Temat: Sok z młodego jęczmienia sproszkowany bio 150g Bio Planet

Sok z młodego jęczmienia sproszkowany bio 150g Bio Planet

Niestety zapomniałam zrobić zdjęcie zanim wyrzuciłam opakowanie tongue

Opis producenta : Źródło błonnika, Wysoka zawartość wapnia, żelaza, magnezu, fosforu, potasu, cynku oraz witaminy B1.
Ekologiczny sok z trawy jęczmiennej dostępny w formie sproszkowanej to cenny pokarm odżywczy, uzyskany z młodych liści i łodyżek jęczmienia.

ZALECANE SPOŻYCIE
od 5 do 10 g (1-2 łyżeczki) dziennie. Ze sproszkowanego soku z trawy jęczmiennej można przygotować pożywny napój zalewając go chłodną wodą lub dodać proszek do koktajli owocowych, soków warzywnych, sałatek.

Moja Opinia:

Na początku nie byłam przekonana co do jego działania, ale po kilku dniach stosowania pomógł rozruszać trochę metabolizm. Mieszałam proszek z wodą i piłam przed śniadaniem, ale czasem trudno mi było na czczo wypić całą szklankę (ma trawiasty smak), więc zaczęłam dodawać go do soków. dobry też do smoothie z zielonych owoców, pewnie do warzywnych też by się dobrze sprawdził. Niedobór żelaza to dla mnie norma, z którą walczę od lat, więc pomyślałam, że sok z młodego jęczmienia będzie dobrą opcją wspierającą mój suplement z żelazem. Ogólnie polecam - zawsze to dodatkowa porcja witamin i błonnika w smoothie

Zobacz podobne tematy :