Kaszel w ciazy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Kaszel w ciazy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Kaszel w ciazy

Hey! Jestem w 10 tyg. Ciazy i jestem bardzo szczesliwa! Od dwoch dni mam kaszel boje sie ze bedzie sie nasilał i dlatego mam do was pytanie czy to moze byc grozne dla dziecka a moze znacie jakies domowe sposoby na kaszel? Z gory dziekuje za pomoc! smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kaszel w ciazy

dobrze by było skołować syrop  sosny albo  mlecza, może robi ktoś ze znajomych?

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

3

Znam ten problem, ja miałam taki kaszel aż skurcze dostałam na szczęście po nospie ustąpily. Nic nie brałam, prócz herbaty z miodem.

4

Pije herbate z syropami z pedow sosny mniszka lekarskiego i kwiatow bzu podobno pomagaja a i zrobilam sobie syrop z cebuli i czosnku ale tak sie denerwuje ze nie przejdzie i zaszkodze maluszkowi.

5

Z tymi wyrokami to też nie przesadzaj,może wybierz jeden?no spe miej tak n Wszelki wypadek

Olivier :* urodzony 23.01.2014, waga 3700 g, długość 58 cm

Oleg :* urodzony 04.11.2015, waga 3400g, długość 54 cm

6

Lepiej nie bierz leków w pierwszym trymestrze ciąży chyba że lekarz zaleci.Płukaj gardło wodą z solą .Pomoże.I dbaj bardziej niż zwykle o siebie.Pij nie mniej niż 2 litry płynów.

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Kaszel w ciazy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021