nie daje juz rady co zrobic - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » nie daje juz rady co zrobic

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: nie daje juz rady co zrobic

Mam problem z mezem od kilku lat staram sie mu wytlumaczyc ze jest alkoholikiem. Mamy 4 cudownych dzieci ktore nie dosc ze widza co sie dzieje to i zaczynaja juz reagowac placzem, krzykiem i chca mamie pomoc sad Maz sie nade mna od dawna znecal psychicznie i fizycznie 3 lata temu bylam w szpitalu w Gnieznie po prubie samobujczej od 2 miesiecy biore leki psychoropowe bo nie daje juz rady... Zaczynam myślec o rozwodzie prosze doradzcie cos

gdy zaczac chcesz na nowo
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie daje juz rady co zrobic

Rozwod. Alkoholizm jest problemem meza, nie Twoim, ani Twoich dzieci.

To, cze­go nie mu­sieliśmy roz­szyf­ro­wywać, wyświet­lać drogą wy­siłków oso­bis­tych, to, co było jas­ne już przed na­mi, nie do nas na­leży. Od nas pochodzi je­dynie to, co wy­doby­wamy z ciem­ności będącej w nas i cze­go nie znają inni.- Marcel Proust

Sorki, ale mi odjelo polskie znaki z klawiatury sad

3

Na tym etapie nie powinnaś zaczynać myśleć o rozwodzie, tylko być dawno po! Adriana, nie męcz się kochana. I przede wszystkim nie męcz dzieci. Kobiety często myślą, że dadzą radę ogarnąć wszystko, niestety niektórych rzeczy i niektórych ludzi naprawić się nie da. Mam nadzieję, że ma Ci kto pomóc - rodzina, przyjaciele. Jednak nawet jeśli nie, to dasz radę sama. Zostaw go i daj żyć w spokoju dzieciom smile Sama piszesz, że nie dajesz już rady, że miałaś próbę samobójczą - nie czekaj na następny taki moment. Pomyśl, co by było z dziećmi, gdyby Twoja próba się udała. Trzymam za Ciebie kciuki smile

Reklama

4

planuje wyjazd za granice do Angli z dziecmi oczywiscie tylko... Ale to nie takie proste teraz walcze o alimenty, potem paszporty dla maluchow i dopiero rozwod i pozbawienie praw rodzicielskich bo jak mam z nimi wyjechac jak mi zgody nie podpisze? Dlatego biore leki zeby kolejnej takiej proby nie bylo, nie dopuszcze do tego

gdy zaczac chcesz na nowo

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » nie daje juz rady co zrobic

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016