Muszę coś zrobić z moimi włosami-Prostownica :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Muszę coś zrobić z moimi włosami-Prostownica :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Muszę coś zrobić z moimi włosami-Prostownica :(

Witam wszytskich. Mój problem polega na tym że mam bardzo zniszczone włosy od ich prostowania. A prostowałam je naprawdę bardzo długi okres. Mięsiąc temu postanowiłam przestać prostować ale nie podoba mi się to jak teraz wyglądam, strasznie się kręcą. są krótkie i puszyste. Może ktoś mi doradzi jak mogę przyspieszyc porost włosów i co używać żeby ich wygląd się poprawił?? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Muszę coś zrobić z moimi włosami-Prostownica :(

Tez miałam taki problem, szczegolnie wtedy kiedy obcielam wlosy i siegaly za policzki... Wywijały mi się końcówki i co ? Wpadła mi prostownica w rece.. Kiedy po paru miesiacach zaobaczylam jakie sa zniszczone od prostownicy w szczególności,bo oprócz tego bylo maltretowanie wlosów farbami,rozjaśniaczami, mocnymi szaponami z chemia... Wtedy powiedzialam sobie ze prostownicy bede uzywac okazjonalnie.. Potem trafiłam na bloga Anwen, zaczelam dbac o wlosy świadomie :-)  teraz nie prostuje wlosow juz ponad pól roku, po odstawieniu prostownicy, przyspieszaczom porostu,wlosy siegaja prawie za łopatki... Polecam zajrzec na tego bloga, tam znajdziesz wszystko o pielegnacji,przyspieszania porostu itd.. :-). Pozdrawiam.

3

Odp: Muszę coś zrobić z moimi włosami-Prostownica :(

jak długo prostowałaś włosy, to czas na ich regeneracje. Polecam coś naturalnego, sama natura. Dla mnie świetnie sprawdza się ten syberyjski balsam na cedrowym propolisie, możesz go przez neta kupić w natura dla piękna.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Muszę coś zrobić z moimi włosami-Prostownica :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024