Fajna muzyka do seksu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Fajna muzyka do seksu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 49 ]

1 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-03-13 20:35:31)

Temat: Fajna muzyka do seksu

Dziewczyny, ja i moj chlopak zawsze tak zwyczajnie uprawialismy seks, jest nam cudownie, lecz pomyslalam, by cos zmienic. No to zrobie dla niego striptiz jutro (pierwszy raz), bede uwodzicielska i nie dam mu szybko mnie zakosztowac wink  Macie moze dla mnie propozycje jakis piosenek, np takich, ktore Was nakrecaja ? Chcialabym, zeby byl taki super nastroj, sexi tongue No i mam nadzieje, ze na to wszystko sie odwaze, ale chyba tak, nie kochalam sie z nim okolo 2 tygodni, jestem na niego glodna i mam ochote na cos takiego
Wiem, ze dobrze doradzicie, bo duzo wiecie w tych sprawach smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fajna muzyka do seksu

Mnie osobiście zawsze nakręca Nine Inch Nails - "Closer" smile Również kawałek "Digital Fucker A.D". zespołu Xe-None, ale to już pewnie niszowa muzyka tongue

3

moim zdaniem, najlepsza piosenka na striptiz to 'yes boss'- hess is more.
polecam!

4

a ja uwielbiam piosenki Beyonce wink typu If I Were A Boy, albo Halo wink

BO KAŻDA KOBIETA JEST PIĘKNA! wink

5

Down In Mexico - The Coasters - lap dance z Death Proof Tarantino. sama scena z filmu też niezła wink

6

albo Portishead- 'glory box'.

7 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-03-14 17:47:55)

Dziekuje za propoxycje. Bedzie on kolo 16. Hihi, mam pecha, bo zazwyczaj konczy prace wczesnie i ma malo roboty, a dzis okazal sie taki dzien w pracy, ze duzo roboty i na dodatek praca fizyczna ;/  Ale damy rade choc na pewno zmeczony smile
wykorzystwam Wasze propozcyje
dzieki pozdrawiam smile

A i tygrysico widze, ze cos pisalas, ale napisane, ze off topic, to moze napisz mi na mail przez netkobiety, klikasz tu na e-mail i dojdzie mi

Wisława Szymborska

8

truskaweczka, daj znac, jaka muzyke wykorzystalas i jak poszlo!:)

9

Ja polecam Pussicat Dolls - buttons smile

10 Ostatnio edytowany przez czarna_baletnica (2011-03-14 22:09:12)

Donny's Ramblings-Birds Flying High, You Know How I Feel ;D najlepsze!! tanczyłam do tego  ;D było bosko big_smile a seks przy tej piosence jest nie do opisania big_smile

11 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-03-14 23:44:02)

Dzieki smile Skorzystalam z rad, byl fajny striptiz, bylo ogolnie cudownie, bardzo sie ciesze
Jeszcze raz dzieki !!!!! smile
Mloda monia widze, ze offtopowalas, jak chcesz to napisz mi przez netkobiety na mail smile

Wisława Szymborska

12

Aaa i wykorzystalam w koncu to co podalas vanilla - te piosenke Twoja pierwsza.

Wisława Szymborska

13

ciesze sie, ze pomoglam:)

14

czarna_baletnica napisał/a:

Donny's Ramblings-Birds Flying High, You Know How I Feel ;D najlepsze!! tanczyłam do tego  ;D było bosko big_smile a seks przy tej piosence jest nie do opisania big_smile

Też jestem tego zdania.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

15

Hm, ciekawy temat tongue. Ja np. uwielbiam bawić się słowami a tekst piosenki "Teach Me Tiger", potrafi rozgrzać. Jeśli, dodasz szczyptę swojego rozkosznego głosu oraz wijące, spragnione męskiego dotyku ciało - dość szybko, obudzisz w mężczyźnie ekscytujące pożądanie roll. "De Roxanne" Moulin Rouge, "Puppy toy", "Slow" - Tricky - zachęcają do zabawy.

16

Tez sie ciesze vanillo smile  Jestescie bardzo pomocne .
Tak w ogole balam sie, ze to wszystko nie wyjdzie, na ogol jestem niesmiala osoba, nie sadzilam, ze mi sie uda, a jednak ! smile Na poczatku czulam pewne skrepowanie, bo robilam to pierwszy raz, mimo ze 2 lata razem, ale potem bylo juz z gorki, poczulam jakas taka pewnosc siebie, mimo ze na ogol taka nie jestem, moj facet by zachwycony i mnie tez to bardzo nakrecilo, a potem juz bylo cuuuudownie smile
Byly tez kajdanki tongue

Wisława Szymborska

17

Ja polecam Cztery pory roku Vivaldiego. Seks przy tej muzyce jest boski smile

jestem pełna podziwu Truskaweczko big_smile ja tancze zawodowo i chyba bym sie na cos takiego nie odważyła ;D:D jestem zbyt nieśmiała ;P

19

jestem pełna podziwu Truskaweczko big_smile ja tancze zawodowo i chyba bym sie na cos takiego nie odważyła ;D:D jestem zbyt nieśmiała ;P

Serio? smile   No nic, postaralam sie, dalam z siebie wszystko, dla takich osob jak ja nie jest to latwe, ale fajnie, ze to zrobilam smile

Wisława Szymborska

zreszta mojego faceta nie krecą przebieranki sad wiec mam problem ;P

21 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-03-15 21:16:54)

zreszta mojego faceta nie krecą przebieranki sad wiec mam problem ;P

Ojjj tam problem, kazdego kreci co innego, nie ma co zmuszac. Mozna bawic sie inaczej smile
Ja nie bylam wielce nawet przebrana, taka bluzka z dekoltem, spodnica, kabaretki no i jazda wink

Wisława Szymborska

trzeba pomyśleć nad czymś ekstra ;D myślałam zeby wysmarować sie bita śmietana i owoce poukładać ale podobno potem strasznie śmierdzi. Chyba ze potem wspólna kapiel ;D

23

trzeba pomyśleć nad czymś ekstra ;D myślałam zeby wysmarować sie bita śmietana i owoce poukładać ale podobno potem strasznie śmierdzi. Chyba ze potem wspólna kapiel ;D

No calkiem oryginalny pomysl , podoba mi sie smile  Mozesz sprobowac, a wspolna kapiel na koneic to tez dobra moglaby byc sprawa.

Wisława Szymborska

24 Ostatnio edytowany przez czarna_baletnica (2011-03-15 22:12:05)

jeszcze tylko wyrzucić rodzicow na działke a moj plan wypali wink

25

Ta piosenka jest moją ulubioną piosenką-ma w sobie coś co poprostu zachęca do seksu i czyni go najlpeszym seksem na świecie!

Antonio Orozco-"Se deja llevar"

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

26

Może to dziwne ale jeszcze lubię się kochać przy odgłosie mewek i szum morza.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

27

Nasza wspólna piosenka, która poprostu pobudza nas obydwoje to Seal-Kiss from a rose. Normalnie dostajemy przy tym obydwoje szaleństwa. Ja się zbieram na striptiz, ale jakos sie nie mogę przemóc, chyba wolałabym, żeby to on zatańczył dla mnie. Wole jak facet stara się o mnie, a nie na odwrót. No ale cóż może wkońcu się otworzę smile)A tak ogólnie to żadno kochamy sie do jakiejś muzyki, zazwyczaj jest to spontanicznie bez żadnych niespodzianek. Troche powiało nudą i trzeba by było coś zmienić. Tylko, że ostatnio to ja głównie mam ochotę, a on nie sad(

Trudno jest odnaleźć w dzisiejszym świecie inspiracje, przysłowiowego kopa, który pozwoli Ci wstać rano-dlatego szukam natchnienia w otaczających mnie obrazach, bo każdy dzień uświadamia mi, że człowiekowi nie można ufać-tylko pies, jako przedstawiciel żywej istoty, który współegzystuje z człowiekiem pokaże Ci w swoich smutnych oczach, co to znaczy prawdziwe oddanie.

28 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-03-16 18:03:13)

My tez rzadko przy muzyce kochamy sie. Jesli juz to przy ostrzejszej takiej, raczej przy Sealu chyba bym nie mogla czy przy odglosie mew - tzn moglabym, ale to bylby taki delikatny seks, a ja ostatnio mialam striptiz , ostry seks, wiec nie pasowaloby mi wink

Z tym striptizem, to moze nie uwierzycie, ale naprawde jestem niesmiala osoba, w sprawach seksualnych takze, mimo ze nie od wczoraj jestem dziewica, ale udalo mi sie z tym striptizem wink Nie bylo raczej profesjonalnie, ale wczulam sie, chcialabym by bylo jak najlepiej. A wiec nawet niesmiala osoba moze sie przemoc, mimo iz sama myslalam, ze to niewykonane, bym przemogla sie wink No, ale oczywiscie jak sie nie chce, to nic na sile, ale ja chcialam smile Nie jestem boginia seksu, moze to jak Was czytam to mnie zachecilo, wlasnie przez te 2 lata robilismy wszystko tak tradycyjnie, wiec postanowilam cos zmienic smile  Jednak jak czytam wypowiedzi niektorych dziewczyn jakie to sa smiale w lozku, to na pewno wiele mi brakuje smile

Wisława Szymborska

29

Dziewczyny, proszę nie wprowadzać off-topicu!!!

Ten wątek ma zawierać informacje o muzyce pobudzającej zmysły, natomiast wątek o striptizie znajdziecie tu: http://www.netkobiety.pl/t1816.html

Proszę nie róbcie zamieszania! Wszystkie posty nie na temat mogą zostać usunięte!

Moderatorka Fumiko

30 Ostatnio edytowany przez asiek_110 (2011-03-16 18:36:20)

bardzo przepraszam Pani Moderator:))ale autorka wątku sama prócz tematu o muzykę wyraziła chęć wykonania striptizu stąd nasze nawiązanie:)

Trudno jest odnaleźć w dzisiejszym świecie inspiracje, przysłowiowego kopa, który pozwoli Ci wstać rano-dlatego szukam natchnienia w otaczających mnie obrazach, bo każdy dzień uświadamia mi, że człowiekowi nie można ufać-tylko pies, jako przedstawiciel żywej istoty, który współegzystuje z człowiekiem pokaże Ci w swoich smutnych oczach, co to znaczy prawdziwe oddanie.

31

counting crows- colorblind

Wspaniałe do sexu:)

"...od zwykłych rzeczy naucz się spokoju
i zapomnij, że jesteś, kiedy mówisz, że kochasz"

32

To ja bym poleciła Pussycat Dolls- Tainted love. wink

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

33

Zazwyczaj w trakcie seksu lecą różnego rodzaju piosenki z radia, czy też komputera, na które i tak nie zwracamy uwagi bo jesteśmy zajęci sobą tongue Ale bardzo lubię takie wolne, miłosne, spokojne piosenki smile nie umiałabym się chyba tak kochac, przy piosenkach typowo hip hopowych czy techniawce. Może i nie miałoby wiekszego znaczenia to, co leci, ale nie czualabym tej atmosfery tongue a jak są swieczki, winko, spokojna muzyka, to nic tylko się rzucić na siebie:)

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

34

a my oboje lubimy hiphopowe kawałki i często słychać je podczas miłosnych uniesień smile:) i dla mnie jest to w pewien sposób romantyczne smile

35

Swego czasu bardzo mi odpowiadala muzyka Sede , teraz nastrojowe jazzowe kawalki i wszystko co nastrojowe:)

36

chyba masz na myśli Sade smile

37

dobrze, że jest taki temat smile
mimo, ze na co dzień słucham mocniejszych uderzeń, polecam
Fluke-Zion (te narastające tempo) albo MJ Cole - Sincere ( Nero Remix ) - Dubstep (od 2 minuty tongue). wpisać na wyszukiwarce YT

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

38

a ja polecam to: Miked - Her mysterious look  smile

39

A ja polecam Ordo Rosarius Equilibrio - Let me show you, all the secrets of the torture garden wink

40

Hess Is More - Yes Boss ;-))

41

Mylene Farmer kilkanaście pościelówek z jej wszystkich płyt:)

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu to po prostu zmień coś w swoim życiu.

Ciara & Justin Timberlake  'Love Sex Magic'  wink

Jeśli ktoś zada Ci cierpienie, wiedz, że najlepszą zemstą jest przebaczenie.

43

moj faworyt
Morphine - You Look Like Rain

jestem w ciaglym stawaniu sie

44

pomarańczowa1- fajny kawałek. Jazz świetnie sie nadaje na długie romantyczne, namiętne sesje we dwoje.
Mój faworyt to cała płyta francuskiej grupy Air - Moon Safari. Nieziemski nastrój.

Chcę wiedzieć , nie tylko wierzyć... Nauka zawsze wygra z wiarą.
Bóg- mityczna fantasmagoria stworzona przez człowieka. Tak samo prawdziwa jak smoki , elfy i krasnoludki...
GOTT IST TOT - Fryderyk Nitzche

45

To jest jedna z tych nut, która dobrze na Nas wpływa przed,)

My Life With The Thrill Kill Kult - Wasted Time

Ave, Caesar, morituri te salutant

Gott mit Uns!!!

46

Macy Gray - Slowly
Aerosmith - Crazy
Eric Clapton - Layla
Blue Oyster Cult - Don't Fear The Reaper
Van Morrison - Crazy Love

i niezaprzeczalnie, mój numer jeden:
Marvin Gaye - Lets Get It On

47 Ostatnio edytowany przez agasta (2012-07-31 22:44:36)

Jak sex ma służyć rozładowaniu napięcia to polecam Eminem-a z Rihanna "Love the way you lie" - to działa ... wink

Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie ...

48

In This Moemnt - Adrenalize wink

49 Ostatnio edytowany przez relf (2019-06-23 19:36:00)

A dla mnie są to kawałki gitarowe, ostrzejsza gitara, coś jak melodia + gitara w Kombi - Black & White, takie klimaty. Pamiętam na ostatniego Sylwestra w Polsacie w koncercie sylwestrowym leciało Abba - Gimme Gimme Gimme - utwór który wielu ludzi dobrze zna ale na jego koniec była taka solówka gitarowa i o ten moment właśnie mi chodzi, też dobry.

Eric Clapton - Layla to pamiętam znajomego kobita do tej piosenki nakręciła sobie filmik jak się powoli rozbiera do naga i tańczy nie wiem czy na striptizerkę startowała czy dla niego to nagrała.

Posty [ 49 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Fajna muzyka do seksu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018