Zostać w pracy, w której nikt mnie nie lubi? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Zostać w pracy, w której nikt mnie nie lubi?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Zostać w pracy, w której nikt mnie nie lubi?

Czy zostalibyście w pracy w której nikt was nie lubi? Pracuje tam od nie dawna bo od jakiś dwóch tygodni, podpisałam już umowę zlecenie, która miała być na 2 miesiące a później umowa na stałe a okazało się że jest do końca roku :-( no i w dodatku nikt mnie tam nie lubi z mojego działu.... nie wiem co robić


Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zostać w pracy, w której nikt mnie nie lubi?

Nie dramatyzuj - to dopiero dwa tygodnie!

Co zrobiłaś do tej pory by nawiązać kontakt ze współpracownikami? Rozmawiasz czasem z nimi? Starasz się pracować sumiennie? Czy może milczysz i liczysz na to, że to oni do Ciebie wyciągną rękę?

Kup jakieś ciastka albo cukierki, poczęstuj... Może przełamie lody?

3

Odp: Zostać w pracy, w której nikt mnie nie lubi?

Dziękuję Cat Lady za te słowa :-) i poradę tego potrzebowałam....

A co do pracy to staram się ją wykonywać sumiennie a poza tym bardzo ją lubię dlatego nie za bardzo uśmiecha mi się zmieniać firmę... dlatego zostaję :-) ....zobaczymy jak to się rozwinie... :-)

Dziękuję (zwłaszcza za słowa: "nie dramatyzuj" ;-D) i Pozdrawiam

4

Odp: Zostać w pracy, w której nikt mnie nie lubi?

Jeśli lubisz swoją pracę to już połowa sukcesu!

Z czasem i Ty i współpracownicy zmiękniecie i dogadacie się.

Powodzenia!

5

Odp: Zostać w pracy, w której nikt mnie nie lubi?

Też tak miałam na początku swojej pracy... Byłam nowa z głową pełną zapału, grupki już w pracy istniały. Wiadomo, czasem z kimś się słowo zamieniło, ale bez szału. Dodatkowo szybko stałam się ulubienica szefa, bo wyniki miałam świetne no i się podobałam fizycznie. Do pracy miałam podejście na dystansie do tych ludzi, robiłam swoje, później jakoś tak samo z siebie i zaczęłam się dogadywac z ludźmi z firmy. Bardzo mi to pomogło, bo później na firmę poszły ploty o tym, że mam romans z szefem (to były tylko plotki), ludzie z którymi się jakoś tak zbliżylam szybko stanęli po mojej stronie i razem mieliśmy śmiech z tego gadania...
Chodzi o to, że to samo z siebie po jakimś czasie wychodzi, to normalne że narazie jesteś tak z boku. Najważniejsze że lubisz swoją pracę. Pamiętaj, nie ilość s jakość, nawet tylko jedna osoba w firmie i już Ci będzie lepiej : )

6

Odp: Zostać w pracy, w której nikt mnie nie lubi?

Ja nigdy nie zważałem uwagi na pracowników, najważniejsze, żeby pracodawca był OK.

7

Odp: Zostać w pracy, w której nikt mnie nie lubi?

Co to znaczy, że pracownicy Cię nie lubią? Przecież znacie się od 2 tyg. tylko hmm

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Zostać w pracy, w której nikt mnie nie lubi?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024