związek przechodzony czyli jaki? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » związek przechodzony czyli jaki?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: związek przechodzony czyli jaki?

ostatnio kilka razy w rozmowach ze znajomymi słyszałam takie stwierdzenie 'związek przechodzony'... czyli jaki to jesy według Was? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: związek przechodzony czyli jaki?

Jak dla mnie to taki związek, który się nie rozwija. Taki, gdzie nie padają żadne poważne deklaracje. Taki związek co jest, bo jest, ale jedno z partnerów (lub oboje) rozgląda się za kimś ciekawszym i traktuje relacje jak poczekalnie.....To tylko moje zdanie, każdy może rozumieć inaczej.

3

Odp: związek przechodzony czyli jaki?

Jest to przekroczenie dwukrotne sredniej ilosci kilometrow jaki para pokona wspolnie przed zalegalizowaniem smile

4

Odp: związek przechodzony czyli jaki?

Chyba to jest to jak ktoś dlugo z kims "chodzi" smile Moze z 10 lat (taki przyklad)
Tak sobie gdybam.

5

Odp: związek przechodzony czyli jaki?

Według mnie, to taki związek, w którym każde z dwojga liczy już tylko na to, że to drugie podejmie za oboje decyzję o rozstaniu.

Odp: związek przechodzony czyli jaki?

To taki związek, gdy ludzie są ze sobą głównie dlatego, bo są już długo ze sobą, ale nie chcą się pobrać, bo tak naprawdę mają poczucie, że to jednak nie "to". Zwykle takie związki kończą się gdy facet, znajduje sobie kogoś innego. Choć pewnie bywa i tak, że robi to dziewczyna.

7

Odp: związek przechodzony czyli jaki?
Szarlotkanagorąco napisał/a:

To taki związek, gdy ludzie są ze sobą głównie dlatego, bo są już długo ze sobą, ale nie chcą się pobrać, bo tak naprawdę mają poczucie, że to jednak nie "to". Zwykle takie związki kończą się gdy facet, znajduje sobie kogoś innego. Choć pewnie bywa i tak, że robi to dziewczyna.

myślę, że po 50% facet albo dziewczyna może odejść smile

8

Odp: związek przechodzony czyli jaki?

Moim zdaniem to nie jest tak, że długo się nie pobierają i związek przechodzony. Mogą pobrać się po 10 latach, bo taka ich decyzja, a nie, że związek przechodzony. A mogą też w ogóle nie brać ślubu, bo nie chcą ogólnie brać, a razem chcą być jak najbardziej. Jak to woli przecież smile Ja sama jestem z moim ponad 6 lat, a weźmiemy ślub tak raczej po 8, 9 latach pewnie, czyli bliżej 10 lat. A nie rozglądamy się, po prostu teraz staramy się usamodzielnić, szukanie pracy dobrej, potem żeby w niej popracować i potem zamieszkamy razem (bo jeszcze nie mieszkamy) i potem wiadomo. Dla mnie przechodzony związek to właśnie nie jest to ile lat są razem przed ślubem, tylko właśnie to jak się traktują, bo jeśli czują, że są ze sobą nie z miłości, ale z rozsądku czy jakiejś desperacji, to wtedy przechodzony może być i po 2 latach, tzn może nie do końca przechodzony, ale nieudany związek. A może być i po 10 latach jak bez ślubu, ale nie dlatego, że nie wzięli ślubu, ale dlatego bardziej, że nie traktują się pewnie poważnie i dlatego przechodzony, a równie dobrze mogą być 10 lat bez ślubu, a traktować się bardzo poważnie i wcale związek przechodzony nie musi to być. Dla mnie to nie chodzi o jakieś cyferki ile lat, to indywidualna kwestia, ale właśnie o podejście do drugiej osoby.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » związek przechodzony czyli jaki?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024