Erekcja - a palenie zioła... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Erekcja - a palenie zioła...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

1

Temat: Erekcja - a palenie zioła...

Witajcie!

        Mam takie pytanie, czy palenie trawki wpływa na wzwód u faceta? Mój obecny partner trochę popala i zauważyłam, że często podczas sexsu "więdnie".
        Czy może to mieć związek z paleniem???

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez carboczar (2010-07-16 13:00:03)

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

mika84
Z mojego doświadczenia również z badań wynika,że uzależnienie od narkotyków ma znaczny wpływ na libido(praktycznie większość pacjentów stosujących narkotyki tak powyżej 85%ma z tym problem) .Nie wspominam o zaburzeniach psychogennych ale w badaniach stwierdza się znaczny spadek testosteronu,serotoniny,prolaktyny również zaburzenia w metabolizmie co również ma wpływ na libido.A nie wymieniam wszystkich czynników które przy stosowaniu narkotyków mają wpływ na spadek libido.

3

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

Mika - zależy, co wg Ciebie znaczy "trochę popala"... Jeśli raz w miesiącu lub rzadziej sobie zapali to nie sądzę, żeby przyczyną "więdnięcia" była trawka...

4

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

Vinnga  -  pali tak ze trzy czasem cztery razy w tygodniu...

5

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

to na pewno przez zioło. przymajniej ma teraz dobry powód do rzucenia a przynajmniej ograniczenia.  facet takie "więdniecia" bierze bardzo do siebie. znajdz w internecie skutki uboczne palenia marihuany i pokaż mu. może przemówi mu do rozsądku.

6

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

tak przez zioło tak się dzieje

7

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

Myślę , że  często kochacie się po tym jak on zapali ziółko i jest już padnięty.Z doświadczenia mogęci jedynie powiedzieć że jest to normalna reakcja organizmu. Mój mężczyzna też palił gdy mieszkaliśmy w Holandii i wiem że stosunek po paleniu jest "nikły". Podejrzewam że wszystku jest wporządku kiedy nie pali

8

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

mika84 witaj,


Mój były palił praktycznie codziennie, przez ... hmm ... 9 lat ?!
Nigdy nie miał problemów ze wzwodem pod wpływem sQna, ale oczywiście każdy organizm jest inny. Sądzę, że najlepszym rozwiązaniem będzie pójście do lekarza, oboje możecie się wtedy w 100% uspokoić. Problemem pewnie będzie zaciągnięcie faceta do lekarza ^^

9

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

Myślę że nie ma to wpływu na erekcje. Sama pale od lat, lubie i nie przeszkadza mi to w życiu codziennym, oczywiście nie pale codziennie:) Mój chłopak również i jakoś nigdy nie było problemów, po alkoholu może i tak. Ale nie po trawce, ma się wręcz większa ochotę na zabawy. Myśle ze to bardziej stres,albo jakieś inne dolegliwości.  A może bierze coś jeszcze  a nie wiesz? Inne ciężkie narkotyki na pewno nie wpływają dobrze na mężczyzn, a może tonie trawka a jakieś świństwo z dopalaczy? To wtedy myśle że to bardzo prawdopodobne że nie ma siły...

Pozdrawiam i mam nadzieje że uleczycie problem;)

10

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

A mój po paleniu nie ma problemu, a nawet jest lepiej. A jak palimy razem to mamy już nie seks tylko szaleństwo...

11

Odp: Erekcja - a palenie zioła...
Zmieniona91 napisał/a:

A mój po paleniu nie ma problemu, a nawet jest lepiej. A jak palimy razem to mamy już nie seks tylko szaleństwo...

Super! Tylko dzidziusia sobie nie zróbcie przez przypadek....
bomba,nic jak tylko pochwalić takie 'mądre' zachowanie.

12

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

A co złego Juliette w tym widzisz? Po pierwsze wiem jak się zabezpieczyć, a po drugie uważam że marihuana jest dużo lepsza i zdrowsza od alkoholu, więc jak mamy wypić piwo to wole zapalić. I nie widze w tym nic złego jeśli to jest raz na kilka miesięcy. Możesz mi wytłumaczyć co Ci się w tym nie podoba?

13

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

hmm ja też lubię seks po zapaleniu, człowiek bardziej się rozluźnia i doznania bywają intensywniejsze.

ale nie ma co przekreślać, że problem partnera na pewno nie jest od trawy. każdy organizm inaczej reaguje. po alkoholu problem wiednięcia jest znany i czesty, szczególnie jak się dużo pije. po trawie też tak może być

14

Odp: Erekcja - a palenie zioła...
Zmieniona91 napisał/a:

marihuana jest dużo lepsza i zdrowsza od alkoholu,

tak? A z jakiego źródła korzystasz,że masz 'takie' wiadomości?????

15

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

Proszę trzymać się tematu wątku!

Wszelki Off topic zostanie usunięty!

16

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

A widziałaś upalonego faceta a pijanego? Znam ludzi uzlależnionych i od tego i od tego. I wiem, widze że alkoholik bardziej niszczy rodzine. Zresztą ja nie mówie o nałogowym paleniu, tylko o popalaniu.Pijany facet jest agresywny i chamski... A opadać możę i po marihuanie, i po alkoholu...Powiedz mu że mu opada od tego...pośmiej się z niego następnym razem, zobaczysz że mu pójdzie w pięty i może bedzie chciał się wykazać i nie bedzie tyle palił.

17

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

wg moich obserwacji jakis wpływ to może mieć. Ja z moim palę raz na jakiś czas i używamy tego jako afrodyzjaku, bo oboje mamy po tym totalną jazdę. Jak juz jedna napisała, że jak sie zjaramy razem to mamy nie seks, ale istne szaleństwo, każdy dotyk sprawia wtedy taka przyjemnosc i jest jakoś dużo bardziej odczuwalny, wszystkie bodźce docierają tak intensywnie do Twojej świadomości, a orgazm? eeeehhh... ale, jest jedno ale. Zawsze kończy się na jego jednym dojściu, bo własnie drugi raz już mu nie chce stanąć. Moge się męczyć, ćwiczyć, pocic ze zmęczenia, ale mu nie staje. Także zioło myslę ma pewien wpływ na erekcję. ja akurat zaobserwowałam, okoliczność kiedy sie pali przed, a czy regularne palenie ma wpływ na jego orgaznim i erekacje, to nie mam pojęcia. Swoją drogą trzeba też wziąć pod uwagę to, że każdy orgaznim jest inny. I to co sprawia, że jednemu staje może sprawić że innemu więdnie.

18 Ostatnio edytowany przez Lena (2012-02-24 19:17:50)

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

Ja pale codziennie, w pracy i po...i nie mam problemów z erekcja, nie znam tez nikogo z towarzystwa azeby mial taki problem. usunięte przez moderatora

19

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

Hmm, nie wiadomo jakie to zioło?
Wiadomo za to, że człowiek przyzwyczajony, spali sobie skręta, to jest otwarty i pozytywny.
Ten co nie pali a mu się to zapoda, poczuje że traci kontrolę nad sobą i nic z niego nie będzie wink
To jak z alkoholem - dasz kieliszek albo dwa niepijącemu i po zabawie, bo głowa zaboli, bo w głowie kręci i nic więcej.
Generalnie - najlepiej zero zioła, za to odpowiednie jedzonko- to też afrodyzjak, umysł trzeźwy, niezmącony i skory by myśleć o wiadomo czym big_smile

20

Odp: Erekcja - a palenie zioła...

Marihuana poprawia sprawność seksualną i to nie ona jest źródłem problemu,zapewniam. nie czytaj fora a zagłęb się w badania naukowe,które się nie mylą.. ja osobiście znam osoby,które palą i nie mają problemów w łóżku,wręcz przeciwnie. Zapewne za dużo ręki a za mało kobiety.przykre ale prawdziwe

21

Odp: Erekcja - a palenie zioła...
mika84 napisał/a:

Witajcie!

        Mam takie pytanie, czy palenie trawki wpływa na wzwód u faceta? Mój obecny partner trochę popala i zauważyłam, że często podczas sexsu "więdnie".
        Czy może to mieć związek z paleniem???

Każdy organizm reaguje na używki inaczej. Ja po paleniu czuję się źle i do niczego się nie nadaję. Kumpel wychwala seks po zielsku pod niebiosa.

22

Odp: Erekcja - a palenie zioła...
Ferreus somnus napisał/a:
mika84 napisał/a:

Witajcie!

        Mam takie pytanie, czy palenie trawki wpływa na wzwód u faceta? Mój obecny partner trochę popala i zauważyłam, że często podczas sexsu "więdnie".
        Czy może to mieć związek z paleniem???

Każdy organizm reaguje na używki inaczej. Ja po paleniu czuję się źle i do niczego się nie nadaję. Kumpel wychwala seks po zielsku pod niebiosa.

No właśnie. Jak zdarzy się raz na ruski rok zapalić, to tylko mi się chce jeść, a potem lulu... W ogóle nie wyobrażam sobie seksu po trawie.

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Erekcja - a palenie zioła...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024