę liczyć na nią . Ale to nie jest miłe jak ktos wysmiewa z nas twarzy .Mamy taką poprstu i tyle i nikt i nic tego nie zmieni. Widocznie tak miało być.

Nikt dla mnie nie jest gorszy ani lepszy ode mnie .Traktuje ludzi równo. Człowiek to człowiek. Nie wiadomo jaki by był .

Tylko nie rozumiem dlaczego szefowa nie zareagowała ostrzej. To jej powinno zależeć na kliencie ,nie mnie.

15

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?

Ale po co się nad tym roztkliwiasz? To sprawa szefowej jak zareagowała, poza tym,: było mineło. Nie ma sensu marnować czasu na myślenie o tym!

16

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?
Catwoman napisał/a:

Ale po co się nad tym roztkliwiasz? To sprawa szefowej jak zareagowała, poza tym,: było mineło. Nie ma sensu marnować czasu na myślenie o tym!

A myslisz ze co do przyjaciolki dobre wnisoki wyciagnelamm?

17

Odp: Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?

Nie wiem, nie znam jej.
Ale raczej zajmij się pracą nad sobą bo jeśli poradzisz sobie ze swoimi emocjami i nastawieniem, z innymi ludźmi i ich nastawieniem względem siebie też sobie poradzisz.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Czy moja przyjaciółka jest o mnie zazdrosna?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024