Co dalej?(kierunek-> randka) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Co dalej?(kierunek-> randka)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez Lupus98 (2016-10-16 11:54:02)

Temat: Co dalej?(kierunek-> randka)

Witam :)
Z góry chciałbym prosić o wyrozumiałość i pomocne rady. Jestem facetem, mam 18 lat. Jestem raczej wybredny co do kobiet, ale tym razem natrafiłem na bardzo ciekawą dziewczynę i nie chcę spartolić tego...
Wpierw natknąłem się na piosenkę z jej udziałem, potem jej kanał naukowy na yt znalazłem i byłem pod wrażeniem... Sprawia wrażenie dojrzałej, inteligentnej, poukładanej, pewnej siebie i jest bystra. Jest o 2 lata starsza, studiuje. Potem napisała na fb na grupie w której ja jestem i...do rzeczy: napisałem do niej na fb(tak się zaczął kontakt, nie znam jej). Napisałem wprost- podobnie jak tutaj. Jak na nią się natknąłem i pochwaliłem, skomplementowałem cechy, które zauważyłem.

Zaczęliśmy pisać. Kontakt jest niezły. Ja pytam, ona odpisuje, ja się odnoszę, jak trafię w wątek to potem płynie już rozmowa.
Pisaliśmy 4 wieczory, zaproponowałem spotkanie przy kawie. Nie odpisała. Ja krótko dopytałem po dniu i odpowiedziała, że nie wie czy znajdzie czas, ale da znać. Ogólnie jest miła, ale nie angażuje się. Kontakt dalej mamy.

I teraz moje pytanie:
Iść dalej tym tropem(pisać na fb) i wyciągać ją(chcę się spotkać, znacznie wygodniej jest), czy wziąć po prostu korepetycje u niej? Uczy przedmiotu, który będzie podstawą moich studiów. Nie żartuję ;) pomyślcie- nie mam punktu zaczepienia, tylko poruszam kolejne wątki, a tak przy okazji się pouczę i po korkach chwilę pogadamy, dowiem się, że np. Ma samochód z problemami, a ja mam pojęcie w tej materii i już pójdzie dalej.

Może piszę zawile, ale po prostu mi zależy. Chcę ją póki co poznać, potem czas pokaże, ale z tego co zauważyłem dziewczyna ma wielki potencjał :)

Z góry dzięki za pomoc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co dalej?(kierunek-> randka)

Chyba trochę za szybko poleciales ;). Jeśli jest tak, że ty pytasz a ona odpisuje, to widze, że raczej nie jest za bardzo zainteresowana ale nie chce być niemiła. Po propozycji spotkania ona zrobiła klasyczny wykręt  i ja już bym póki co tego tematu nie ciągnęła, bo widać, ze narazie nie chce się zobaczyć. Daj temu czas, zainteresuj ja swoją osobą i jeśli da Ci do zrozumienia, ze fajnie jej się z Tobą rozmawia, to sprobuj ponownie.
Może ja przestraszyles taka szybka propozycja, może ktoś ja niedawno zranił, moze nie szuka drugiej połowy. Jak dasz temu czas to się wszystkiego dowiesz.

3 Ostatnio edytowany przez Lupus98 (2016-10-16 14:12:24)

Dzięki za pomoc ;) Wiesz, nie chcę by te pisanie się zamuliło. Na żywo widzę reakcję, zachowanie itd., a pisząc mam ograniczone pole do manewru i mniej się dowiaduję. Stąd moja chęć spotkania się.
Dodam, że jestem raczej typem, który jest otwarty, nie gram niedostępnego i tajemniczego, bo w tej sytuacji(poznałem ją przez fb i sam zainicjowałem kontakt) to nielogiczne by było moim zdaniem

4

Nie musisz grać tajemniczego i niedostępnego. Po prostu zwracaj uwagę na jej reakcje. To, że odpisuje na Twoje wiadomości dla mnie znaczy tyle, że chce być miła - ale o zainteresowaniu nie musi świadczyć.

Czy ona zainicjowała którąkolwiek z waszych rozmów? Wysłała Ci wiadomość sama z siebie? - nie w odpowiedzi na Twoje pytanie. Jeśli nie, to póki co jesteś dla niej ewentualnie miłym kolegą.

Moim zdaniem korki to średni pomysł - ona Ci dała jasno znać, że póki co nie ma ochoty na kontakt na żywo. Póki tej ochoty nie nabierze, parcie w tym kierunku zostanie odebrane jako namolność.

Podtrzymuj kontakt, ale jeśli ona nie wykarze inicjatywy, to albo w ogóle nie jest zainteresowana albo jest księżniczką, której największą frajdę sprawia nie tyle związek z facetem, co obserwowanie jak on wokół niej tańczy.

5

Jeszcze raz wielkie dzięki :) Dzisiaj napisałem i rozmowa była już naturalna, płynna, obustronna i sama się dopytywała, chwaliła, ciągnęła konwersację.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Co dalej?(kierunek-> randka)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018