Gdzie spotkać wolnego mężczyznę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Strony Poprzednia 1 353 354 355 356 357 478 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23,011 do 23,075 z 31,045 ]

23,011

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Ujawniony...dziekuje :*
Obietnico, nie sadze by ktokolwiek wpadł przy Tobie w depresję smile
I ja jestem ta łaciata, jak krowa tongue

Zobacz podobne tematy :

23,012

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Cała przyjemność po mojej stronie :*

23,013 Ostatnio edytowany przez ObietnicaPoranka (2015-01-27 12:56:50)

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
Tom94 napisał/a:

Moje drogie Panie, niestety was rozczaruję ale sam Nostradamus przepowiedział że te zacne miejsce będzie czekać dla mnie, więc czekam na browarki cool

Mój drogi Tomie - nie ma tak łatwo, a w przepowiednie nie wierzymy tongue. Przyznaj się, że to o te browarki Ci chodzi wink. Ja Ci je wszystkie chętnie oddam smile.


Tom94 napisał/a:

Dlaczego ludzie tak robią i się bawią drugą osobą?

Też tego nie rozumiem.


Tom94 napisał/a:
ObietnicaPoranka napisał/a:

Pewnie! A wiesz, że nawet ostatnio o Tobie myślałam smile

Oj jak słodko i miło wink

smile


Tom94 napisał/a:

Ach Obietnico, zdecydowanie potrzebujesz jakiejś wielkiej miłości.
Bo z tego co zauważyłem to nadal humorek nie dopisuje.
A z tą pracą to nie jest tak że chcesz niejako uciec od świata i dlatego tyle pracujesz?
To nie zda egzaminu.
Więc na początek polecam zmniejszyć ilość czasu który poświęcasz tej robocie bo cię wykończy.
A potem sprawić sobie ukochaną świnkę wink
Która tak notabene strasznie hałasuje w nocy, wiem bo miałem.
Lepsze są chomiki smile

Nie, Tom, humorek mi dopisuje. To tylko stwierdzenie faktu - nie mam czasu dla świnki. Wiem, że hałasują, ale ja lubię ich dźwięk, lubię, gdy się cieszą, gdy właściciel wraca do domu, radośnie podskakują, wydają swoje pocieszne dźwięki i uśmiechają się swoim słodkim pyszczkiem.
A co do reszty - nie pracuję za dużo. W mojej pracy być albo nie zależy od konkretnych efektów osiąganych w konkretnym czasie. Nie osiągasz ich, to nie istniejesz. Nie istniejesz, to możesz szukać innego zawodu. A ja nie chcę innego, bo kocham to, co robię, długo i ciężko pracowałam na to, żeby móc to robić. Tak łatwo nie odpuszczę wink.


Tom94 napisał/a:

Po prostu ideał big_smile

Milusi, ale nadal wolę świnkę tongue


theonlyone napisał/a:

OK,koleżanka już wszystko wyjaśniła wcześniej,więc nie musi każdy po kolei pisać tego samego po raz n-ty.

To publiczne forum, więc mam prawo pisać, co tylko chcę wink


theonlyone napisał/a:

Zdjęcia nie da się ściągnąć z serwera,sam to testowałem,zanim go tam wstawiłem tongue
Poza tym zawsze ktoś Ci może zrobić zdjęcie na ulicy i też wstawić do neta wink

Dobry informatyk pokona takie bariery wink.
Na ulicy może, ale jeśli zrobi to bez mojej zgody, to bardzo łatwo wygram taką sprawę. Ze zdjęciami samodzielnie wrzuconymi do netu już różnie bywa, bo póki co polskie prawo dotyczące świata wirtualnego jest mocno dziurawe.


theonlyone napisał/a:

Nikt się nie boi,tylko po co marnować czas na kogoś,kto może się nie spodobać fizycznie ?
U "Was" wygląd jest na 2,czy tam którymś z kolei miejscu,u "nas" na 1 i kropka.

Przecież nikt nie mówi o tym, że nigdy nie zobaczycie tego zdjęcia. Wystarczy zagadać, w jakiś sposób wzbudzić zaufanie czy zainteresować sobą i spokojnie to zdjęcie można dostać. Ale masz rację, nie marnujcie czasu, zostawcie kobiety bez zdjęć dla mężczyzn, którzy myślą mniej stereotypowo tongue.


ujawniony napisał/a:

Do internetu właśnie wyciekł filmik ze spotkania Arcanii z Obietnicą big_smile

Która z nas jest ruda a która czarno-biała yikes ?

23,014

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
arcania napisał/a:

Obietnico, nie sadze by ktokolwiek wpadł przy Tobie w depresję smile
I ja jestem ta łaciata, jak krowa tongue

Ale odpowiednie służby ścigałyby mnie za zaniedbania wink.
Czyli ja ruda? Niech będzie, ale to rola Aeni, nie wiem czy tak mogę ją podkraść big_smile

23,015 Ostatnio edytowany przez arcania (2015-01-27 11:21:55)

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Aeni urobimy smile dostanie chomika wink

23,016

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

I moją świnkę smile
I Twojego kota smile

23,017 Ostatnio edytowany przez white.pearl (2015-01-27 12:25:11)

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
Metyl napisał/a:
ujawniony napisał/a:

Uroda kiedyś przeminie.... spójrz na Metyla, kiedyś też podobno był ładny :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ujawniony, mój Ty cichy wielbicielu, wiesz ... krąży w sieci taka teoria czy wręcz zasada na temat używania w jednym zdaniu tej samej emotki w ciągu dłuższym niż trzy. Zapoznaj się z nią. wink Poza tym - znów nie masz racji. Ja nigdy nie byłem ładny. smile

arc, dostaniesz po dupci, tak mnie zostawić nocą bez słowa i iść na jakieś pola ( nawet się zrymowało )? smile

Stan na dziś: siły są, motywacja tak średnio, optymizm tak sobie. Chęci do poznania kogoś ... są. Perspektywy na poznanie 'kobiet' i w konsekwencji kogoś bliższego ... może o tym nie mówmy ... albo pomówmy?

pearl, jest sprawa - znasz jakąś miejscówkę u nas gdzie można coś wypić i od biedy potańczyć ale jednocześnie gdzieś gdzie nie ma małolatów tylko takie osoby w mniej więcej naszym wieku albo nawet trochę starsze? Bo Ty jesteś taka imprezowa to może coś znasz. No i dobrze żeby to było takie no ... stosunkowo kameralne a nie coś jak te ... Koko...sama wiesz co. big_smile

Nie no, obalam tezę, ładny jesteś!

Z kameralnym miejscem to nie wiem, jak ludzie tańczą, to nie może być za kameralnie smile W naszym wieku to stawiałabym na lizarda jednak, sporo stolików, tez na górze, więc można jakoś pogadać, ale aż tak cicho tam jednak nie jest smile
W sumie, dla Ciebie jeszcze Kadr, bo są stoliki poza parkietem, więc tam można swobodnie porozmawiać, a jak ktoś chce, to ewentualnie może też pójść potańczyć smile Tam sporo studentów, ale nie tylko.
A cooooo? Zdradzisz skąd to pytanie? big_smile

Jestem netbabeczką!

23,018

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
arcania napisał/a:

Ujawniony...dziekuje :*
Obietnico, nie sadze by ktokolwiek wpadł przy Tobie w depresję smile
I ja jestem ta łaciata, jak krowa tongue

Ty jesteś ta łaciata bo w trakcie gifu mocniej mocniej okazujesz zadowolenie big_smile

23,019

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
ObietnicaPoranka napisał/a:
theonlyone napisał/a:

Zdjęcia nie da się ściągnąć z serwera,sam to testowałem,zanim go tam wstawiłem :P
Poza tym zawsze ktoś Ci może zrobić zdjęcie na ulicy i też wstawić do neta ;)

Dobry informatyk pokona takie bariery ;).

Dobry informatyk nie zajmuje się takimi pierdołami ;)

ObietnicaPoranka napisał/a:

w jakiś sposób wzbudzić zaufanie czy zainteresować sobą

No właśnie,tylko jak to zrobić... ;)

ObietnicaPoranka napisał/a:

Ale masz rację, nie marnujcie czasu, zostawcie kobiety bez zdjęć dla mężczyzn, którzy myślą mniej stereotypowo :P.

No cóż większość myśli stereotypowo,to że Ty myślisz inaczej,to też fajnie,widocznie musisz mieć kogoś ,kto podziela Twoje myślenie.
Chyba,że potrafisz uprawiac seks z kimś,kto Cię nie pociąga fizycznie,bo kobiety z tego wątku-NIE,pisały ,że owszem poznały fajnych facetów,ale nie mają na nich chrapki :P Więc co z tego ,że facet jest nie wiadomo jaki,jeśli nie ma porządania?
U "nas" pożądanie wywołują bodźce wzrokowe, u "Was",  "to coś" którego twierdzisz ,że nie ma,ok.
Ja nie twierdzę,że wystarczy mi fizyczność,bo bym skłamał sam przed sobą,ale jest to pierwszy etap.

23,020

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Ooo wypraszam sobie, w ktorym miejscu napisałam, że nie miałam chrapki na pana poznanego na portalu? Dodam, że nie widziałam jego zdjęcia. Rozbudził moja wyobraźnię tym co pisał i w jaki sposób, a rzeczywistość tylko potwierdziła moje oczekiwania smile

23,021

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
arcania napisał/a:

Ooo wypraszam sobie, w ktorym miejscu napisałam, że nie miałam chrapki na pana poznanego na portalu? Dodam, że nie widziałam jego zdjęcia. Rozbudził moja wyobraźnię tym co pisał i w jaki sposób, a rzeczywistość tylko potwierdziła moje oczekiwania smile

I było coś teges ? smile

23,022

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
theonlyone napisał/a:

Dobry informatyk nie zajmuje się takimi pierdołami wink

Dobry informatyk zajmie się wszystkim, jeśli go ładnie poprosisz tongue


theonlyone napisał/a:

No cóż większość myśli stereotypowo,to że Ty myślisz inaczej,to też fajnie,widocznie musisz mieć kogoś ,kto podziela Twoje myślenie.
Chyba,że potrafisz uprawiac seks z kimś,kto Cię nie pociąga fizycznie,bo kobiety z tego wątku-NIE,pisały ,że owszem poznały fajnych facetów,ale nie mają na nich chrapki tongue Więc co z tego ,że facet jest nie wiadomo jaki,jeśli nie ma porządania?
U "nas" pożądanie wywołują bodźce wzrokowe, u "Was",  "to coś" którego twierdzisz ,że nie ma,ok.
Ja nie twierdzę,że wystarczy mi fizyczność,bo bym skłamał sam przed sobą,ale jest to pierwszy etap.

Ale co mnie obchodzi jak myśli większość? Ja nie chcę większości.
Poza tym trochę nadinterpretujesz:
- nie chodzi o to, żeby nie zobaczyć zdjęcia NIGDY. Przecież można je wysłać w którejś tam wiadomości
- pożądasz zdjęcia? Poważnie? Często zdjęcie ma się nijak do rzeczywistości
- a gdzie ja napisałam, że fizyczność się nie liczy? Napisałam, że nie potrzebuję zdjęcia
- już o tym pisałam, ale aż powtórzę - nasi wątkowi koledzy już bardzo dawno temu udowodnili, że mogą odpowiedzieć, a nawet napisać jako pierwsi do dziewczyny, która nie ma zdjęcia w portalu
- "musisz mieć kogoś, kto podziela twoje myślenie. Chyba, że potrafisz uprawiać seks z kimś, kto nie pociąga cię fizycznie" - hmmm, czyli albo ktoś podziela moje myślenie, albo pociąga mnie fizycznie? To się nie łączy, musi być wybór? Ciekawe lol


arcania napisał/a:

Ooo wypraszam sobie, w ktorym miejscu napisałam, że nie miałam chrapki na pana poznanego na portalu? Dodam, że nie widziałam jego zdjęcia. Rozbudził moja wyobraźnię tym co pisał i w jaki sposób, a rzeczywistość tylko potwierdziła moje oczekiwania smile

Nie wytłumaczysz wink

23,023

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
arcania napisał/a:

Rozbudził moja wyobraźnię tym co pisał i w jaki sposób,

ech ta Wasza wyobraźnia big_smile

23,024

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
white.pearl napisał/a:

Jestem netbabeczką!

Gratuluję smile

23,025

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
theonlyone napisał/a:
arcania napisał/a:

Rozbudził moja wyobraźnię tym co pisał i w jaki sposób,

ech ta Wasza wyobraźnia big_smile

No już nie zazdrość, nie zazdrość tongue
Ujawniony, było teges, czyli rozbawił mnie do łez. Uwielbiam to smile
Obietnico, nie kłóćmy sie z nimi. Nie chcą nas bo zdjęcia nie ma to nie, ja sie napraszać nie będę wink tongue

23,026

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

I dlaczego nie widze zdania Metyla w tej kwestii???  sad

23,027

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Troszeczkę inaczej bym to wyraził. Pal licho to zdjęcie ogólnie jako zdjęcie ale to są portale randkowe. Większość oczekuje fotki i zobaczyć kogoś zanim zacznie się z nim rozmowę i tyle. Dlatego powtarzam do znudzenia. Portalom randkowym mówimy stanowcze i zdecydowane... raczej nie big_smile Przykłady są tutaj. Jest to fajne forum, nie ma fotek rozmówców a jednak coś się dzieje prawda ?:DDDD Czyli można bez fotek?  Ano można ale raczej nie na S. czy innym dziadostwie smile Swoją drogą to ja głównie uwielbiam kobiety za ich temperament, o ile wogóle go mają, dopiero potem za humor oraz całą resztę czyli wygląd. Jeśli jest to tylko dodatkowy plus a jeśli nie ma to i tak byłbym w stanie być szczęśliwym z taką osobą nawet gdyby nie była modelką smile Także Panie Szanowny Theonly, zgadzam się z Tobą i nie zgadzam smile Wiem, że zaburzam solidarność plemników ale cóż, piszę prawdę jak to widzę smile

23,028 Ostatnio edytowany przez theonlyone (2015-01-27 13:58:39)

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
ObietnicaPoranka napisał/a:
theonlyone napisał/a:

Dobry informatyk nie zajmuje się takimi pierdołami wink

Dobry informatyk zajmie się wszystkim, jeśli go ładnie poprosisz tongue
Pewnie,ale kto zajmuje się takimi pierdołami na poziomie gimbazy ?

Chyba,że ktoś chciałby Cię zniszczyć zawodowo,ale to też musiałby mieć jakiś konkretny powód...


theonlyone napisał/a:

No cóż większość myśli stereotypowo,to że Ty myślisz inaczej,to też fajnie,widocznie musisz mieć kogoś ,kto podziela Twoje myślenie.
Chyba,że potrafisz uprawiac seks z kimś,kto Cię nie pociąga fizycznie,bo kobiety z tego wątku-NIE,pisały ,że owszem poznały fajnych facetów,ale nie mają na nich chrapki tongue Więc co z tego ,że facet jest nie wiadomo jaki,jeśli nie ma porządania?
U "nas" pożądanie wywołują bodźce wzrokowe, u "Was",  "to coś" którego twierdzisz ,że nie ma,ok.
Ja nie twierdzę,że wystarczy mi fizyczność,bo bym skłamał sam przed sobą,ale jest to pierwszy etap.

Ale co mnie obchodzi jak myśli większość? Ja nie chcę większości.
Poza tym trochę nadinterpretujesz:
- nie chodzi o to, żeby nie zobaczyć zdjęcia NIGDY. Przecież można je wysłać w którejś tam wiadomości
- pożądasz zdjęcia? Poważnie? Często zdjęcie ma się nijak do rzeczywistości
- a gdzie ja napisałam, że fizyczność się nie liczy? Napisałam, że nie potrzebuję zdjęcia
- już o tym pisałam, ale aż powtórzę - nasi wątkowi koledzy już bardzo dawno temu udowodnili, że mogą odpowiedzieć, a nawet napisać jako pierwsi do dziewczyny, która nie ma zdjęcia w portalu
- "musisz mieć kogoś, kto podziela twoje myślenie. Chyba, że potrafisz uprawiać seks z kimś, kto nie pociąga cię fizycznie" - hmmm, czyli albo ktoś podziela moje myślenie, albo pociąga mnie fizycznie? To się nie łączy, musi być wybór? Ciekawe lol


arcania napisał/a:

Ooo wypraszam sobie, w ktorym miejscu napisałam, że nie miałam chrapki na pana poznanego na portalu? Dodam, że nie widziałam jego zdjęcia. Rozbudził moja wyobraźnię tym co pisał i w jaki sposób, a rzeczywistość tylko potwierdziła moje oczekiwania smile

Nie wytłumaczysz wink

Pisałem,że wygląd jest u "Was" na którymś miejscu,licżą się emocje i słowne pobudzenie wyobraźni ...u nas wyobraźnie pobudza to co widzimy-tak ciężko to zrozumieć ?
Ależ ja też odpowiadałem na wiadomości bez zdjęcia,tylko w jednej z pierwszych wiadomości wspominałem o zdjęciu.
Więc nie trzymam się sztywno tej zasady,tylko cały czas piszę jak to wygląda z punktu widzenia faceta.
A te bez zdjęć jednak były brzydkie lol

ObietnicaPoranka napisał/a:

- a gdzie ja napisałam, że fizyczność się nie liczy? Napisałam, że nie potrzebuję zdjęcia

To jak nie będziesz mieć zdjęcia,to jak ocenisz fizyczność- w szklanej kuli ? lol

23,029

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Haha, cała Japonia big_smile

http://wstaw.org/m/2015/01/27/japonska-akcja-charytatywna_jpg_300x300_q85.jpg

23,030

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
arcania napisał/a:

I dlaczego nie widze zdania Metyla w tej kwestii???  sad

Zaraz, w jakiej kwestii? smile Bo ostatnio jak mnie tu nie ma to czasami ciężko za wami nadążyć. Ktoś mnie oświeci? tongue

23,031

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

To prawda, że 3. miejsce już zajęte?
Boże, co tu robić, jak żyć?!?!

23,032

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
white.pearl napisał/a:

Nie no, obalam tezę, ładny jesteś!

Pearl i Ty też przeciwko mnie? tongue

Ładne to mogą być kobiety, koty, psy czy zachody słońca. A facet jest albo przystojny albo przeokrutnie neandertalski. tongue Ale na pewno nie ładny. big_smile

Swoją drogą to mi przypomniało sytuację sprzed ... łohoho dawno temu jak pewne pseudo dziewczę w wieku licealnym się oburzyło jak stwierdziłem ( wtedy naiwnie się myląc big_smile ) że jest urocza. big_smile

Z kameralnym miejscem to nie wiem, jak ludzie tańczą, to nie może być za kameralnie smile

No z tym to mi chodziło by to nie było coś a'la Koko...no sama wiesz co ale w mniejszej skali tylko normalny lokal. smile

W sumie, dla Ciebie jeszcze Kadr, bo są stoliki poza parkietem, więc tam można swobodnie porozmawiać, a jak ktoś chce, to ewentualnie może też pójść potańczyć smile Tam sporo studentów, ale nie tylko.

A tacy w wieku naszego Piotra tatusia też?

A cooooo? Zdradzisz skąd to pytanie? big_smile

No ten teges, wiesz przecież. smile

Poza tym rozbawiła mnie trochę starsza kobitka w sklepie która najpierw spytała gościa za mną czy może przejść bo ma tylko dwa chleby, podziękowała, ja widząc że jej się ewidentnie spieszy też ją puściłem na co stwierdziła coś w stylu 'ohoho a co za dobre uczynki, albo wszyscy byli u spowiedzi albo już po kolędzie są' czy jakoś tak lol Już chciałem powiedzieć że nie, że to nie ma absolutnie nic wspólnego z tym ale nie chciałem burzyć jej trzymającego się kupy światopoglądu. wink

I tak w ogóle to parę dni temu ogoliłem się ( na twarzy tongue, nie nie dla Ciebie misiaczku ujawniony big_smile ) pierwszy raz od bardzo dawna prawie do zera, nigdy więcej, jak ja wyglądam. Brr, dobrze że już mi zarost odrasta.

Ale że przez kogo te 3 miejsce?

Jest anty, jest Rajtuz i ...?

23,033

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Metyl, to co Ty brodę nosisz ? smile

23,034

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
ujawniony napisał/a:

Metyl, to co Ty brodę nosisz ? smile

Tak. W kapturze.

23,035

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
Metyl napisał/a:
white.pearl napisał/a:

Nie no, obalam tezę, ładny jesteś!

Pearl i Ty też przeciwko mnie? tongue

Ładne to mogą być kobiety, koty, psy czy zachody słońca. A facet jest albo przystojny albo przeokrutnie neandertalski. tongue Ale na pewno nie ładny. big_smile

Swoją drogą to mi przypomniało sytuację sprzed ... łohoho dawno temu jak pewne pseudo dziewczę w wieku licealnym się oburzyło jak stwierdziłem ( wtedy naiwnie się myląc big_smile ) że jest urocza. big_smile

Z kameralnym miejscem to nie wiem, jak ludzie tańczą, to nie może być za kameralnie smile

No z tym to mi chodziło by to nie było coś a'la Koko...no sama wiesz co ale w mniejszej skali tylko normalny lokal. smile

W sumie, dla Ciebie jeszcze Kadr, bo są stoliki poza parkietem, więc tam można swobodnie porozmawiać, a jak ktoś chce, to ewentualnie może też pójść potańczyć smile Tam sporo studentów, ale nie tylko.

A tacy w wieku naszego Piotra tatusia też?

A cooooo? Zdradzisz skąd to pytanie? big_smile

No ten teges, wiesz przecież. smile

Poza tym rozbawiła mnie trochę starsza kobitka w sklepie która najpierw spytała gościa za mną czy może przejść bo ma tylko dwa chleby, podziękowała, ja widząc że jej się ewidentnie spieszy też ją puściłem na co stwierdziła coś w stylu 'ohoho a co za dobre uczynki, albo wszyscy byli u spowiedzi albo już po kolędzie są' czy jakoś tak lol Już chciałem powiedzieć że nie, że to nie ma absolutnie nic wspólnego z tym ale nie chciałem burzyć jej trzymającego się kupy światopoglądu. wink

I tak w ogóle to parę dni temu ogoliłem się ( na twarzy tongue, nie nie dla Ciebie misiaczku ujawniony big_smile ) pierwszy raz od bardzo dawna prawie do zera, nigdy więcej, jak ja wyglądam. Brr, dobrze że już mi zarost odrasta.

Ale że przez kogo te 3 miejsce?

Jest anty, jest Rajtuz i ...?

No ponoć thepass?

Kurcze, obiecaj, że na kolejny zlot ze mną się ogolisz, toż to musi być widok nie z tej ziemi! I może Cię nawet potem przystojnym nazwę? tongue
Wiesz, nie wiem jak w cocomo było, więc nie wiem czy inaczej niż w innych klubach smile A Ty się z Piotrem wybierasz? smile Ale to ja też chcę! Dla niego to jednak lizard niż kadr.

23,036

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Ja tu potwierdzenia nie widzę. big_smile

Nie, nie będę chodził prawie bez zarostu, nie mam już nastu lat i nie chce na takiego wyglądać. big_smile I przede wszystkim tak się lepiej czuję. Ja nie mówię o Cocomo tylko o Kokocku. lol Weeeź. big_smile Nie no, nie z Piotrem. Chodzi o to co mówiłem Ci już wieki temu na privie co to miało być i się nie udawało. smile

23,037

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
arcania napisał/a:

Obietnico, nie kłóćmy sie z nimi. Nie chcą nas bo zdjęcia nie ma to nie, ja sie napraszać nie będę wink tongue

Ja też nie cool


ujawniony napisał/a:

Troszeczkę inaczej bym to wyraził. Pal licho to zdjęcie ogólnie jako zdjęcie ale to są portale randkowe. Większość oczekuje fotki i zobaczyć kogoś zanim zacznie się z nim rozmowę i tyle. Dlatego powtarzam do znudzenia. Portalom randkowym mówimy stanowcze i zdecydowane... raczej nie big_smile Przykłady są tutaj. Jest to fajne forum, nie ma fotek rozmówców a jednak coś się dzieje prawda ?:DDDD Czyli można bez fotek?  Ano można ale raczej nie na S. czy innym dziadostwie smile Swoją drogą to ja głównie uwielbiam kobiety za ich temperament, o ile wogóle go mają, dopiero potem za humor oraz całą resztę czyli wygląd. Jeśli jest to tylko dodatkowy plus a jeśli nie ma to i tak byłbym w stanie być szczęśliwym z taką osobą nawet gdyby nie była modelką smile Także Panie Szanowny Theonly, zgadzam się z Tobą i nie zgadzam smile Wiem, że zaburzam solidarność plemników ale cóż, piszę prawdę jak to widzę smile

yikes
Zaskoczyłeś mnie i to bardzo pozytywnie.


theonlyone napisał/a:

To jak nie będziesz mieć zdjęcia,to jak ocenisz fizyczność- w szklanej kuli ? lol

Oceniać fizyczność na podstawie zdjęcia to jak jeść lody przez papierek.


Metyl napisał/a:

Ładne to mogą być kobiety, koty, psy czy zachody słońca. A facet jest albo przystojny albo przeokrutnie neandertalski. tongue Ale na pewno nie ładny. big_smile

Swoją drogą to mi przypomniało sytuację sprzed ... łohoho dawno temu jak pewne pseudo dziewczę w wieku licealnym się oburzyło jak stwierdziłem ( wtedy naiwnie się myląc big_smile ) że jest urocza. big_smile

Mężczyzna może być ładny, a urok to fajna sprawa cool

23,038

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Widzę że mnie ominął jeden dosyć ważny wątek ... Wiecie co, ja wam powiem tak.

Zdarzyło mi się z kimś spotkać w ciemno, zdarzyło po wymianie zdjęć, zdarzyło w ciemno z polecenia. I ja to widzę - na podstawie swoich doświadczeń rzecz jasna tak.

Wg mnie do pewnego momentu dobrze jest czy tam można rozdzielać sobie wizję którą sobie którą stworzyliśmy we własnym umyśle ( całkiem naszą lub opartą o to co o danej osobie wiemy typu wiek, wzrost czy kolor włosów ) a zdjęcie lub rzeczywistość. I w sumie powiem że każda ta forma spotykania się czy z fotką wcześniej czy bez ma swoje zady i walety. wink

Wiele też zależy od tego czy i jak długo oraz jak przebiegał ewentualny kontakt przed spotkaniem. Bo u mnie były spotkania po krótkim czasie, były po średnim jak i bardzo, bardzo długim idącym w miesiące raz nawet. Były też akcje dosyć szybkie lub spontaniczne, 'randka' w ciemno to nie dość że w ciemno to jeszcze była bez wcześniejszego kontaktu już nie mówiąc o zdjęciu. big_smile

I wiecie co - wiadomo że to też zależy od tego z jakim nastawieniem się idzie na dane spotkanie ale jak dla mnie ... na pewno między bajki można włożyć teorie o tym że wygląd nie ma znaczenia, że nawet z totalnie dla NAS nieatrakcyjną osobą możemy nagle mieć kołatanie serca czy inne motylki. Jeżeli już ma coś zaiskrzyć to potrzebny jest choćby minimalny pociąg fizyczny, chemia, fajne cycki czy jak to zwał. wink Z drugiej jednak strony powiem wam że im bardziej jesteśmy 'podjarani' i wkręceni w relację jeszcze na etapie sympatii / neta / gg / maila czy czegokolwiek, im bardziej widzimy że dana osoba nam pasuje, im bardziej czujemy coś więcej niż zwykłego rozmówcę, jeżeli nadaje się na tych samych falach i tak dalej i tak dalej ... nie chce mi się klepać, każdy przecież wie o co chodzi prawda? No ... więc im jest tego więcej to to ... to naprawdę się czuje. I to jest fantastyczne uczucie - nie mówię, czasami można się naciąć ale jeżeli jest tak jak opisałem wcześniej to cóż ... już na samym spotkaniu wygląd schodzi na te drugie, trzecie czy kolejne miejsce i górę bierze fizyczny pociąg, rozmowa, emocje i żywy człowiek którego mamy koło siebie a nie rozmyślania nad tym czy ma 175 czy 180 cm wzrostu, czy ma miseczkę C czy już D ...

23,039 Ostatnio edytowany przez theonlyone (2015-01-27 18:41:44)

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Ale żebyśmy się zrozumieli,ja nie mam na myśli,że wygląd jest najważniejszy i jeśli już kobieta nie ma urody modelki,to jest z góry przekreślona,tu chodzi przede wszystkim o pewną "akceptację" tegoż wyglądu i o to,żeby widzieć z kim piszę,wiadomo,że docelowo liczy się charakter i osobowość,chociaż jak dla mnie,bez chemii,czy zwał,jak zwał-ani rusz.
Kobiety na portalach też bardzo często zaznaczają w opisie,że facetom bez zdjęcia nie odpisują,więc nie wiem co się tak oburzacie na to zdjęcie ?
Poza tym żadna z Was jeszcze nie skomentowała zdania,które często powtarzacie :
"Można mnie przyciągnąć wyglądem,a zatrzymać charakterem"
?

arcania napisał/a:

Theonlyone, i dlatego macie duże szanse na przegapienie kogos wyjątkowego wink

Wy też często przekreślacie facetów,którzy nie mają "tego czegoś" mimo,że są fajni wink

?
Metyl

Fajnie to opisałeś,ja dodam tylko,że im bardziej się nakręcałem przez pisanie,tym bardziej byłem rozczarowany na żywo i odwrotnie.

23,040

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Oj bo to trzeba trafić... Każdy z was ma po jakiejś małej cząsteczce rację... Theonly też pisząc, że zdjęcie jest potrzebne, bo jest ale nie dlatego, żeby stwierdzić czy ona jest modelką czy nie, tylko właśnie dlatego, żeby stwierdzić czy wogóle mieści się ramach naszego gustu. A dlaczego na portalach tak jest ? Odpowiem jak kobiety: bo tak. Utarły się pewne schematy i tyle. Jeśli kobieta nie ma fotki to znaczy, że się wstydzi pokazać bo pewnie jest "nieatrakcyjna"... A skoro zachodzi tak duże prawdopodobieństwo, że tak jest to po co wogóle pisać i zawracać sobie głowę. Czy są tacy faceci, którym brak zdjęcia nie przeszkadza? Pewnie, chociażby na tym forum ale jeśli są na np S. to podejrzewam, że jest ich tak niewielu, że na alcach ręki można policzyć.

23,041 Ostatnio edytowany przez kardamon (2015-01-27 19:16:21)

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

I chyba nie napiszę nic nowego, bo zgodzę się z Metylem. Zdjęcie na samym początku mi do szczęścia potrzebne nie jest, bo co mi po nim, jeśli pisze/rozmawia się z kimś drętwo?

Też miałem okazję spotkać się z kimś, kto miał zdjęcie od początku, na jednej randce w ciemno też byłem (może nawet pamiętacie - i pewnie na jakąś jeszcze bym poszedł wink). W jedną znajomość internetową też wkręciłem się mocno, mimo, że się nie widzieliśmy od razu. I właściwie to jest nawet fajne, bo masz okazję naprawdę dobrze poznać drugą osobę zanim się z nią spotkasz, a wtedy człowiek zwraca uwagę na zupełnie inne rzeczy. Tyle, że tutaj właśnie tkwi pułapka w którą się złapałem, ale to inna historia.

I tak myślę, że jeśli mam wybierać między profilem ze zdjęciem, z opisem "Blondyneczka", "Jestem jaka jestem", "Chcesz wiedzieć więcej? Napisz.", a profilem bez zdjęcia, gdzie będzie napisane coś naprawdę od siebie, to wybiorę ten drugi smile

Tom, no chyba tylko cierpliwość nas może w jakiś sposób uratować, heh wink

A jeśli chodzi o brodę... Ja swojej zapuścić nie mogę - mój rekord to całe trzy dni tongue Potem tylko łazienka, maszynka i na zero wink

23,042

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
kardamon napisał/a:

A jeśli chodzi o brodę... Ja swojej zapuścić nie mogę - mój rekord to całe trzy dni tongue Potem tylko łazienka, maszynka i na zero wink

A co masz uczulenie na widok Taliba ? big_smile

23,043

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
ujawniony napisał/a:
kardamon napisał/a:

A jeśli chodzi o brodę... Ja swojej zapuścić nie mogę - mój rekord to całe trzy dni tongue Potem tylko łazienka, maszynka i na zero wink

A co masz uczulenie na widok Taliba ? big_smile

No jakoś się nie mogę przyzwyczaić tongue

23,044

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Ale też tak mam smile I też +/- trzy dni, później wydaje mi się, że wyglądam jak menel, no i potem zarost już tak nie drapie więc... sam rozumiesz przecież smile

23,045 Ostatnio edytowany przez kardamon (2015-01-27 21:02:48)

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

No więc sam widzisz. Chociaż pewnie, jak już bardzo się zmotywuję, to i co nieco zapuszczę. Ale to chyba z głowy mi włosy wypaść muszą tongue

Hmm. No coś pustawo dziś... To idę spać smile

23,046

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

https://www.youtube.com/watch?v=ASsIAKlbF7c

23,047

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
ObietnicaPoranka napisał/a:
arcania napisał/a:

Obietnico, nie kłóćmy sie z nimi. Nie chcą nas bo zdjęcia nie ma to nie, ja sie napraszać nie będę wink tongue

Ja też nie cool


ujawniony napisał/a:

Troszeczkę inaczej bym to wyraził. Pal licho to zdjęcie ogólnie jako zdjęcie ale to są portale randkowe. Większość oczekuje fotki i zobaczyć kogoś zanim zacznie się z nim rozmowę i tyle. Dlatego powtarzam do znudzenia. Portalom randkowym mówimy stanowcze i zdecydowane... raczej nie big_smile Przykłady są tutaj. Jest to fajne forum, nie ma fotek rozmówców a jednak coś się dzieje prawda ?:DDDD Czyli można bez fotek?  Ano można ale raczej nie na S. czy innym dziadostwie smile Swoją drogą to ja głównie uwielbiam kobiety za ich temperament, o ile wogóle go mają, dopiero potem za humor oraz całą resztę czyli wygląd. Jeśli jest to tylko dodatkowy plus a jeśli nie ma to i tak byłbym w stanie być szczęśliwym z taką osobą nawet gdyby nie była modelką smile Także Panie Szanowny Theonly, zgadzam się z Tobą i nie zgadzam smile Wiem, że zaburzam solidarność plemników ale cóż, piszę prawdę jak to widzę smile

yikes
Zaskoczyłeś mnie i to bardzo pozytywnie.

No mnie też właśnie yikes

ObietnicaPoranka napisał/a:
Metyl napisał/a:

Ładne to mogą być kobiety, koty, psy czy zachody słońca. A facet jest albo przystojny albo przeokrutnie neandertalski. tongue Ale na pewno nie ładny. big_smile

Swoją drogą to mi przypomniało sytuację sprzed ... łohoho dawno temu jak pewne pseudo dziewczę w wieku licealnym się oburzyło jak stwierdziłem ( wtedy naiwnie się myląc big_smile ) że jest urocza. big_smile

Mężczyzna może być ładny, a urok to fajna sprawa cool

Mi urocza tylko z rymem się kojarzy i jak ktoś mi coś takiego mówi to mi sie śmiać chce D



theonlyone napisał/a:

Ale żebyśmy się zrozumieli,ja nie mam na myśli,że wygląd jest najważniejszy i jeśli już kobieta nie ma urody modelki,to jest z góry przekreślona,tu chodzi przede wszystkim o pewną "akceptację" tegoż wyglądu i o to,żeby widzieć z kim piszę,wiadomo,że docelowo liczy się charakter i osobowość,chociaż jak dla mnie,bez chemii,czy zwał,jak zwał-ani rusz.
Kobiety na portalach też bardzo często zaznaczają w opisie,że facetom bez zdjęcia nie odpisują,więc nie wiem co się tak oburzacie na to zdjęcie ?
Poza tym żadna z Was jeszcze nie skomentowała zdania,które często powtarzacie :
"Można mnie przyciągnąć wyglądem,a zatrzymać charakterem"
?

arcania napisał/a:

Theonlyone, i dlatego macie duże szanse na przegapienie kogos wyjątkowego wink

Wy też często przekreślacie facetów,którzy nie mają "tego czegoś" mimo,że są fajni wink

Ja nie komentuje bo tak nie mówię smile
Fajni, tzn? i to nie to samo tongue

Czasami warto dać człowiekowi, patrz Ujawniony tongue Jak nam sie chłopak zmienił nie do poznania wink

23,048

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

No i przyszła w końcu księżniczka, szukałaś mnie? Bo coś widziałem na ostatniej stronie.

23,049

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

No i pojawił się w końcu tongue No chciałam byś napisał coś w temacie tych cholernych zdjęc, które wałkujemy już od 100 lat wink i widzę, ze napisałeś smile i jakiegoś smęta zapodaj :*

23,050

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
arcania napisał/a:
ObietnicaPoranka napisał/a:
arcania napisał/a:

Obietnico, nie kłóćmy sie z nimi. Nie chcą nas bo zdjęcia nie ma to nie, ja sie napraszać nie będę wink tongue

Ja też nie cool


ujawniony napisał/a:

Troszeczkę inaczej bym to wyraził. Pal licho to zdjęcie ogólnie jako zdjęcie ale to są portale randkowe. Większość oczekuje fotki i zobaczyć kogoś zanim zacznie się z nim rozmowę i tyle. Dlatego powtarzam do znudzenia. Portalom randkowym mówimy stanowcze i zdecydowane... raczej nie big_smile Przykłady są tutaj. Jest to fajne forum, nie ma fotek rozmówców a jednak coś się dzieje prawda ?:DDDD Czyli można bez fotek?  Ano można ale raczej nie na S. czy innym dziadostwie smile Swoją drogą to ja głównie uwielbiam kobiety za ich temperament, o ile wogóle go mają, dopiero potem za humor oraz całą resztę czyli wygląd. Jeśli jest to tylko dodatkowy plus a jeśli nie ma to i tak byłbym w stanie być szczęśliwym z taką osobą nawet gdyby nie była modelką smile Także Panie Szanowny Theonly, zgadzam się z Tobą i nie zgadzam smile Wiem, że zaburzam solidarność plemników ale cóż, piszę prawdę jak to widzę smile

yikes
Zaskoczyłeś mnie i to bardzo pozytywnie.

No mnie też właśnie yikes

ObietnicaPoranka napisał/a:
Metyl napisał/a:

Ładne to mogą być kobiety, koty, psy czy zachody słońca. A facet jest albo przystojny albo przeokrutnie neandertalski. tongue Ale na pewno nie ładny. big_smile

Swoją drogą to mi przypomniało sytuację sprzed ... łohoho dawno temu jak pewne pseudo dziewczę w wieku licealnym się oburzyło jak stwierdziłem ( wtedy naiwnie się myląc big_smile ) że jest urocza. big_smile

Mężczyzna może być ładny, a urok to fajna sprawa cool

Mi urocza tylko z rymem się kojarzy i jak ktoś mi coś takiego mówi to mi sie śmiać chce D



theonlyone napisał/a:

Ale żebyśmy się zrozumieli,ja nie mam na myśli,że wygląd jest najważniejszy i jeśli już kobieta nie ma urody modelki,to jest z góry przekreślona,tu chodzi przede wszystkim o pewną "akceptację" tegoż wyglądu i o to,żeby widzieć z kim piszę,wiadomo,że docelowo liczy się charakter i osobowość,chociaż jak dla mnie,bez chemii,czy zwał,jak zwał-ani rusz.
Kobiety na portalach też bardzo często zaznaczają w opisie,że facetom bez zdjęcia nie odpisują,więc nie wiem co się tak oburzacie na to zdjęcie ?
Poza tym żadna z Was jeszcze nie skomentowała zdania,które często powtarzacie :
"Można mnie przyciągnąć wyglądem,a zatrzymać charakterem"
?

arcania napisał/a:

Theonlyone, i dlatego macie duże szanse na przegapienie kogos wyjątkowego wink

Wy też często przekreślacie facetów,którzy nie mają "tego czegoś" mimo,że są fajni wink

Ja nie komentuje bo tak nie mówię smile
Fajni, tzn? i to nie to samo tongue

Czasami warto dać człowiekowi, patrz Ujawniony tongue Jak nam sie chłopak zmienił nie do poznania wink

Do Gniezna się zmienił jak nie do Poznania :DDDDDDD
Wariatki smile

23,051

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
arcania napisał/a:

No i pojawił się w końcu tongue No chciałam byś napisał coś w temacie tych cholernych zdjęc, które wałkujemy już od 100 lat wink i widzę, ze napisałeś smile i jakiegoś smęta zapodaj :*

Kobiecino, Ty mnie tu nie szukaj do południa czy nawet nieco później bo przecież wiesz że pracuję. tongue Czasem zdarza mi się was podczytać ale już na pisanie nie mam czasu ani możliwości. wink Ach ... o te nieszczęsne foty chodziło.

Smęty? Oj nie wiem ... dziś mam fazę na coś takiego:

Król ambientu.

I parę klasyków:

23,052

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Metylku drogi, ale ja miałam ochotę tongue dziękuję smile i tak, wiem, ze pracujesz ale musiałam Cię wywołać do tablicy tongue

Ujawniony, ale to właśnie w Gnieźnie jest całkiem duże "wariatkowo" tongue

23,053

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Taaa ... Ty zawsze masz ochotę ale nie zawsze masz czas. tongue

23,054

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
Metyl napisał/a:

Taaa ... Ty zawsze masz ochotę ale nie zawsze masz czas. tongue

No przecież wiesz.... sad

23,055

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

No wiem wiem ... ale zawsze są jakieś alternatywy. smile

23,056

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Zapomniałam, że tu jestem big_smile. Chyba nawet od kilku godzin lol

23,057

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Obietnico, ale nikogo raczej to nie dziwi tongue

23,058

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

A mnie nie dziwi to że wy się schodzicie jak ja powoli się zbieram do łóżka. tongue

23,059

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Ty Metyl to się ciesz bo wcześniej nikogo nie było, dopiero jak przyszedłeś to się rzuciły na Ciebie. Tak działasz widzisz smile Jeszcze Księżniczki Aeni Snow brakuje do kompletu i już będziesz macho smile

23,060

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
white.pearl napisał/a:

A Ty się z Piotrem wybierasz? smile Ale to ja też chcę! Dla niego to jednak lizard niż kadr.

Perełko, chcesz popsuć chłopakom męski wieczór lol


Metyl napisał/a:

pociąg fizyczny, chemia, fajne cycki czy jak to zwał. wink

Wreszcie ktoś tę chemię nazwał po imieniu lol


theonlyone napisał/a:

Kobiety na portalach też bardzo często zaznaczają w opisie,że facetom bez zdjęcia nie odpisują,więc nie wiem co się tak oburzacie na to zdjęcie ?
Poza tym żadna z Was jeszcze nie skomentowała zdania,które często powtarzacie :
"Można mnie przyciągnąć wyglądem,a zatrzymać charakterem"
?

A czy my się oburzamy? My tylko stwierdzamy, że nie mamy zdjęć i jeśli dla kogoś jest ono kluczowe, to znaczy, że ten ktoś nie jest dla nas.
A co do tego zdania - ja go powtarzam nawet rzadko, Arcania też nie. W ogóle nie znam kobiet, które coś takiego mówią, więc pytasz nieodpowiednie osoby tongue


theonlyone napisał/a:
arcania napisał/a:

Theonlyone, i dlatego macie duże szanse na przegapienie kogos wyjątkowego wink

Wy też często przekreślacie facetów,którzy nie mają "tego czegoś" mimo,że są fajni wink

Ale Ty lubisz generalizować. Jeśli nie mają "tego czegoś" (? yikes ?) to może tacy fajni jednak nie są lol

23,061

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
arcania napisał/a:

Obietnico, ale nikogo raczej to nie dziwi tongue

To trzeba mi przypominać, a nie tak się nabijać tongue


Metyl napisał/a:

A mnie nie dziwi to że wy się schodzicie jak ja powoli się zbieram do łóżka. tongue

Specjalnie tak robimy tongue

23,062

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Chciałam zaznaczyć, że to ja sie odezwałam do Metyla a reszta jest na doczepkę tongue

23,063

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Ależ się słodko zrobiło. big_smile

23,064

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?
Metyl napisał/a:

Ależ się słodko zrobiło. big_smile

To kto doleje tą łyżkę dziekciu ? smile

23,065

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Żadna łyżka niczego tutaj nie zepsuje tongue

23,066

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

A łyżeczka ? big_smile

23,067

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Łyżeczką to ja Ci mogę oko wydłubać tongue

23,068

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Jakaś Ty brutalna tongue

23,069 Ostatnio edytowany przez arcania (2015-01-28 00:25:03)

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Wcale nie, bo tylko jedno big_smile Drugie zostawiam Tobie do dyspozycji, w końcu to nasz wspólny Wielbiciel tongue

23,070

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

No, ale jak sobie wstawi sztuczne, to nie będzie pasowało do drugiego tongue. To jest bardziej brutalne właśnie lol

23,071

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

To nawiązując do edytowanego posta, możesz Mu to drugie też wydłubać smile

23,072

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Ale ja nie jestem brutalna sad

23,073 Ostatnio edytowany przez arcania (2015-01-28 00:34:13)

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Nauczę Cię wink Paczaj, wszyscy śpią....achhh ta dzisiejsza młodzież tongue

23,074

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

No nie big_smile
A na naukę to zawsze jestem chętna cool

23,075

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Ujawniony dawaj oki !!! tongue

Posty [ 23,011 do 23,075 z 31,045 ]

Strony Poprzednia 1 353 354 355 356 357 478 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024