Zmarszczki w wieku 19 lat! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Zmarszczki w wieku 19 lat!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: Zmarszczki w wieku 19 lat!

Witajcie. Moj problem moze okazac sie nieco smieszny, jednak mnie on przeraza. Mam zmarszczki pod oczami, ktore uwidoczniaja sie kiedy naloze puder. Uzywam kremu przeciwzmarszkowego 'Nivea Q 10 plus' , jednak niewiele on pomaga. Czy to jest normalne? Czy teraz bedzie tylko gorzej? Jak z tym sobie radzic?

Relationships are like addiction. Cut it off clean and fast. If you ever find yourself tempted to go back, run away and don't look back!
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zmarszczki w wieku 19 lat!

Saffari ,wydaje mi się ze zadna cera niejest idealna.Jedna jest skłonna do wyprysków,druga dojakby zmarszczek,czasem cos powiazanego z genetyka.Jedna jest tłusta,druga sucha,trzecia normalna..No wiesz,życie.Dlatego uwazam ze powinnas stosowac krem,jesli ten nie daje rezultatów to poszukaj czegos w necie,a najlepiej pojdz do apteki,tam otrzymasz fachowa porade.

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

3

Polecam zwykły krem Nivea wink sprawdzone, skuteczne wink

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.
Reklama

4

Jeśli często robisz mocny makijaż, pełny (fluid puder itd.), no to skóra może szybciej stać się zwiotczała i procesy odbudowy mogą się spowalniać.

Przede wszystkim nawilżaj i odżywiaj, nie tylko kremem, ale także maseczkami, wyciągami itd. A jeśli się malujesz codziennie to na weekend dawaj skórze odpocząć, będzie ładniejsza.

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

5

przede wszystkim porządny krem nawilżający. myślę, że w tak młodym wieku problemy ze zmarszczkami to efekt przesuszenia skóry. popróbuj różnych i znajdź odpowiedni dla siebie. unikałabym kremów liftingujących i napinających, bo zwiotczenie skóry chyba Cię nie dotyczy.
jeśli to zmarszczki mimiczne i będą Ci towarzyszyć na zawsze - po prostu je polub. nadają charakteru smile

Reklama

6

zima nas zabija i te mrozy. natluszczajcie skore!!!

7

Ja bym poleciła kremik na noc z serii Happy Per Aqua, przeciw pierwszym zmarszczkom, ale to jak puści mróz tongue

8

saffari napisał/a:

Witam. Mam 19 lat i od jakiegos czasu zauwazylam na swojej twarzy zmarszczki. Kolezanki mowia, ze sa to zmarszczki mimiczne i nie powinnam sie tym przejmowac. Moze to i prawda, ale chcialabym sie dowiedziec co zrobic by sie ich pozbyc. I czy powodem tego, ze mi one wyszly moze byc stosowanie pudru?  Zmarszczki sa pod oczami, i na prawej kosci policzkowej. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Ladona78 napisał/a:

Zdecydowanie jesteś za młoda na stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych. Może po prostu masz przesuszoną skórę i stąd te zmarszczki. Spróbuj zastosować bezpieczne dermokosmetyki. Polecam Ci nanobase lub keranorm. Można je kupić wylącznie w aptece i kosztują po ok. 30 zł.

aniakrol123 napisał/a:

witaj jestem konsultantką oriflame i ja bymci poleciła krem w sumie serię czyli krem na noc Optimal Time Relax, sztyft pod oczy Optimal relax i krem na dzień Optimal relax kremy są po 26,90, a sztyft po 19,90, bardziej bym ci polecała krem na noc i sztyft bo mają lepsze działanie jakbyś chciała to mogę zamówić ci te kremy i przesłać pocztą moje gg 7518140 pisz jak by co.

Regulamin forum - przeczytaj! <klik>
Jeśli masz pytania dotyczące forum,  skontaktuj się ze mną

9

Chetnie bym skozystala, tylko problem w tym ze nie mieszkam w Polsce wiec przesylka odpada. Dziekuje za propozycje.

Relationships are like addiction. Cut it off clean and fast. If you ever find yourself tempted to go back, run away and don't look back!

10

Sucha skóra, odchudzanie i wiotczeje twarz, niestety...ale grunt to dobra pielęgnacja, dobre kremy i możesz tez sprobować takiego zaiegu-przeszczep tkanki tłuszczowej na twarz -może brzmi strasznie ale to drobny w zasadzie zabieg, pobieraja Ci zbędny tłuszcz np. z bioder i wypełniają nim zmarszczki czy co tam chcesz na twarzy-naturanie, tanio, bezpiecznie, bez uczuleń. wyczytałam to ze str www centrum Malia, uważam, że to świetna metoda, lepsza niż botox itp.

11

Także czytałam o metodzie wypełniania zmarszczek przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej, daje fajne rezultaty, poza tym jest to własny biologiczny materiał więc nie powoduje jakichś reakcji uczuleniowych i w tak młodym wieku jest ok, wchłania się więc nie wpływa na stałe na wygląd a przecież tak naprawdę cały czas się zmieniamy.

12

Pierwsze zmarszczki,czyli "kurze łapki" pojawiają się ok. dwudziestego roku życia. Nie można ich usunąć jedynie,co można zrobić to zadbać o wyjątkowa pielęgnacje,ponieważ skóra w okolicach oczu jest bardzo cienka i delikatna. Radziła bym zakupić krem do pielęgnacji oczu i wklepywać delikatnie opuszkami palców dwa razy dziennie czyli rano i wieczorem.Zmarszczki nie znikną całkowicie, a jedynie zmniejszą się pod wpływem odpowiedniego kosmetyku czyli wypełnią się. Należy też dokładnie zmywać makijaż,ale bardzo delikatnie płatkami kosmetycznymi i tylko płynem do demakijażu. Zmarszczki oprócz tego,że powstają od naszej mimiki twarzy to również duży wpływ na ich powstawanie ma solarium,promienie słoneczne.Latem należy nosić okulary. Następnie około dwudziestego piątego roku skóra całej twarzy zaczyna się starzeć  i wtedy jest odpowiedni czas na zakupienie pierwszych kremów przeciwzmarszczkowych dla odpowiedniego wieku czyli 25+.Mogą to być dwa kremy.Jeden na dzień,a drugi na noc. Powinnyśmy też pamiętać o właściwym nawilżaniu skóry od wewnątrz czyli wypijać ok 1,5 litra wody dziennie.Skóra sucha szybciej się starzeje.

Chciałabym też sprostować ten post napisany wcześniej:

aniakrol123 napisał:

witaj jestem konsultantką oriflame i ja bym Ci poleciła krem w sumie serię czyli krem na noc Optimal Time Relax, sztyft pod oczy Optimal relax i krem na dzień Optimal relax kremy są po 26,90, a sztyft po 19,90, bardziej bym ci polecała krem na noc i sztyft bo mają lepsze działanie.

Ja również jestem konsultantka Oriflame i seria kosmetyków,która została tutaj podana jest odpowiednia dla kobiet w wieku 30+,więc nie jest odpowiednia dl młodych dziewczyn w wieku 20 lat. Chociaż muszę przyznać,że jest  naprawdę skuteczna,ale w odpowiednim wieku. Ja osobiście  bardziej polecałabym z tej firmy krem do kompleksowej pielęgnacji oczu Optymials Seeing Is Believing.  Jest to kremik dla każdego typu skóry i w każdym wieku. Usuwa opuchnięcia pod oczami,wygładza drobne zmarszczki i rozjaśnia ciemne obwódki.

"Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to,kim jest;
nie przez to,co ma,lecz przez to,czym się dzieli z innymi."

13

anette10 napisał/a:

Także czytałam o metodzie wypełniania zmarszczek przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej, daje fajne rezultaty, poza tym jest to własny biologiczny materiał więc nie powoduje jakichś reakcji uczuleniowych i w tak młodym wieku jest ok, wchłania się więc nie wpływa na stałe na wygląd a przecież tak naprawdę cały czas się zmieniamy.

Podobno po trzech zabiegach efekt utrzymuje się do 10 lat, jak byłam w klinice u dr. Sankowskiego to widziałam babki po takich zabiegach, no nie powiem wyglądały  ekstra. Teraz jest tyle nowoczesnych i bardzo skutecznych zabiegów odmładzających, które pozwalają   pozbyć się zmarszczek i ujędrniają  skórę, ze na kremy szkoda pieniędzy. Jak komuś  bardzo zależy i ma sporo zmarszczek to warto.

14

Saffari a wysypiasz się? na stan skóry też wpływa sen- gdy jest go za mało skóra nie wygląda dobrze.
polecam wizytę u kosmetyczki- ona powinna Ci doradzić jak pielęgnować skórę.

15

Mam zmarszczki na czole hmm Dlatego też nie nakładam na nie fluidu bo tak jak mówisz uwidaczniają się wtedy

16

Świetnym sposobem na pozbycie się takich zmarszczek jest wypełnienie kwasem hialuronowym. Zabieg nieinwazyjny, a efekt natychmiastowy. A jeśli ktoś chce powstrzymać ich powstawanie, to powinien zdecydować się na botox.

17

Oczywiście wypełniacze jak kwas hialuronowy czy botox to kolejne ze sposobów walki ze zmarszczkami, i można dobrać właściwą dla siebie, a właściwie lekarz to powinien zrobić, bo jak top się mówi dla każdego coś dobrego. Jeśli już miała bym się jednak decydować to tylko w dobrej klinice u specjalisty.

18

Tutaj w zasadzie dobór metody jest uzależniony od rodzaju zmarszczek - na mimiczne stosuje się botox, a na statyczne wypełnienie kwasem hialuronowym. I tak jak pisze anette10 - ostatecznie metody dobiera lekarz, żeby efekt był najlepszy i trwał jak najdłużej. W przypadku okolic oczu np. trzeba bardzo uważnie dobierać rodzaj kwasu hialuronowego. Musi mieć jak najgładszą konsystencję.

19

Myślę, że może trochę botoxu pod oczy by mogło pomóc. Na to zazwyczaj wystarczają minimalne ilości. Lekarz musi wiedzieć co robi i być odpowiednio przeszkolony. Ja mam takiego w Krakowie. Też miałam taki problem a teraz jest fajnie.

20

Czasami w okolicę oczu stosuje się łączone metody - botox i kwas hialuronowym. Mi się wydaje, że im szybciej zacznie się reagować na takie problemy, tym mniej kłopotu w przyszłości smile

21

to może byc spowodowane także genami ,zapytaj mamy czy u niej szybko pojawiły się zmarszczki....może to za dużo kosmetyków naraz, solarium a może zwykłe zmęczenie,radze skontaktować sie z dermatologiem....dobierze odpowiedni krem i będzie lepiej,bo możesz sobie zniszczyć tylko skóre używając nieodpowiednich środków...

:::Wielu ludzi pyta mnie,dlaczego wciąż nosze ze sobą aparat i dlaczego robie zdjęcia.
Wówczas odpowiadam- a dlaczego ty jesz?::::
James Lalropui Keivom.

22 Ostatnio edytowany przez zjawiskowe_oczy21 (2010-04-28 18:29:42)

Jak najwiecej nawilzac skore kremami --> tak jak juz ktos wczesniej wspomnial najlepiej udac sie do dermatologa ktory da ci wskazowki bo nie kazdy krem nadaje sie dla wszystkich, warto robic odzywcze maseczki np bardzo dobre sa z ogorka, czasem zrezygnowac z pudru lub fluidu bo wiadomo , ze te specyfiki dzialaja niekorzystnie na skore.
Bardzo dobry na skore jest aloes--> mam na mysli miazsz, ta taka wodnista galaretka, super dziala na skore, napina ja i odzywia, skora jest po nim jedrna.
Ja wlasnie niedawno zrobilam sobie taka kuracje poniewaz podraznilam sobie troszke buzie podczas opalania,a wiadomo ze aloes najlepiej lagodzi podraznienia i musze wam powiedziec ze tak mi wygladzil buzie, dzisiaj rano na czole mialam taka kreske , takie wglebienie jak zrobilam oklady z domowego aloesu to przed chwila poszlam do lazienki i juz tej kreski na czole nie bylo, tak mi ten miazsz napial skore, ze jestem pod wrazeniem. Teraz zaczne coraz czesciej robic takie oklady z tej galaretki:)

23

Może masz po prostu zmarszczki mimiczne. Nie używaj kremów przecizmarsczkowych bo jak będziesz ich naprawdę potrzebowała to nie zadziała. Ja zaczęłam używać Nivea Visage jak stwierdziłam w wieku 24 lat że zaczynają mi się robić zmarszczki tylko ja daje kremy do twarzy też pod oczy. Myślę ze jak oczy nie pieką to wszystko jest w porządku.

24

Czasem i 5 letnie dzieci je mają. Dwie kreski pod oczami są czymś normalnym i zależnym od typu urody. Nie są to zmarszczki, jest to budowa twarzy i na to nic nie poradzisz. "kurze łapki" pojawiają się zazwyczaj ok 25 czasem 30 roku życia. Jak nie masz problemów ze wzrokiem to raczej to są opisane przeze mnie kreski na które nic nie poradzisz wink

25

A nie opalasz się przypadkiem??? Słonce albo solarium??? To może bardzo przyspieszyć powstawanie zmarszczek.

26

Czasami taka nasza uroda.Wiem ze to denerwuje strasznie,ale nieraz nic na to nie mozna poradzic.
Mozna jeszcze zasięgnąc konsultacji w jakimś gab.medycyny estetycznej.

27

Witam wszystkie Netkobiety!
Jestem tu nowa. Postanowilam założyć tutaj konto, bo potrzebuję Waszej pomocy...
Mam 19 lat i problem z suchą skórą na twarzy. Próbowałam wiele kremów nawilżających
(np krem bio aloesowy z Ziaji), krem emolientowy natłuszczający Allerco do skóry skłonnej
do podrażnień i alergii, peeling oczyszczający z Perfecty...Niestety wszystkie kosmetyk
jakie stosowałam nie przyniosły zadowalających mnie efektów.
Dodatkowo moje policzki często są czerwone,  a w okolicy ust pojawiły mi się zmarszczki mimiczne.
Przez moja cerę mam problem z makijażem, ktory nie dość, ze podkreśla suchą skórę to uwypukla i
podkreśla zmarszczki. Kupiłam w aptece nawilżający fluid antyoksydacyjny z sylimaryą firmy Pharmaceris,
ale nadal są widoczne. Nie maluje sie na co dzień.
Będę wdzięczna za Waszą pomoc i rady. Jeśli żadna z Was mi nie pomoże zostanie mi już tylko wizyta
u dermatologa.
Pozdrawiam : ).

28

Hej, dziewczyny znalazłam w końcu rozwiązanie moich problemów. Zmarszczki pojawiły się zaraz po 20 roku życia... Wiem, że wcześnie, ale papierosy, kawa - niezdrowy tryb życia - lata zaniedbań stawały się coraz bardziej widoczne na mojej skórze, aż w końcu przez przypadek natknęłam się na informację o tej metodzie. W ciągu miesiąca pozbyłam się utrapienia jakim sa zmarszczki i juz nie mam kompleksów zestawiając się z rówieśniczkami. Dzięki kremowi St. Legiere

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Zmarszczki w wieku 19 lat!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016