Mąż mnie najprawdopodobniej zdradza, jak sprawdzić z kim? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-05-17 09:24:01

Asiek80
Niewinne początki

Mąż mnie najprawdopodobniej zdradza, jak sprawdzić z kim?

Witam Was wszystkie,

Chcę się dowiedzieć jaki jest najlepszy sposób aby sprawdzić czy mąż mnie zdradza. Nie interesują mnie testy na zdradę, które można znaleźć na googlach za smsa za 9 zł. Myślę że najlepszym sposobem będzie sprawdzenie co robi na komputerze. Słyszałam kiedyś o róznych programach, które zapisują kliknięcia klawiszy na komputerze i wysyłają drugiej osobie. Dlatego zaczęłam szukać. Znalazłam taki program na stronie spam Jak pisze producent jest to urządzenie do zdalnego monitorowania komputera, przesyłającego wszystkie informacje na emaila, typu logi z klawiatury czy zrzuty ekranu. Czy ktoś go używał i może podzielić się wrażeniami? A może ktoś zna jakiś inny program, który mi pomoże?

Pozdrawiam,
Asia

Ostatnio edytowany przez Delicious (2011-05-18 10:42:28)

#2 2011-05-17 09:27:01

alter_ego
Zbanowany

Re: Mąż mnie najprawdopodobniej zdradza, jak sprawdzić z kim?

jakie masz przesłanki do tego aby tak twierdzić?

#3 2011-05-17 09:29:12

Asiek80
Niewinne początki

Moi znajomi widzieli go kilkakrotnie z jakimiś innymi kobietami

#4 2011-05-17 09:35:10

alter_ego
Zbanowany

hehehehheheheh, przepraszam, to niech jego znajomi zobaczą cię z innymi facetami! Zobaczysz jak szybko się skruszy!
Najpierw zapytaj się jak zacznie ściemniać , że to koleżanki z pracy to możesz ewentualnie to sprawdzić. Dalej postępuj tak samo, olej jakieś programy, sprawdzenia bo to pokaże twoją słabość !

#5 2011-05-17 09:36:14

alter_ego
Zbanowany

ale widzieli go jak co robił?

#6 2011-05-17 09:48:32

Asiek80
Niewinne początki

kilkakrotnie wchodzil do tego samego hotelu z innymi kobietami, w którym moja koleżanka pracuje. To nie jest śmieszne, muszę się dowiedzieć o co chodzi. A chce zobaczyć co robi na komputerze, bo odgania mnie od niego jak od ognia ;/

#7 2011-05-17 10:07:40

Margot77
Woman In Red

Asiek80 napisał:

kilkakrotnie wchodzil do tego samego hotelu z innymi kobietami, w którym moja koleżanka pracuje. To nie jest śmieszne, muszę się dowiedzieć o co chodzi. A chce zobaczyć co robi na komputerze, bo odgania mnie od niego jak od ognia ;/

A może jak następnym razem wejdzie do tego hotelu niech koleżanka do Ciebie zadzwoni i po prostu przyjedz do niego i gdy będzie wychodził zapytaj co to ma znaczyć...  Co Ci to da że zobaczysz co on robi na komputerze, nawet jak pisze z jakimiś dziewczynami zawsze się z tego wytłumaczy, a jak go przyłapiesz na gorącym uczynku to będziesz miała dowód zdrady czarno na białym... po co Ci ta zabawa z komputerem??

Blizny przypominają nam o tym, że przeszłość naprawdę istniała...

#8 2011-05-17 10:07:54

huanita
Netbabeczka

to nie lepiej powiedzieć mężowi wprost że wiesz że Cie zdradza i jak długo zamierzał to ukrywać ?znasz go na tyle że poznasz że się zmieszał i wystraszył(no chyba ze jest "dobrym aktorem")? zgadzam się z Alter_ego olej te programy,zachowaj klasę i lepiej nie baw się w szpiega.

#9 2011-05-17 10:09:19

alter_ego
Zbanowany

uuuu,
wpisz sobie w google, pełno jest takich programów, po cichu mu zainstalujesz albo w mailu wyślesz i na swoim komputerze będziesz mogła śledzić dokładnie wszystko!

Ale nie tędy droga, chociaż i tak zrobisz po swojemu!

#10 2011-05-17 10:12:23

arbi
Net-Facet

wiesz, z keyloggerami to i tak nie bedzie proste, bo nie zainstalujesz tego zdalnie i nie znajac hasla do jego profilu, bo jak bys znala to po co Ci keylogger.....przedewszystkim sprawdz informacje od kolezanek, bo ludzie bywaja naprawde podli...

#11 2011-05-17 10:33:54

Asiek80
Niewinne początki

Już sama nie wiem. Mówię mu, że coś jest nie tak, pytam czy mnie zdradza a on na mnie krzyczy, że jestem nieogarnięta...

Kasa to nie problem, bo mam chęć już tym wszystkim rzucić, przynajmniej będę pewna tego że mnie zdradza...

#12 2011-05-17 11:24:44

alter_ego
Zbanowany

szkoda mi ciebie, ale nie napiszę nic, bo zaraz koleżanki z forum napiszą, że rozmowa to klucz do sukcesu:)

pozdrawiam

#13 2011-05-17 12:20:09

Alinka73
Powoli się zadomawiam

Zastanów się czy na pewno chcesz to wiedzieć....mój mąż też mnie zdradzał i powiedział mi o tym  wiesz chyba wolałbym jednak o tym nie wiedzieć...bo to bardzo boli...nie wiem czy lepiej dla ciebie bedzie jak sie dowiesz czy jak odpuścisz facet tez ma sumienie i jesli to robi to wyrzuci to kiedyś z siebie:)
Kwestia tego jak silny jest wasz związek i jak silna jest twoja miłość do niego
Pozdrawiam

#14 2011-05-17 14:32:31

End_aluzja
Przyjaciółka Forum

Alinka lepiej byłoby nie wiedzieć? Wtedy nie przeszkadzaloby ci to ze Cię zdradza? A teraz wiesz i co? Zgadzasz się na to? Pewnie nie. A czy fakt ze nie wiesz o zdradzie świadczy o tym ze się na zdradę zgadZasz? 
Asiek- jeśli podejrzewasz zdradę nie siedź w miejscu. Ja bym pewnie obserwowała co się dzieje i pewnie wprost bym powiedziała.
Boje się ze mnie zdradzasz. Nie chce Cię sprawdzać i szpiegowac. Nie chce związku w którym uczciwość wynika z tego co łatwo lub trudno ukryć.
Chce żebyś wiedział ze nie zgadzam się na zdrady i oczekuje zarówno ode mnie jak i od Ciebie lojalności.
Nie musisz mi mówić co się wydarzyło. Ale cokolwiek to było nie ma prawa się powtórzyć. Jeśli oceniłam się niezgodnie z prawda- to przepraszam. Są powody
które
powodują ze czuje się pewnie...
Wiesz
co jest najgorsze? Ze kiedy ja powiedziałam to mojemu mężowi nie zaprzeczył... I tak się zaczęło...

Ostatnio edytowany przez olinderka (2011-05-17 14:34:43)

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

#15 2011-05-17 14:51:38

pe
Przyjaciółka Forum

Mężczyźni często nie przyznają się do zdrady. Jeżeli czujesz intuicyjnie że coś jest nie w porządku to zazwyczaj tak jest właśnie. Rozmowa z mężem jest czysta bo nie szpiegujesz i dzieki temu jesteś w porządku do siebie i do niego.
Ale niestety nie zawsze pomaga...bo wymaga szczerości, i tu pojawia sie pytanie czy twój mąż potrafi być szczery.

W moim przypadku było tak, że on zaprzeczał, mówił że sobie ubzdurałam coś w swojej głowie...
Czułam że mnie okłamuje i że jest ktoś jeszcze...sprawdziłam mu komórkę...
nie myliłam się...hmm

#16 2011-05-17 15:02:24

End_aluzja
Przyjaciółka Forum

dokładnie, ja nie wykluczam, że trzeba sprawdzić... ale moja uczciwość wymagała, żeby najpierw dać mu szansę rozmowy ze mną i wyjaśnienia wątpliwości. jeśli w takiej sytuacji zaprzeczy i mówi, że nic się nie dzieje, albo unosi się złością - bo jak śmiesz tego uczciwego porządnego człowieka oskarżać... to pozostaje ci obserwacja i sprawdzania.
może być tak, że zapyta cię, na jakiej podstawie tak sądzisz, a gdy odpowiesz...to ci wszystko wyjasni, wytłumaczy, powie, że cię kocha i że nie chcę zawieźć twojego zaufania.
może być tak, że sie przyzna i powie, że juz nigdy, że przeprasza i tak dalej....
Może być tak, że się przyzxna i powie, że odchodzi
może być tak... że

scenariuszy jest wiele...

#17 2011-05-17 15:08:28

Kriss
100% Netkobieta

A w tym hotelu co to pracuje Twoja koleżanka to nie ma monitoringu?

#18 2011-05-17 15:20:51

777misiak
Niewinne początki

mężczyńni zawsze zdradzali i zawze będą zdradzać

#19 2011-05-17 15:26:27

End_aluzja
Przyjaciółka Forum

misiak i co z tego?

#20 2011-05-17 16:11:18

pe
Przyjaciółka Forum

A pewnie że zdradzają smile problem dotyczy i mężczyzn i kobiet. I przyczyny bywają różne....
Jednak pytanie  zadane przez Asiek80 nie dotyczy ani moralności, a TYLKO sposobu co zrobić aby się dowiedzieć czy udowodnić. Jestem daleka od szpiegowania ukochanej osoby, ale czasem jest to jedyna możliwość aby poznać prawdę.
Trzeba też zadać sobie pytania: Czy poważnie chcę tą prawdę znać? I czy jeżeli okaze się że mąż mnie nie zdradza będę umiała nie robić tego więcej i poprostu mu zaufać.

#21 2011-05-18 11:11:29

Asiek80
Niewinne początki

Chce znać prawdę, to trwa już zbyt długo. Zamówiłam wczoraj urządzenie SpyLogger. Poczekam na efekty jego działania i Wam napisze...

#22 2011-05-18 13:11:16

Tarantella
Przyjaciółka Forum

Asiek, napisz na mojego maila.

Nikt nam nie obiecywał, że będzie lekko ... i słowa dotrzymał.

#23 2011-05-31 11:39:47

Alinka73
Powoli się zadomawiam

Boje się ze mnie zdradzasz. Nie chce Cię sprawdzać i szpiegowac. Nie chce związku w którym uczciwość wynika z tego co łatwo lub trudno ukryć.
Chce żebyś wiedział ze nie zgadzam się na zdrady i oczekuje zarówno ode mnie jak i od Ciebie lojalności.

olinderka...to nic nie da gdy podejrzewałam zdradę i zapytała podobnie jak radzisz uzyskałam zapewnienie ,że mnie nie zdradza a czynił to czemu sie nie przyznał???bo mu było dobrze z ną...Asiek tez nie jest wstanie wyciągnąć prawdy z swojego faceta bo oni tez dla swojego dobra potrafią świetnie kłamać...uwierz mi ale jets tez dobra tego strona gdy w tamtych związkach im nie wychodzi to łagodnieją jak baranki wtedy wyrzucają z siebie wszystko..tylko czy my chcemy tego słuchać???

#24 2011-05-31 12:01:17

takasobiemamuśka
Szamanka

Asiek...fakty są takie z tego co wyczytałam...
a) znajoma donosi, że go widzi w hotelu z różnymi kobietami
b) odgania Cię od kompa jak tylko może
myślę, że znajduje kobiety np. powiedzmy na czacie, może popisują na gadu...może nie...zależy jakie to babeczki, czy na dłużej, czy jednorazowa opcja...ale jeśli różne kobiety to pewnie szybkie numerki w hoteliku, może mieć do tego kupioną osobną kartę do komórki z innym numerem...(mój tak miał)
jeśli potrzebujesz mieć czarno na białym....sprawdzaj co się da...
też w pewnym momencie zaczęłam sprawdzać...mnie ta wiedza doprowadziła w przeciągu pięciu lat do pozwu rozwodowego...
może się mylę...
oby

#25 2011-05-31 14:20:50

delphine
Dobry Duszek Forum

i skąd ja to znam..... Asiek mój mąż przyznał się do zdrad ( tak zdrad  wielu z różnymi kobietami) kiedy oznajmiłam mu ze odchodzę od niego i jego despotyzmu w stosunku do mnie i dzieci- szczerością i powalającym mnie wyznaniem zwalił mnie kompletnie wtedy z nóg, miał nadzieje ze po tym wybaczę mu i zostanę z nim dając mu 2 szanse- dla mnie było za późno- zresztą obiecałam dzieciom ze od niego odejdę. Zawsze wiedziałam ze coś jest nie tak, miałam przeczucie, ale on zawsze zaprzeczał, nawet wtedy kiedy jego kochanki wydzwaniały do nas do domu nawet wtedy w żywe oczy się wypierał i zaprzeczał a w stosunku do mnie był oschły, obcy, despotyczny...
Wiedza boli ale niewiedza zabija . Sprawdź wszystko co możesz, nie miej w stosunku do siebie wyrzutów, ze kontrolujesz, w przeciwnym wypadku zwariujesz z tej niewiedzy... Trzymaj się i bądź dzielna bez względu na to co odkryjesz.

#26 2011-05-31 14:45:35

majakka83
Dobry Duszek Forum

Jak sprawdzić z kim? A po co ci to wiedzieć? Skoro zdradza to chyba wystarczy nie? A jak bardzo chcesz wiedzieć to popytaj koleżanek albo zawsze można u wróżki spróbować.

A ty co? Z tobą coś nie tak?
Czy Ci przyjacielu wyobraźni brak?
W taki dzień możesz w niebie być,
tańczyć z nią na plaży do utraty sił!

#27 2011-05-31 17:58:11

nell999
Cioteczka Dobra Rada

delphine napisał:

Wiedza boli ale niewiedza zabija . Sprawdź wszystko co możesz, nie miej w stosunku do siebie wyrzutów, ze kontrolujesz, w przeciwnym wypadku zwariujesz z tej niewiedzy...

Popieram - jesli czujesz Asiek ze cos jest na rzeczy to znaczy ze najprawdopodobniej tak jest.
Nie sadze, zebym posunela sie na Twoim miejscu do jakichs szpiegow elektronicznych.
Po prostu bylabym w ciaglym kontakcie z kolezanka i kiedys "z przypadku" natknela sie na niego w towarzystwie "znajomej". No i poza tym kolezanka moglaby zrobic kilka zdjec jak malz prowadza sie z paniami (dobry dowod w sadzie jesli zdecydujesz sie na rozwod) + jakies wyciagi z kart, ktorymi placi za ten hotel.

Powodzenia smile

Scientists have finally discovered what is wrong with the male brain:
On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left wink

Stopka forum