czym sie różni petting od sexu oralnego? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » czym sie różni petting od sexu oralnego?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: czym sie różni petting od sexu oralnego?

bo nie wiem, dla mnie różnic nie ma, napiszcie bo ja jestem w tych sprawach ciemna

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czym sie różni petting od sexu oralnego?

seks oralny, to pieszczenie genitaliów (penisa/łechtaczki/wejścia do pochwy) ustami lub językiem. Petting to pieszczoty głównie rękami (ale nie tylko) całego ciała i doprowadzanie partnera do orgazmu.

Ps naprawdę masz 25 lat?

3

a_normalna na co ta uwaga? to sprawa tej dziewczyny ile ma lat. jak Ty się pytasz czy ktos Ci napisał - o jaaa taka stara a nie wie?!

4

Nie kłóćcie się, docinka była wredna, ale odpowiedź została udzielona. A na naukę nigdy nie jest za późno smile

Dwóch było głupich na świecie: jeden co dawał, drugi, co nie chciał brać.

5

Docinka? Ja się zwyczajnie zapytałam. Nie wolno tego robić? Przecież nie napisałam nic z w stylu "ty chyba nie masz 25 skoro pytasz o taki rzeczy"

6

Nie wszyscy po prostu są tak doświadczeni jak inni hmm

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

7 Ostatnio edytowany przez carboczar (2010-07-21 16:17:13)

Miłe panie jak widzę i tu występuje nie doinformowanie,wydawałoby się w tak prostej sprawie ale po to jest forum aby się zapytać i nie ma potrzeby  się unosić czy sobie docinać.Cóż nie każdy musi wszystko wiedzieć acz czasem są pojęcia trudno zrozumiałe szczególnie jak się używa języka fachowego(tylko bez skojarzeń proszę)Dlatego króciutko:
Petting wszelkie pieszczoty stref erogennych oraz narządów bez penetracji pochwy.
Seks oralny  inaczej określany jako miłość francuska,to pieszczoty językiem, ustami narządów płciowych kobiecych oraz stref erogennych (cunnilingus)lub organów męskich i stref erogennych(fellatio)
ps dopiszę jedną uwagę,spotkałem się z pacjentkami które w dużo starszym wieku(nieraz wykształcone),że niewiele wiedzą o  takich sprawach.Więc nie ma się co dziwić.

8

a_normalna napisał/a:

Docinka? Ja się zwyczajnie zapytałam. Nie wolno tego robić? Przecież nie napisałam nic z w stylu "ty chyba nie masz 25 skoro pytasz o taki rzeczy"

3 osoby odebrały to podobnie, czyli jako docinkę, najważniejsze, że nią nie była, tak jak twierdzisz tongue

Dwóch było głupich na świecie: jeden co dawał, drugi, co nie chciał brać.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » czym sie różni petting od sexu oralnego?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021