Najgorsze filmy jakie widzieliście - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Najgorsze filmy jakie widzieliście

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 104 z 104 ]

66

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście
Cyngli napisał/a:
Mordimer napisał/a:

Jednak zmieniam zdanie. Najgorszym filmem jaki widziałem była Szamanka Andrzeja Żuławskiego. Chory film. Ruchanie i jedzenie mózgu. Iwona Petry ponoć przez ten film nabawiła się choroby psychicznej. Strasznie tam ją Linda poniewierał. Jedynym plusem tego pseudointelektualnego i wulgarnego gniotu jest uroda Iwony Petry. I pomysleć, że za scenariusz odpowiada Manuela Gretkowska taka obrończyni praw kobiet. Co za paradoks.

A mnie się ten film podobał... faktycznie, wulgarny... ale... no ma to coś.

Ten film jest chory jak większość "dzieł" Żuławskiego. Do kolekcji dorzuciłbym większość filmów Vegi ale to inna liga niż Żuławski. Znacznie niższa. Znacznie gorsza.

Zobacz podobne tematy :

67

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Nie pamiętam, czy w tym wątku już mówiłem, ale to nasze "Ciacho" przebiło nawet "Kac Wa-wę".
Niemożebna szmira. Dla nikogo.

68

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Zdecydowanie filmy Patryka Vegi mi nie podchodzą....

69

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Ciacho było jedynym filmem kiedy wyszłam z kina w trakcie seansu więc Ciacho big_smile

70

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

O borze szumiący... "Grand Budapest Hotel" w temacie Najgorsze filmy jakie widzieliście... wink Pozostaje mi tylko pozazdrościć, że niektórzy poniżej takiego poziomu nie schodzą, nawet przypadkiem wink Historyjka może i błaha, ale mnie w tym baśniowym świecie zachwycił dyskretny humor, starannie skomponowane kadry oraz Gustaw H. Ralph Fiennes jest w tej roli po prostu genialny i trzeba się bardzo postarać żeby tego nie dostrzec. Osobiście po dziś dzień nie wychodzę z domu bez spryskania się moim  L'Air de Panache wink Oczywiście na upartego można reżyserowi zarzucić przerost formy nad treścią, ale świat "Grand Budapest Hotel" jest tak dopracowany w najmniejszych detalach i spójny w wizji twórcy, że ( o ironio ) mnie ta banalna historia zupełnie nie męczy. Podobne odczucia miałam po seansie filmu "Mój Vincent".  Momentami w filmie czuć  było kiczowatą ckliwość, czego organicznie nie znoszę, a jednak obraz ten pozostanie dla mnie jedyną w swoim rodzaju filmową przygodą, którą szczerze polecę smile

71

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Zdecydowanie Solaris na podstawie powieści Lema. O ile sama książka jest genialna, to film - tragedia sad

72

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Zdecydowanie Ciacho sad

73 Ostatnio edytowany przez marakujka (2019-07-22 00:44:41)

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście
Volver napisał/a:

O borze szumiący... "Grand Budapest Hotel" w temacie Najgorsze filmy jakie widzieliście... wink Pozostaje mi tylko pozazdrościć, że niektórzy poniżej takiego poziomu nie schodzą, nawet przypadkiem wink Historyjka może i błaha, ale mnie w tym baśniowym świecie zachwycił dyskretny humor, starannie skomponowane kadry oraz Gustaw H. Ralph Fiennes jest w tej roli po prostu genialny i trzeba się bardzo postarać żeby tego nie dostrzec. Osobiście po dziś dzień nie wychodzę z domu bez spryskania się moim  L'Air de Panache wink Oczywiście na upartego można reżyserowi zarzucić przerost formy nad treścią, ale świat "Grand Budapest Hotel" jest tak dopracowany w najmniejszych detalach i spójny w wizji twórcy, że ( o ironio ) mnie ta banalna historia zupełnie nie męczy. Podobne odczucia miałam po seansie filmu "Mój Vincent".  Momentami w filmie czuć  było kiczowatą ckliwość, czego organicznie nie znoszę, a jednak obraz ten pozostanie dla mnie jedyną w swoim rodzaju filmową przygodą, którą szczerze polecę smile

Dokładnie,  ten film jest najgorszy ze wszystkich, bo - jak pisałam - nie pamiętam go.  Humor - nie wiem, czy tam był czy nie, ale dziękujemy, za obrazki również, a co do aktora, to cusz. Wypowiadam się z pozycji widza, a nie krytyka oceniającego kunszt aktorów, bo na tym, kto jak gra nie znam się aż tak, dlatego nie będę siliła się na zbędne intelektualizowanie.
Co do aluzji z początku, to wiesz- jeśli widzę, że szykuje się szmira, to po prostu wyłączam i nie oglądam dalej. Ot, i cała filozofia, której jak najbardziej możesz mi pozazdrościć i którą serdecznie tobie polecam. wink

74

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście
marakujka napisał/a:

  Co do aluzji z początku, to wiesz- jeśli widzę, że szykuje się szmira, to po prostu wyłączam i nie oglądam dalej. Ot, i cała filozofia, której jak najbardziej możesz mi pozazdrościć i którą serdecznie tobie polecam. wink

To jest wspaniała rada ciociu. Pycha !  wink Dziękuję.

75

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Ktora ekranizacja "Solaris"? Uwazalam wersje Tarkowskiego za porazke. Ale amerykanska pobila ja na glowe.
Lem nie mial szczescia do adaptacji. Jedyne dobre to niemieckie Ijon Tichy Raumpilot. Trzeba ogladac wersje niemiecka, bo sluchanie  to polowa zabawy. Nie ma chyba z polskimi podpisami, ja ogladalam z angielskimi, niemieckiego nie znam.
A, byl swietny "Przekladaniec"- teatralny, z Kobiela.

76

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście
Volver napisał/a:
marakujka napisał/a:

  Co do aluzji z początku, to wiesz- jeśli widzę, że szykuje się szmira, to po prostu wyłączam i nie oglądam dalej. Ot, i cała filozofia, której jak najbardziej możesz mi pozazdrościć i którą serdecznie tobie polecam. wink

To jest wspaniała rada ciociu. Pycha !  wink Dziękuję.


Nie jestem twoją ciocią, a moja rada nie miała smaku, bo to tekst. Nawet nie farba tutaj.
Tli się u cię bierna agresja. Dlaczego mnie przedrzeźniasz? Nie podoba ci się to co piszę, to miej odwagę napisać wprost. Podoba ci się to co piszę i chcesz to ogłosić - też napisz wprost, bez kręcenia.

====================================
Wg mnie film jest dobry jeśli jest tam jakieś przesłanie, jakaś esencja, opowiada o czymś konkretnym. A w tamtym tego zabrakło, nie było jakiegoś clou, czegoś co zapadłoby w pamięć. To było takie tam pitu pitu o niczym do deszczowej pogody. Stąd to rozczarowanie.
Innych filmów teraz nie podam, nic na tyle złego mi nie przychodzi. Może z wyjątkiem oglądanego kawałka "Martwicy mózgu" w szkole.

77

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście
marakujka napisał/a:
Volver napisał/a:
marakujka napisał/a:

  Co do aluzji z początku, to wiesz- jeśli widzę, że szykuje się szmira, to po prostu wyłączam i nie oglądam dalej. Ot, i cała filozofia, której jak najbardziej możesz mi pozazdrościć i którą serdecznie tobie polecam. wink

To jest wspaniała rada ciociu. Pycha !  wink Dziękuję.


Nie jestem twoją ciocią, a moja rada nie miała smaku, bo to tekst. Nawet nie farba tutaj.
Tli się u cię bierna agresja. Dlaczego mnie przedrzeźniasz? Nie podoba ci się to co piszę, to miej odwagę napisać wprost. Podoba ci się to co piszę i chcesz to ogłosić - też napisz wprost, bez kręcenia.

====================================
Wg mnie film jest dobry jeśli jest tam jakieś przesłanie, jakaś esencja, opowiada o czymś konkretnym. A w tamtym tego zabrakło, nie było jakiegoś clou, czegoś co zapadłoby w pamięć. To było takie tam pitu pitu o niczym do deszczowej pogody. Stąd to rozczarowanie.
Innych filmów teraz nie podam, nic na tyle złego mi nie przychodzi. Może z wyjątkiem oglądanego kawałka "Martwicy mózgu" w szkole.

Dobrze napiszę wprost smile Nie ma dla mnie większego znaczenia co piszesz, ani jakie poglądy w swoich wypowiedziach prezentujesz. Aktualnie mam może pewne zastrzeżenia co do stylu tych wypowiedzi, ale to już inna bajka. Oczywistym jest, że film nie musiał przypaść Tobie do gustu. Mnie to zwyczajnie zaskoczyło, czemu dałam upust zamieszczając swój wpis. Obecnie już mnie ten fakt nie dziwi. Jeżeli liczysz na jakieś słowne przepychanki, to niestety nie ze mną.

78

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście
elizka11 napisał/a:

Ciacho było jedynym filmem kiedy wyszłam z kina w trakcie seansu więc Ciacho big_smile

Jedynym filmem, w trakcie trwania którego wyszłam z kina, było "Happy End" Hanekego. Do tej pory nie mogę tego przeżyć, że się wtedy tak źle poczułam... sad

A co do kolekcji słabych filmów: "Ona" z Phoenixem...

79

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście
Adria napisał/a:
elizka11 napisał/a:

Ciacho było jedynym filmem kiedy wyszłam z kina w trakcie seansu więc Ciacho big_smile

Jedynym filmem, w trakcie trwania którego wyszłam z kina, było "Happy End" Hanekego. Do tej pory nie mogę tego przeżyć, że się wtedy tak źle poczułam... sad

A co do kolekcji słabych filmów: "Ona" z Phoenixem...

"Ona" z Phenixem nie jest na pewno słabym filmem, choć nie da się ukryć, że nie jest to film dla każdego. Ostatnio oglądałem ten film kolejny raz i mnie się bardzo podoba. Phoenix jest świetny.

80

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Najgorszy film jaki widzialam to Suspiria. Bez zadnych watpliwosci.

81

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Jest sporo słabych filmów, jednak najgorsze co widziałam to serpski film. Nie polecam tego nikomu. Nie sprawdzajcie nawet co to jest, bo jest to film erotyczny-horror? który jest totalnie bez sensu i sceny są idiotyczne.

82

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Najgorsze były filmy "Lejdis" i "Testosteron", bo głupie.

83

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

"Kac Wawa", "Gulczas a jak myślisz?", "Stary gdzie moja bryka?"

84

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Kler
Nie chciałam iść do kina, ale namówiła mnie koleżanka. Żałowałam bardzo, ona też, no ale pieniędzy za bilet to nie zwróci
To był pierwszy raz, gdy serio miałam ochotę wyjść z sali kinowej

85

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście
bagienni_k napisał/a:

"Kac Wawa", "Gulczas a jak myślisz?", "Stary gdzie moja bryka?"

O te powyższe plus wszystkie dziwadła polskie

86

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście
Rin Trine napisał/a:

Kler
Nie chciałam iść do kina, ale namówiła mnie koleżanka. Żałowałam bardzo, ona też, no ale pieniędzy za bilet to nie zwróci
To był pierwszy raz, gdy serio miałam ochotę wyjść z sali kinowej

A co Ci się tak niepodobało ?
Moim zdaniem to dobry film. Może nie najlepszy Smarzowskiego, ale dobry. I jak zwykle u niego świetnie zagrany.

87

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

"Chappie" - o borze, jaka szmira. Myślałam, że zgłupieję, obejrzałam do końca tylko dlatego, żeby obśmiać to z góry do dołu. Lubię sci-fi z wątkiem AI, ale niestety, jest na tyle absurdalny, z dziurami w fabule i tandetnymi scenami, że nie dało się tego obejrzeć na trzeźwo.

Był też film, z którego wyszłam z kina, podczas jakiegoś festiwalu filmowego, ale nie pamiętam, jaki - taki był fascynujący.

88

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście
Misinx napisał/a:
Rin Trine napisał/a:

Kler
Nie chciałam iść do kina, ale namówiła mnie koleżanka. Żałowałam bardzo, ona też, no ale pieniędzy za bilet to nie zwróci
To był pierwszy raz, gdy serio miałam ochotę wyjść z sali kinowej

A co Ci się tak niepodobało ?
Moim zdaniem to dobry film. Może nie najlepszy Smarzowskiego, ale dobry. I jak zwykle u niego świetnie zagrany.

Jestem zdziwiona tak negatywną opinią, bo jak dotąd nie spotkałam się z ani jedną negatywną opinią filmu. I podzielam opinie, nie jest to najlepszy film Smarzowskiego ale dalej trzyma poziom.

Ale w temacie wątku- tak na świeżo, by nie kopać pamięcią to "Volkodav. Ostatni z rodu szarych psów". Rosyjskie fantasy/przygodówka z 2006. Zdecydowanie jeden ze słabszych jakie widziałam.

89

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Filmy Vegi emanujące kiczem są kiepskie.

90

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

"Polot"
"Tenet" był mega potencjał, ale według mnie skwaszony

91

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

50 twarzy Greya - bardziej nudny od Akademii Pana Kleksa, a tak ludzie sie o te bilety na Greya zabijali.

92

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście
foggy napisał/a:

50 twarzy Greya - bardziej nudny od Akademii Pana Kleksa, a tak ludzie sie o te bilety na Greya zabijali.

Nie oglądałam 50 twarzy Greya, ale swego czasu obejrzałam Akademie Pana Kleksa i uważam ten film za bardzo dobry. Skierowany może do określonej grupy wiekowej, ale to bardzo przyzwoity film wink Mając na uwadze czytadło na bazie którego powstał scenariusz do Greya, to z tego nie mogło powstać nic interesującego...

93

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Ostatnie filmy Vegi to dla mnie koszmarne szmiry, nie da się tego oglądać. Szkoda, bo facet potrafi robić dobre filmy i nie rozumiem, co mu się stało.

94

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

"Pokot".... muł i wodorosty

95

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Fantastyczne Zwierzęta 2

96

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Stanowczo Zombi bobry wink

97

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Nienawidzę glupkowatych  amerykańskich filmów:  "amercian pie" "strasznyn film" "głupii i głupszy"

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Otatnio bylem z zona na filmie Vegi- bo dostal tak marne recenzje ze musialem to zobaczyc zreszta nic innego polskiego w kinie nie lecialo.
Any way ... ludzie rozczulali sie na znakomitym debiutem niejakiej Rozenek, ja tam widzialem glownie kobiete po wielu zabiegach chirurgicznych ktora nie ma zadnej mimiki twarzy,
tylko duze oczy i spuchniete usta.( nie rusza policzkami, nie marszczy czola, nie usmiecha sie prawie wcale..poprostu cos strasznego - jak mozna sobie zrobic taka krzywde i po co? )
Sceniariusz- w sumie OK nic nowego , historyjki z zycia kobiet i znow w kolenym polskim filmie zachecanie do popularyzowania prostytucji w sensie - oddwanie sie cielesne = fajne zycie materialne ponad przeciente z znikomym nakladem pracy.
Jest to o tyle smutne ze mlode pokolenia sa na tyle zapatrzone w swiat materialny ze wypatrza to tak naprawde sens zycia i spelnienie a kreuje totalny pustostan emocjonalny.
W filmie wystepuje dosc spory przekroj penisow , tak ze jezli wasze partnerki tra paciorki z rozanca moga w trakcie sensu wyrwac krzyz. Jak to u wegi przekoloryzowanie formy nad trescia.
Wydaje mi sie ze chciano utrzec nosa rezyserowi za naswietlenie syfu jaki jest w TV, obludzie w kosciele i jacy sa polscy katolicy i ich wiara ktora jest na koncu fimu ukazana w smutnej rzeczywistosci.
Vega uderzyl w kosciol i tvn za co oberwal smile. Nie powiem ze warto isc na ten, nie polecam ale i nie odradzam. Jak zona lubi gole wacki i meskie ciala to niech idzie z koleznakami....I jak to w kazdym polskim filmie sa i cycki wreszcie naturalne jak u polskiej baby a nie jakies dupne silikony:). Vega pokazal tez smutna prawde ze milusiego faceta kobieta nie bedzie szanowac i nawet jak stanie na rzesach do i tak wczesniej czy pozniej dostanie swoja poroze.

No dobra narazie najgorszy film polski jaki ogladnolem to "kac wawa" nie dalem rady do konca - moze mialem zly dzien, moze za bardzo porownywalem do Kac w Vegas ktory chwilami mnie rozbawil.

99

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Żaden film nie zryje Ci tak bani jak „srpski film”  ledwo dałem rade wytrwać do końca i przez tydzień czułem się ,jak by mi conajmniej lokomotywa łeb rozjechała

100

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Klatka, jakiegoś polskiego reżysera

101

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Futro z misia - taki to chyba miało tytuł.Jakiś czas temu wybraliśmy się na sylwester w kinie.Pierwszy- Pan T- genialny.A na Futrze nie śmialiśmy się tylko my.Nie dałam rady zmęczyć do końca.

102

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście
gojka102 napisał/a:

Futro z misia - taki to chyba miało tytuł.Jakiś czas temu wybraliśmy się na sylwester w kinie.Pierwszy- Pan T- genialny.A na Futrze nie śmialiśmy się tylko my.Nie dałam rady zmęczyć do końca.

Oj tak, to był okropny film, który próbował jechać dodatkowo na byciu nieoficjalną kontynuacją "Chłopaki nie płaczą". Masakra.

103

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Ostatni Pitbull. Strata czasu.

104

Odp: Najgorsze filmy jakie widzieliście

Najgorsze filmy to chyba ludzka stonoga, szarknado

Posty [ 66 do 104 z 104 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Najgorsze filmy jakie widzieliście

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024