Biura podróży warte zaufania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Biura podróży warte zaufania

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 236 ]

77

Odp: Biura podróży warte zaufania
Kabu napisał/a:
mata hari napisał/a:

Z Triadą byłam na jakichś 4 wyjazdach - z roku na rok coraz gorzej. W ofercie informacja, że pokój jest z balkonem, a często zdarzało się, że jednak zamiast balkonu jest gigantyczne okno na wysokość i szerokość ściany (fakt - była zasłona, no ale bez przesady), zdarzało się, że pokój miał balkon, ale widok na balkon sąsiadów Wykupiliśmy pokój z dostawką, a dostawki nie było, pilot się zmył, więc dzielnie walczyłam z egipską obsługą w środku nocy o łóżko (a oni wiadomo na wszystko mają czas, co z tego, że jest 4 rano). Po rozmowie ze zdaje się kimś wyżej postawionym w recepcji hotelu dowiedziałam się, że po prostu Triada wykupiła najtańsze pokoje (oczywiście zdjęcia są z tych najlepszych w katalogu). Rezydencie też zbyt wiele nie potrafili zdziałać (chyba, że się ich solidnie przycisnęło). Dlatego Triadę odradzam.

Pare razy byłam ze Skarpą na wakacjach - pobyty wspominam miło, zgodnie z ofertą. Raz była sytuacja (w miarę szybko rozwiązana), że ktoś źle wyliczył ilość pokoi - jechaliśmy w 11 osób i miało być 5 pokoi, jeden z dostawką, a rezydent nie mógł się tego doliczyć.

Biurem, które mnie bardzo pozytywanie zaskoczyło jest Travel Student - wszystko idealnie z ofertą, umowa podpisana przez internet, rezydentka, która pilnowała naszych interesów. Ceny niskie. Byłam raz i jadę drugi smile

Boże, jak czytam takie bzdury o balkonach lub oknach z widokiem to aż mnie krew zalewa... Typowo polskie wymagania... zawsze coś... a to, ze biuro wykupiło najtańsze pokoje to jakaś bzdura... no ale nic. Świata się nie zmieni.

Na rodzinne wyjazdy polecam biuro z Trójmiasta TRAMP. Katalog w pdf do pobrania -> http://www.tramp.gda.pl/index.php/Pobierz-katalog.html

Biuro jest bardzo prorodzinne jeśli decyduje się na taki właśnie wyjazd. Lokalizacje i hotele bez żadnych zastrzeżeń, podobnie z gwarantowanymi na miejscu atrakcjami. Instruktorzy narciarstwa i snowboardu są dobrze wykwalifikowani i nawet największe "gamonie" się czegoś nauczą. smile Mówię z doświadczenia tongue

Kupuję wycieczkę w oparciu o ofertę i tego oczekuję za co płacę.
Niżej wspomniane biura miały tańsze wakacje i wszystko szczegółowo opisane.
Skoro jedne biura mają dwa razy niższą cenę niż drugie, a warunki są podobne (z tym, że jedne nie koloryzują oferty), to chyba coś jest nie w porządku.
Poza tym, skoro tak łatwo Cię krew zalewa, to może jakieś tabletki na uspokojenie przed czytaniem forum, gdzie każdy może wyrazić swoje zdanie? smile

blogoslawiony ten, ktory potrafi smiac sie sam z siebie, albowiem bedzie mial ubaw do konca zycia wink
Zobacz podobne tematy :

78

Ja polecam sprawdzone przeze mnie biuro fubclub. Byłam na kilku wycieczkach objazdowych oraz na wczasach w Grecji na wyspie Thassos, w Chorwacji, w Bułgarii. Ceny konkurencyjne, dobra organizacja, miły kontakt z obsługą biura, fachowe porady, podróż nowoczesnym autokarem, noclegi w przytulnych hotelach z dobrym wyżywieniem - poprostu - zero zastrzeżeń i wspaniałe wspomnienia z udanych wakacji.

79

gromadzia3 napisał/a:

Ja polecam sprawdzone przeze mnie biuro funclub. Byłam na kilku wycieczkach objazdowych oraz na wczasach w Grecji na wyspie Thassos, w Chorwacji, w Bułgarii. Ceny konkurencyjne, dobra organizacja, miły kontakt z obsługą biura, fachowe porady, podróż nowoczesnym autokarem, noclegi w przytulnych hotelach z dobrym wyżywieniem - poprostu - zero zastrzeżeń i wspaniałe wspomnienia z udanych wakacji.

80

Dobry, przydatny watek drogie Panie! A kogo polecacie na Skandynawie?

81

Jeśli obawiacie się biur podróży to może warto zastanowić się nad wynajmem domku letniskowego lub apartamentu. Zawsze jest to ciekawsza alternatywa dla nudnych hoteli.

82

bluepearl wiem ze Funclub ma w opcji Skandynawia Tour. Wycieczka bogata, cena przystepna. Nie opowiem Ci nic o niej, bo sama nie bylam niestety:( ale zajrzyj na jej strone, jest opis wycieczki, krotki przewodnik i do tego opinie, wiec moze Ci sie spodoba:)

83

Zna ktoś Unity Travel ze Szczecina? Mają oferty różnych organizatorów, wiec wybór jest ogromny, ceny mają konkurencyjne i wszystko w jednym miejscu można załatwić...

84 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-26 18:36:49)

Ja za to już 2 razy korzystałam z oferty biura spam i nie narzekam, pierwszy był Egipt, hotel świetny, położony tuż nad Morzem Czerwonym, nawet pamiętam nazwe Movenpick Resort, zapamiętałam bo kojarzy mi się z marką lodów, bałam się trochę Egiptu, bo wszyscy moi znajomi chorowali dość mocno z powodu problemów żołądkowych,ale ja jakoś tego uniknęłam, za radą rezydenta nie piłam herbaty, kawy itp. poprostu nic co było robione z hotelowej wody, sama mineralka, wogóle byłam pod wrażeniem pokoju, wszystko co potrzebne, czysto i super wygodne łóżko, jedzonko też ok, jestem zwolennikiem aktywnych wakacji, i tu naprawdę  hotel miał wszystko żeby się nie nudzić, rano aqua fitness z przystojnym animatorem, a potem nurkowanie, nasi panowie za to wyżywali się grając w squasha. Rok temu za to wybraliśmy się na Kretę, ze względu na większe wydatki w ciągu roku, wybraliśmy tańszą ofertę, ale też z spam, wybraliśmy apartamenty, bez wyżywienia, ale nie żałujemy, bo lokalne knajpki były urocze a jedzenie poprostu boskie,jak na 3 gwiazdkowy obiekt naprawdę ładnie i czysto, co dla mnie jest najważniejsze, był basen i blisko do plaży,gorąco, słońce non stop, więc wszystko co potrzeba żeby wypocząć, wcześniej jeździliśmy nad nasze polskie morze i choć je kocham, to pogoda nie jest pewna, a cenowo wychodzi tak samo jak wycieczka za granicę z biurem podróży. Pewnie w tym roku znów wybierzemy spam, może do Portugalii, do końca marca jest zniżka 10 % w ofercie first minute, więc może warto już teraz coś zarezerwować.

85

Ja też  polecam Funclub, co prawda nie miałam okazji sprawdzić ich na własnej skórze, ale od 2 lat moje dzieci jeżdżą z nimi na obozy - były już w Grecji i w Hiszpanii. Zawsze wracają zadowolone, podobno animatorzy i ratownicy są super, no i hotele w niezłym standardzie. W tym roku jadą z nimi do Bułgarii - mam nadzieję, że jak co roku wrócą zadowolone smile

86

Jej, mi też się marzy Skandynawia, ale jest niewiele biur podróży, które organizują tam wyjazdy, wiec chyba najlepiej jest wybrać sie samemu, zasięgnąwszy wcześniej informacji o specyfice podróżowania po tych rejonach. Mam w planach dwie podróże, jedna z nich to ciepły kraj, słońce, ocean, druga wyjazd gdzieś na północ lub wschód.

87

Jest jedno biuro które sprawdziłam porządnie przed wyjazdem i nie zawiodłam się na nim - Funclub.

Moja córka bardzo chciała jechać na kolonię do Grecji, więc szukaliśmy opinii na temat biura w internecie i wśród znajomych - były bardzo pozytywne. Córka z obozu wróciła zadowolona - poznała dużo rówieśników, zawiązała przyjaźnie i przede wszystkim odpoczęła. Warto zwrócić uwagę, że Funclub ma przeszkoloną i doświadczoną kadrę. My na to zwracaliśmy szczególną uwagę, bo teraz różne rzeczy słyszy się o wychowawcach na obozach. Na szczęście my trafiliśmy dobrze:)

88

yacha napisał/a:

Zna ktoś Unity Travel ze Szczecina? Mają oferty różnych organizatorów, wiec wybór jest ogromny, ceny mają konkurencyjne i wszystko w jednym miejscu można załatwić...

Ja nie raz korzystałam, zawsze byłam zadowolona. Stan z umowy zgadzał się ze stanem faktycznym, miła obsługa, ogólnie bez zarzutu.

89

yacha napisał/a:

Moja koleżanka korzystała raz z ich usług. Na nic się nie skarżyła, mówiła, że jakoś usług jest dość wysoka, jak na tę cenę.

90

Dla mnie biurem wartym zaufania, nie raz sprawdzonym przeze mnie jest Funclub. Profesjonalne biuro w niedrogiej cenie:)dla mnie rewelacja..

91

Dziękuje za odpowiedzi smile rozwiałyście moje wątpliwości, rodzice planują u nich wykupić wakacje, nie chciałabym, żeby się "wkopali".
Nie wiedzą jeszcze dokąd się wybiorą, ale chyba zasugeruję im, żeby poczekali na oferty last minute...

92

yacha napisał/a:

Dziękuje za odpowiedzi smile rozwiałyście moje wątpliwości, rodzice planują u nich wykupić wakacje, nie chciałabym, żeby się "wkopali".
Nie wiedzą jeszcze dokąd się wybiorą, ale chyba zasugeruję im, żeby poczekali na oferty last minute...

Spokojnie mogą czekać na tańsze oferty, biuro jest rzetelne i na pewno żadna niemiła niespodzianka ich nie spotka. Polecam Cypr, jest bosko:)

93

Wyjeżdżałam w wiele miejsc bliższych i dalszych z biura podróży Robinson Travel z Konina.
Za każdym razem cena wyjazdów była przystępna. W planie znajdowały się wycieczki i czas na odpoczynek.
I muszę przyznać, że jak od wielu lat jeżdżę z tym biurem podróży nigdy się nie zawiodłam.
Wyjazdy są z różnych części kraju także nie jest to problemem.
Wcześniej całą rodziną od paru lat z chłopakiem i za każdym razem sprostali naszym wymaganiom smile

Z ogólnodostępnych biur podróży Rainbow Tours.
Uwielbiam promocje super środa wcześniej masakra cenowa.
Wyjazdy z tego biura podroży wspominam całkiem dobrze.
Byłam na lepszych, ale nie mogę narzekać, bo wszystko było w jak najlepszym porządku.

"Wiem, że mam więcej sex appealu na czubku mojego nosa, niż wiele kobiet ma w całym ciele. Nie widać tego od razu, ale tam jest."

94

Znalezienie biura podróży, któremu można zaufać i potem zawsze korzystać z jego usług w momencie planowania wakacyjnego wyjazdu nie jest proste, jednak moim zdaniem warto szukać fajnych ofert pod względem ceny jak i jakości usług.

95

a jakie biuro polecacie na hiszpanie,we wrzesniu lub pażdzierniku
matka chce aby był hotel fajny  tak jak w ,,pamietnikach z wakacji'' plaza słońce ciepło

:)spełnienia marzeń,zmian na lepsze, szczęścia

96

Zajrzyj na allinclusive.com.pl, tam jest wiele ciekawych ofert, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

97

Podróżował ktoś z Was ostatnio z Unity Line? widziałam przy okazji przeglądania oferty że mają dla klientów którzy z nimi byli gdzies w skandynawii konkurs w sumie dośc prosty a nagrody fajne. np. sylwester na promie big_smile sama bym takiego chciała spędzić.

98

Ja też ufam tylko Itace, jedyne BP, z którym nie boję się nigdzie wybrać. Pięknie się zachowali po całej sytuacji w Bułgarii, w tvn nawet o tym mówili big_smile

99

Dziewczyny, niebawem, co za 3 tygodnie biorę ślub. Nadal nie możemy się zdecydować gdzie pojechać w podróż poślubną - doradźcie coś!! Chcemy pojechać w magiczne miejsce, gdzie można pozwiedzać, poleniuchować - zagranicę. Muszę przyznać, że Grecja, Turcja czy Egipt odpada...

100

Groszkowa odpowiedz sobie na pytanie: co do was pasuje. I tam jedźcie.

101

No właśnie sami chyba nie do końca wiemy co nam by pasowało. Sporo już zwiedziliśmy i poszukujemy czegoś "innego". Dlatego też pytam się innych.

102

w sumie nie mam doswiadczenia, bo jak jezdze za granice to na wlasna reke smile teraz tyle sie o tym slyszy, ze szkoda ryzykowac wlasne pieniadze i wkladac je w cos nieoplacalnego

103 Ostatnio edytowany przez xxx3anahi3xxx (2012-08-07 05:31:14)

kiedyś triada obecnie sunfun i viva club ale jade pierwszy raz z neckermann i mysle ze sie nie rozczaruje tongue

104

Jeszcze najpewniejsze są te niemieckie np. Neckermann czy Tui.
Reszta... jeśli ktoś ogląda wiadomości....... smile

105

Wrócę na moment do kolonii, chociaż już się wakacje skończyły wink Widzę, że była mowa o biurze usług turystycznych BUT. Moja siostra wysłała z nimi dzieci i jest zadowolona, dzieciaki również smile Biuro uruchomiło pamiętnik, dzięki czemu na bieżąco było wiadomo co robią dzieci danego dnia, a także można było się łatwo z nimi skontaktować.

106

Ja mogę polecić tym co mieszkają w Łodzi biuro podróży- agencje, Pasja Podróży.
Agencja czyli że biuro podpisuje umowy z innymi biurami i sprzedaje ich wycieczki, w Łodzi biuro to zdobyło nagrodę za najlepsze biuro w mieście, jest nieco inne, wchodząc do niego człowiek czuje się jak w takim lekko egzotycznym pomieszczeniu, miła obsługa która sama również mnóstwo zwiedziła wink
Obecnie pani z biura sprzedaje wycieczki wielu biur, ogólnie orientuje się w miarę w możliwości w kwestii zaufania danemu usługodawcy.
Zapewniam że w biurze spotkacie się z niesamowitym zaangażowaniem, poczuciem humoru, a przede wszystkim profesjonalizmem i nie przepłacicie, dziewczyna zna się na rzeczy i wie gdzie pojechać by było dobrze ale nie za drogo.
Przyznaję jest to moja znajoma, ale znam opinię i są one bardzo pozytywne, moja rodzina i znajomi również korzystają z usług tego biura i są baaardzo zadowoleni wink

Z samych biur mogę polecić Alfa star, specjalizują się w kilku miejscach i można im ufać.
Również Itaka póki co może zdawać się bezpieczna, droga ale przez wielu sprawdzona.
Oraz znany już dobrze Neckermann dobre biuro.

pozdrawiam

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

107

Hej wszystkim smile Co do biur, to w tym roku, jak nigdy, wyrobiłam sobie o nich odpowiednie zdanie. Nie mam najmniejszego zamiaru pakować się w coś, co tylko obiecuje gruszki na wierzbie. Postanowiłam, że najwyższy czas wziąć sprawy w swoje ręce i w planowaniu wakacji szerokim łukiem omijać biura turystyczne. Coraz więcej osób się na to decyduje, zdziwiłam się, gdy zajrzałam do Internetu, choćby http://bit.ly/PBRHYp. Poza tym moja znajoma od lat tak właśnie odpoczywa - na własną rękę i zawsze bardzo sobie chwali taki sposób na wakacje. Do tej pory jakoś nie mogłam się przekonać, ale teraz to już czas najwyższy. Ostatnio przecież pani prezes upadłego biura założyła nowe... Może jak spadnie zainteresowanie tego typu usługami, to ludzie się opamiętają?

108

Jako studentka polecam wam wyjazd z studenckiewyjazdy.pl
Byłam w zeszłym roku w Bułgarii  i było naprawdę fajnie, a koszty nie były zbyt wysokie.
Także jeśli szukałybyście taniego wyjazdu dla grupy znajomych - polecam!

109

pytanie o konkretne biuro podróży - Alfa Star - zastanawiam się nad wyjazdem do Egiptu z nimi z last minute i pytanie czy ktoś z nimi był? jak się wywiązali z umowy? Czy można im zaufać?

110

nyszka napisał/a:

pytanie o konkretne biuro podróży - Alfa Star - zastanawiam się nad wyjazdem do Egiptu z nimi z last minute i pytanie czy ktoś z nimi był? jak się wywiązali z umowy? Czy można im zaufać?

Ja myślę, że już niestety żadnym biurom podróży nie można zaufać. Nawet renomowane biura zbankrutowały, a co najgorsze dzień przed ogłoszeniem bankructwa nadal sprzedawały wycieczki.

111

aga1555 to prawda. Kto by na przykład przypuszczał, ze padnie Orbis??!!

112

Nyszka, moi rodzice byli w Egipcie z Alfa star i byli baaardzo zadowoleni, chyba najbardziej ze wszystkich ich wycieczek, niesamowici ludzie na miejscu świetny przewodnik, dobre warunki w hotelu. Wszelkie uwagi zaraz rozwiewane.

Co do biur że sprzedawały wycieczki przed bankructwem, oczywiście, ale trzeba pamiętać ze często te wycieczki były bardzo tanie, trzeba patrzeć, porównywać, nie ufać zbyt dużym okazją.
I kupować u zaufanego agenta, tak jak mówiłam o mojej znajomej, ona jeśli ma podejrzenia że coś jest nie tak, to wycieczki nie sprzeda. Wielu agentów ma swoje dojścia i podejrzenia w związku z biurami.

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

113

Byłam z Itaką, Alfa Starem, Sun&Fun, Eximem, Oasisem, Tui czy Neckermanem tak naprawdę nie ma znaczenia biuro gdy w danym hotelu np jest Tui i Alfa...gdy wszystko gra jest ok, ale gdy zaczynają się schody....Będąc uzależnionym od BP zawsze jest niepokój...Moja siostra zawsze rezerwuje wszystko we własnym zakresie-przelot, nocleg, auto itp i nigdy nie miała niespodzianek

Ważne jest, aby poz­wo­lić pew­nym rzeczom odejść. Uwol­nić się od nich. Od­ciąć. Zam­knąć cykl.Nie po­wodu du­my, słabości czy pychy, ale po pros­tu dla­tego, że na coś już nie ma miej­sca w Twoim życiu.Zam­knij drzwi, zmień płytę, pos­przątaj dom, strzep­nij kurz...

114

ja mogę polecić firmę, która organizuje obozy i kursy żeglarskie dla nastolatków, ale  też nie tylko. nazywa się wind4you - organizują bardzo fajne wyjazdy, na których tez można się czegoś nauczyć no i zdać patent. a do tego poczuć się naprawdę wakacyjnie smile

Posty [ 77 do 114 z 236 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Biura podróży warte zaufania

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018