spozniajaca sie 2 tyg miesiaczka, test negatywny, choroba - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » spozniajaca sie 2 tyg miesiaczka, test negatywny, choroba

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez hananh (2014-09-04 07:28:48)

Temat: spozniajaca sie 2 tyg miesiaczka, test negatywny, choroba

Cześć wszystkim smile

Ostatni okres miała 21 lipca, zaraz po powrocie z grecji, cykle mam zazwyczaj co 31 dni, jednak czasami jest to  28- 32, przez co cięzko mi określić dni płodne. Zdarza się, że okres spóźnia mi się kilka dni 3-5, jednak opóźnienie występuje zawsze po oddawaniu krwi (jestem honorowym dawcą krwi wink).
Dzisiaj mija już 45 dzień. Dwa dni temu robiłam test- wynik negatywny, test robiony popołudniu. Bolą mnie piersi od kilku dni, miałam kucie w podbrzuszu. Jeżeli dochodziło do stosunku to zawsze sie zabezpieczałam, prezerwatywa nie pękła ani nie zsunęła się. Prawdę mówiąc nie pamiętam kiedy współżyłam, ale było to zaraz po zakończeniu okresu, jakoś w przeciągu tygodnia po krwawieniu. 6 lipca dostałam gorączki, przez 3 dni miałam temperature 39.5. Jak bym wyliczała dni płodne biorąc pod uwagę cykl 31 dni, to dni płodne wypadały właśnie na dni w których występowała gorączka. Brałam wtedy leki przeciwbólowe itp. I tu pytanie. Czy gorączka mogła spowodować opóźnienie okresu aż o 2 tyg?

Dodam, że miałam robioną cytologie. I wyszła mi II grupa, jednak jeszcze nie byłam u ginekologa, bo a to praca a to wyjazd, później spodziewałam się okresu, który do tej pory nie nadszedł. Od razu mówię, że do ginekologa chciałam się zapisać, jednak już cały wrzesień jest zajęty i zapisy są dopiero na październik. A na prywatnego nie mam pieniędzy.

Prawdę mówiąc, pomimo tego że wiem że ciąża w moim wypadku jest bardzo bardzo nie prawdopodobna to trochę się nakręcam i stresuję.

Edit

Przez przypadek nie w tym dziale zamieściłam wątek i nie wiem jak go przenieść:[

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: spozniajaca sie 2 tyg miesiaczka, test negatywny, choroba

najlepiej udac sie do lekarza i badania z krwi dadza pelen wynik.

3

Odp: spozniajaca sie 2 tyg miesiaczka, test negatywny, choroba

Zrób B-hcg z krwi i będziesz pewna czy jesteś czy nie w ciąży. Stres,wyjazdy,choroba mają wpływ na przesunięcia w miesiączce. Ale żeby mieć pewność zrób to badanie.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » spozniajaca sie 2 tyg miesiaczka, test negatywny, choroba

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024