co zrobic żeby mieć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » co zrobic żeby mieć

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: co zrobic żeby mieć

jednolity kolor skóry na twarzy? Jakie środki mi w tym pomogą?Moja twarz nie ma jednolitego koloru mam miejsca gdzie są czerwone a gdzie indziej trochę ciemniejsze

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co zrobic żeby mieć

Mam podobny problem... Strasznie mi się podoba jak jendolita skóra na twarzy:) a ja nie dość ,że mam buzie okrągłą ( jak gumiś sad(( ) to jeszcze czasem mam czerwone plamki:( a mój nos to już w ogóle porażka bo co jakiś czas pojawiają się na nim jakieś czerwone plamki:( Nie lubię fluidów podkładów i co jeszcze...ale wiesz co mi trochę pomogło? Krem BB z Eveline...Może spróbuj? ja go stosuję jako podkład, jest w miare delikatny jeśli rozsądnie nałożysz...
Ale problemu to całkowicie nie rozwiązuje...

" Sometimes you have to be your own hero..."

3

zastanawiałam się nad Nim czy kupic spróbować można . . . Choć chciała bym coś skutecznego kupic co napewno pomoże. Żeby wygladac muszę dawać podkład a też Za bardzo nie lubie ;/

Reklama

4

No ten BB możesz wypróbować smile Ja jestem z niego zadowolona ale to nadal nie 'to' sad Chciałabym w ogóle nie używać podkładu tylko mieć jednolita cere:(

" Sometimes you have to be your own hero..."

5

każdy by chciał a tu nic. Trzeba się po męczyć żeby osiągnąć cel smile

Reklama

6

Też się przyłączam do wielbicielek gładkiej, jednolitej buzi smile

Sama o takiej marze, niestety chyba jestem skazana na wielo-kolorową twarz smile chociaż stosowałam już naprawdę wiele preparatów..

7

ja nie stosowałam Ale mam zamiar bo mam jej dosyć już ;/

8

Wg mnie nie każdy preparat okaże się skuteczny,a stosując ich wiele juz same tracimy w tym wszystkim orientację i nie wiemy który jest naprawdę dobry i skuteczny. Tak nawiasem mówiąc to bardzo ciężko uzyskać jednolity kolor na skórze twarzy,graniczy to niemal z cudem.

9

No To nie Za fajnie ;(

10

Zależy, jakiego typu są to przebarwienia na buzi smile Jeśli są to zaczerwienienia, potrzebujemy kosmetyków, które ukoją i uspokoją skórę, bo oznacza to, ze jest lekko podrażniona. Ciemniejszy naskórek wybielą kremy rozjaśniające.

A z kosmetyków, wiecie, co mi dobrze "wyleczyło" skórę i ujednoliciło ją? Prawdziwy, azjatycki krem BB. . Kosztuje ok 60 zl w Polsce, ale został on stworzony dla dermatologów, którzy przepisywali takie kremy pacjentom ze zmianami skórnymi,albo po zabiegach terapii laserowej. One dobrze pokrywają zmiany skórne, wypryski i w ogóle wszelkie skóry niedoskonałości jednocześnie je lecząc i na sobie mogę potwierdzić, ze działa smile

Słowa ranią najbardziej. Szczególnie takie jak: "nie ma mleka do kawy" i "zjedz sałatę".

11

a gdzie można ten krem kupic i jak się nazywa?

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » co zrobic żeby mieć

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016