jak mam życ dalej????? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jak mam życ dalej?????

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: jak mam życ dalej?????

dobry wieczór.od czego zacząć...? trudne to jest.byliśmy para 3lata mieliśmy wspólne plany ze za rok będziemy razem mieszkać tylko on miał do mnie pretensje ze nic nie potrafię ja jestem po zawodowce on po szkole średniej tylko ja teraz kończę liceum uzupełniające po szkole zawodowej,bolą mnie to strasznie ale chciałam mu pokazać ze tez potrafię i jego rodzinie oni nie za bardzo za mną przepadali jestem z rozpitej rodziny.jak była jakaś okazja to zawsze z nim składałam im życzenia oni niestety mi nie.rozstaliśmy się ja podjęłam ta decyzje chciałam żeby sobie przemyślał co dalej ja również przez ten czas mieliśmy kontakt tylko on się staczał z trybem natychmiastowym.po jakiś czasie poszłam na inpreze żeby z nim porozmawiać ze może da się jeszcze uradować nasz związek w końcu go kocham myślałam ze on tez...zobaczyłam jak siedzi z jakiś dziewczynami później ich już nie widziałam.na następny dzień powiedział ze to jego dziewczyna i ze jednak jestem kiepska w łóżku.za parę dni okazało się ze ja kocha ze jest spełnieniem jego marzeń ze jest cudowna jak może tak o niej mówić skoro widzieli się parę razy?ze tak szybko o mnie zapomniał nie mogę w to uwierzyć ze tyle razem przeszliśmy on co mi powiedział ze zapomnę jak on zapomniał.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak mam życ dalej?????

Kochana, niestety będzie bolało jakiś czas. Postaraj się nie myśleć o nim, zajmij się sobą, od początku dnia koncentruj się maksymalnie na sobie, unikaj miejsc gdzie możesz go spotkać.

Uwierz starszej odrobinę koleżance, stać Cię na kogoś, kto doceni Cię taką jaką jesteś, a przede wszystkim żadna kobieta nie powinna poświęcać ani sekundy facetowi, który wyraża się w ten sposób.

Popłaczesz troszkę, ale zobaczysz z każdym tygodniem będzie lepiej.
Jesteś jeszcze bardzo młodziutka, sama zobaczysz jak szybo będziesz się z tego śmiała.

3

Odp: jak mam życ dalej?????

nie sadze.poznałam ostatnio chłopaka myślałam ze przy nimi zapomnę o byłym on mi napisał żebym dala sobie spokój z nim bo nie warto żebyśmy zostali znajomymi bo on inaczej nie potrafi a nie chce mnie skrzywdzić.tez ostatnio się rozstał z dziewczyna tym monnecie myślę ze nikogo ju nie poznam.jest mi przykro ze nikogo nie mam.

4

Odp: jak mam życ dalej?????

Daj sobie trochę wiecej czasu,,,,czas ...pomoże Ci spojrzec trzezwo na tę sytuację...
zastanów się co wart jest facet który- poznaje nową dziewczynę i mówi do ciebie że jesteś kiepska w łóżku ...
On cię nie szanuje...
chcesz takiego partnera..?

5

Odp: jak mam życ dalej?????

nie chce.tylko to bardzo boli ze byliśmy tyle razem a on tak szybko kogoś znalazł jak tak mógł?

6

Odp: jak mam życ dalej?????

tak wiem Boli...i będzie bolało...
ale zobaczysz już wkrótce zaświeci słońce...

7

Odp: jak mam życ dalej?????

tylko kiedy to eis stanie?kiedy jak go zobaczę zina nie będę płakać na jego widok?jeszcze tam ten mi dal kosza wogole się czuje witalnie

8

Odp: jak mam życ dalej?????

Spokojnie...musisz przetrwać ten najgorszy czas...
oderwij się od tego myślenia...
spotkaj się z przyjaciółką...idz do znajomych..
zostań na forum:)

9

Odp: jak mam życ dalej?????

czas wyleczy wszystkie rany.
A ten koleś nie był Ciebie warty!
Pomyśl sobie że jak ta mu się znudzi to powie jej to co Tobie. Marne pocieszenie, ale zawsze jakieś
I nie waż mi się myśleć że jesteś od niej gorasza! Ten facet to skonczony palant!

10

Odp: jak mam życ dalej?????

wariatko ..wiesz, to że koleś nie jest Ciebie wart nie ulega wątpliwości, inteligentna osoba nie będzie poniżała żadnego człowieka niezależnie od wykształcenia i pochodzenia,chciałabyś być całe życie upokarzana, przez jego rodzinę, znajomych i przez niego? wciaż poniżana, ze jesteś gorsza...? tak się nie da żyć, w związku ważny jest szacunek i akceptacja drugiej połówki..

spotykanie się z kimś od razu po rozstaniu.. nie jest moim zdaniem dobre, podobno na nieszczęsliwą miłość najlepszym lekarstwem jest nowa miłość, ale najpierw trzeba sobie poradzić z uczuciami po rozstaniu z eks partnerem, wymazać jego obraz, zdjąć z piedestału, poukładać sobie myśli,

rozstanie bardzo boli sad wiem moja droga jak to jest, niestety ale ten ból trzeba przeżyć samemu i to jest bardzo trudne, ja pamiętam jak było na początku, po pewnym czasie jest lżej, ale proces rekonwalescencji  czasem długo trwa .. tylko czas może tu zadziałać i poukładanie sobie wszytskiego w głowie


trzymaj się kochana

11

Odp: jak mam życ dalej?????

boli mnie to strasznie ze tak szybko znalazł pocieszenie w innych ramionach ze o niej tak mówi ze jest cudowna ze mnie nawet na początku tak nie traktował jak ja.nie wiem po co mi to pisze żebym była zazdrosna...........? spotykam się ze znajomymi ale brakuje mi go .chciałabym o nim zapomnieć.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jak mam życ dalej?????

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024