Jak przestać się przejmować... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak przestać się przejmować...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Jak przestać się przejmować...

Jak przestać przejmować się opinią innych, tym co myślą o nas, naszym postępowaniu?
Ostatnio zauważyłam, że strasznie denerwują mnie teksty innych, takie niby nic takiego strasznego w nich nie ma, ale w sumie nie wiadomo, czy to jakaś docinka czy nie.. Po ktorych wszyscy dodają "No przecież żartuje!", ale czuć, że wcale tak nie jest..

Wiem, że to jest destrukcyjne i sama siebie zadręczam, ale nie potrafię przestać się takimi rzeczami przejmować i po prostu ich olać...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak przestać się przejmować...

Ale to WSZYSCY Twoi znajomi zachowują się w ten sposób?

3

Odp: Jak przestać się przejmować...

Nie, nie wszyscy big_smile tak ogólnie napisałam.
To są pojedyńcze przypadki, tylko ja się za bardzo tym przejmuję - denerwuję się na ta osobę albo na siebie, wiem że powinnam to olać, a nie potrafię.. Takie błedne koło się robi.

4

Odp: Jak przestać się przejmować...

Po prostu jeśli czujesz, ze czyjeś intencje nie są szczere, nie rozmawiaj z takimi osobami smile

5 Ostatnio edytowany przez Artemida (2012-11-04 22:51:40)

Odp: Jak przestać się przejmować...

Jeśli czujesz, że to złośliwość, to tak jest. Obracanie chamskich szpil w żarty nie daje nawet szansy obrony (bo co: dystansu do siebie nie masz, no coś ty, tylko żartowałem itd.). Złośliwość jest agresją. Nie lubię agresywnych ludzi. Niech się biją między sobą.
Odciąć się od nich - dobra rada.

6

Odp: Jak przestać się przejmować...

Myślę, że to są po prostu zwykłe złośliwości,którymi nie należy sie przejmowac, choc mi samej tez trudno tak to olac

7

Odp: Jak przestać się przejmować...

Wiesz co, lepiej zastanowić się nad intencjami tych krytykujących ludzi.

W ostatnim czasie pewna bliska osoba bardzo mnie obraziła, udało jej się trafić w bardzo czuły punkt. Oczywiście najpierw się wściekłam, później miałam fazę doła, ale niedawno zaczęłam się zastanawiać, dlaczego tak się zachowała. To bardzo młoda osóbka, uświadomiłam sobie, że chwilę wcześniej powiedziałam, że będzie musiała zrobić coś, czego nigdy wcześniej nie robiła i bardzo się boi. Nie chciałam jej przestraszyć, z resztą powiedziałam to do trzeciej osoby, ale uświadomiłam sobie, że ona potraktowała to jako atak i chciała odbić piłeczkę. Jej wcale nie chodziło o to, żeby mi dopiec, ale żeby mnie również zabolało. A ja się tym głupia przejęłam wink

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak przestać się przejmować...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024