Podróż do Norwegii lub/i Islandii- - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Podróż do Norwegii lub/i Islandii-

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Podróż do Norwegii lub/i Islandii-

Witam! Chcę Was zapytać, czy ktoś z was tam był. Myślę nad wyjazdem (tylko w celu zobaczenia kraju) na kilka dni na północ (południe oblegałam przez ostatnie kilka lat). Słyszałam że te kraje są strasznie drogie. Nie pytam o przelot, ale o koszty życia- ile kosztuje piwo w barze, woda w sklepie czy inne podstawowe rzeczy (he he, piwo na pierwszy miejscu smile ). I transport już na lądzie- autobusy (o taxi nawet nie pytam), pociągi.

Dzięki!
Ps. I tak, chciałabym pojechać zimą, zobaczyć zorzę polarną!

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-10-19 07:11:51)

Odp: Podróż do Norwegii lub/i Islandii-

Znalazlam propozycje wycieczek do Grenlandii - sama bym pojechala, bo niedrogie, ale co zrobie z psem?
link usunięty
ceny juz nie graja roli- jak sie ma wyzywienie to po co chodzic po knajpach? Czy po to sie jedzie na wycieczke by pic tuborga trzy razy drozszego niz w sklepie?
Antarktyda juz dla mnie za droga.

3

Odp: Podróż do Norwegii lub/i Islandii-

Skandynawia marzy mi się od dawna, aktualnie szporuję kasę big_smile Po ostatniej wycieczce byłam nieźle spłukana. W Islandii był znajomy - miejsce go oczarowało.

4

Odp: Podróż do Norwegii lub/i Islandii-

oj taka podróż zasługuje na miano podróży marzeń, podobno jest tam pięęękknie, ale faktycznie kasy pewnie trzeba mieć sporo. Lepiej zwiedzać naszą Polskę bo też sporo miejsc jest wartych odwiedzenia.

5

Odp: Podróż do Norwegii lub/i Islandii-

Norwegia jest piękna latem, zwłaszcza nad morzem, widoki cudowne, ludzie dość mili, choć nieufni. Ale jeśli chodzi o koszty życia, to przy naszych nawet średnich zarobkach - bardzo drogo. Dla przykładu, prosty obiad - ziemniaki, warzywa, jakieś mięso (kurczak) w sklepie za produkty drugie tyle co u nas. Wyjście do knajpy na piwo i coś do jedzenia - zwykły hamburger ok. 30-40 zł, piwo - wypić na mieście można tylko w piętek albo sobotę (nie pamiętam dokładnie), w tygodniu wieczorem raczej piwo ciężko kupić, nie wiem jak w dużych miastach, ale w małych miejscowościach to nie ma nawet sklepów monopolowych. Też ze 30 zł za piwko.

6

Odp: Podróż do Norwegii lub/i Islandii-

Zamierzam obczić Grenlandię, zainteresowało mnie to smile Co do piwka- masz rację, nie po to się jedzie by się nawalić w trupa, ale zawsze miło się zrelaksować w barze.

femte napisał/a:

Znalazlam propozycje wycieczek do Grenlandii - sama bym pojechala, bo niedrogie, ale co zrobie z psem?
link usunięty
ceny juz nie graja roli- jak sie ma wyzywienie to po co chodzic po knajpach? Czy po to sie jedzie na wycieczke by pic tuborga trzy razy drozszego niz w sklepie?
Antarktyda juz dla mnie za droga.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Podróż do Norwegii lub/i Islandii-

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024