Samotny Student w Stolicy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotny Student w Stolicy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Samotny Student w Stolicy

Cześć. Przeczytałem kilka postów i chciałem opowiedzieć trochę o sobie mam 24 lata i studiuje nadal chociaż powinienem już skończyć. Niestety życie tak mi się potoczyło że mam problem z zaliczeniem egzaminu z lat ubiegłych i nie wiem czy w ogóle sobie z nim poradzę. Najgorsze jest to, że jestem w tym wszystkim sam, nie mam przyjaciół, dziewczyny (zresztą tej nigdy niestety nie miałem) ale to długa historia, mieszkam obecnie w Warszawie że współlokatorami ale oni rzadko są w mieszkaniu mają swoich znajomych, dziewczyny i życie więc nie często nawet się widzimy. Nie wiem co robić ze znajomymi z uczelni nie mogę znaleźć wspólnego języka. Jakoś nigdy nie potrafiłem nawiązać cieplejszych relacji z kimś może dlatego że wiele razy zawodziłem się na ludziach którzy wydawali się być przyjaciółmi może byłem zbyt zamknięty przez przeżycia z czasów gimnazjum. Chodziłem na psychoterapię w liceum przez 2 lata ale niewiele to pomogło, gdyż psychoterapeutka nie była za bardzo chyba zorientowana w świecie młodzieży. Dopóki szło mi dobrze na studiach jakoś nie czułem się źle ale odkąd zacząłem mieć kłopoty odczuwałem brak wsparcia. Dlatego postanowiłem napisać tutaj bo widzę wiele podobnych historii, ale też liczę że może jest tu jakaś studentka bądź student z Wawy, który też czuje się samotna/samotny i chciałby/chciałaby pogadać o swoich odczuciach więc zapraszam smile.

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotny Student w Stolicy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024