Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 42 ]

1 Ostatnio edytowany przez niunia221 (2008-09-12 14:46:36)

Temat: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

hej dzisiaj blam u gina wyliczyli mi ze to4  tydzien i 6 dzien ciazy ale na usg nic nie widac!!!!!!!!!i lekarz powiedzial ze albo zawczesnie albo to pozamacicana!!!!!!!!!!!!!!!!nastepna wizyte mam w poniedzialek!!!!!!!!!!!!!!zrobil mi nawt test ciazowy ktory oczywiscie wyszedl pozytywnie!!!!!!!!niewiem co mam myslec boje sie!!!!!!!!!!!!

jest tu kto?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez MagdaZ (2008-09-12 16:23:12)

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Jest tu kto, jest. Powiem Ci szczerze że jak na tak młodą ciąże to dość dokładne wyliczenie. Gratuluje gina. A co do ciąż pozamacicznej to znam przypadki dzieci które miały być ciążą pozamaciczną a obecnie mają po 6 lat. W tak młodej ciąży trzeba być ostrożnym w diagnozie. Jak to się mówi na najgorsze przyjdzie czas więc jak na razie myśl pozytywnie, że na pewno jest wszystko w porządku. Mam nadzieję że nie jesteś zaskoczona ciąż i nie rozpatrujesz jej w kategorii problemu. Dlatego nie denerwuj się i spróbuj być spokojna. Tym bardziej że lekarz sam nie był pewien że jesteś w ciąży.
Ale tak na marginesie,  dziwię się, że w ciąży której nie widać ktoś potrafi wyliczyć co do dnia wyliczyć jej wiek.  Jeszcze raz bądż dobrej myśli i powodzenia smile

Doczytałam w innych Twoich postach, że staracie się o dzidziusia więc tym bardziej staraj sie nie denerwować. Czas pokaże swoje a teraz już nie masz wpływu na to czy jest to ciąża prawidłowa czy nie. Trzymam za Was kciuki, napisz jak sie dalej sprawy rozwiną smile

3

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Niunia221 ja pamiętam że podczas drugiej ciąży byłam na wizycie u gina w 6 tygodniu. Zrobił mi usg dopochwowe i powiedział że nic jeszcze nie widać tylko pęcherzyk. A płód jest za mały żeby było tak szybko go widać. U Ciebie to 4 tydzień więc myślę że to rzeczywiście za wcześnie, żeby było cokolwiek widać. Nie martw się na zapas. Trzymam kciuki:)

4

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Zgadzam się z Magdą. To jest bardzo wczesna ciąża. Teraz wg mnie najbardziej pewną metodą czy w ciąży się jest czy nie to test z krwi i poziom hormonów. Trzymam kciuki. Powodzenia

5

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

ja nie wiem ale ona to znaczy jego asystentka wziela jakis miernik i spytala sie o ostatnia miesiaczke i na podstawie tego wyliczyla!!!!!a misesiaczke mialam 9 sierpnia!!!mam nadzieje ze to jeszcze za wczesnie !mam isc w poniedzialek!!jak myslicie czy e 3dni cos zmienia????????????????czy juz cos powinno byc widoczne czy nadal nic?????????????prosze o odpowiedzi !!z gory dziekuje

6

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Nie martw się na zapas. Ja jak zaszłam w ciążę, to lekarz też kazał mi przyjść za parę dni. Chodzi o to ,że w 5 tyg zaczyna pukać serduszko płodu i wtedy na ekranie powinnaś zobaczyć taką pulsującą Kroplę w kształcie ziarenka fasolki. Trzymam kciuki . Będzie ok. Buziole

7

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Ten miernik to tylko orientacja. Nikt dokładnie nie może określić kiedy miałaś owulację i kiedy nastąpiło zapłodnienie. A w tak wczesnej ciąży to kilka dni ma znaczenie. Będzie ok

8

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

dzieki dziewczyny  a powiedzcie mi jeszcze w ktorym tygodni acyna bic serduszko??????????no bo wedlug , moich obliczen to to jest jakis 3 tydzien a nie prawie 5 jak oni policzyli!!!!!!!!!!!!!!!

9

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

W 5. tygodniu ciąży można wyczuć już bicie serca noworodka, w 12. zbadać je za pomocą słuchawki dopplerowskiej.
Ich obliczenia opierają się na teorii i wzorowym cyklu - 28 dniowym. A w życiu róznie bywa. Powodzenia

10

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

a czy bera zrobiona tylko raz wykryje ciaze pozamaciczna!!!!!!!!!!!!!???????????????????

11

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

ciążę pozamaciczną będzie widać na usg tak jak w prawidłowo rozwijającej się ciąży będzie widać bijące serduszko. Jednak jeśli ciąża jest zbyt młoda, żadno badanie nie będzie w 100% pewne.

12

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

witam wszystkich wink ja jestem teraz w 9 tygodniu ciązy, do ginekologa poszłam po tym jak zrobiłam dwa testy ciążowe ( oba pozytywne), był to 7 tydzień i było widać tylko takie małe "ziarenko" ale to był płód, pozatym był też pęcherzyk z krwią, czy to groźne dla dziecka?? lekarz przepisał mi na to luteine a na nastepna wizyte ide 9 października...

13

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

wydaje mi się, że to już jest dosyć precyzyjne stwierdzenie i nie bardzo można na odpowiedzieć
najlepszym rozwiązaniem jest zapytać lekarza o co konkretnie w tym chodzi i jakie jest znaczenie dla ciąży

14 Ostatnio edytowany przez Jeanne (2008-09-29 10:22:41)

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.
Anna napisał/a:

Ten miernik to tylko orientacja. Nikt dokładnie nie może określić kiedy miałaś owulację i kiedy nastąpiło zapłodnienie. A w tak wczesnej ciąży to kilka dni ma znaczenie. Będzie ok

Tak wlasnie.Chcialam tylko dodac , ze wiek ciazy czesto nie jest taki , jak wskazuje wyliczenie.Lekarze nie wiedza , w jakich dniach nastapilo zaplodnienie , kiedy byla owulacja.Obliczaja to w przyblizeniu , czyli liczac od wystapienia ostatniej miesiaczki.Warto zwrocic uwage , ze czesto termin porodu , ktory wskazuje kalendarz , rozni sie znaczaco od terminu jaki wskazuje badanie USG.Procz tego trzeba wiedziec , ze kiedy lekarz mowi , ze jest np.8 tydzien ciazy , to tak naprawde moze to byc 6 tydzien zycia plodu.
Tak na marginesie , rowniez gratuluje gina.Jak wg.miernika mogl takdokladnie , co do dnia wyliczyc tygodnie ciazy?!
Jesli ostatnia miesiaczke mialas 9 sierpnia , a u gina bylas 27 sierpnia , to wg.miernika to bylby 3 tydzien ciazy ! Rowniez wg.miernika zaplodnienie moglo nastapic miedzy 17 a 26 dniem sierpnia.Cos mi tutaj nie gra.Masz krotkie cykle? Jezeli jest tak jak piszesz , to bardzo prawdopodobne , ze ciaza , prawdopodobnie tygodniowa nie jest widoczna na USG.Troche sie chyba pospieszylas z ta wizyta.Napisz , co i jak , czy cos wiadomo w Twojej sprawie smile

15

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.
MagdaZ napisał/a:

W 5. tygodniu ciąży można wyczuć już bicie serca noworodka, w 12. zbadać je za pomocą słuchawki dopplerowskiej.
Ich obliczenia opierają się na teorii i wzorowym cyklu - 28 dniowym. A w życiu róznie bywa. Powodzenia

pierwsze slysze ze w 5tc zaczyna bic seruszko

Serduszko zaczyna bic w 6 tc a nawet u niektorych w 7 i 8 tc.

ja bylam w 6 tc i serduszko jeszcze nie bilo. lekarz kazal przyjsc za 3 tyg i poszlam i serce walilo jak oszalale

16

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

doadam ze obecnie jestem 4,5 miesiaca w ciazy

17

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

SKORO JA OSTATNI OKRES  MIAŁAM 16 .10 A DZIS JEST 18 .11 I MAM POZYTYWNY TEST TO WG TEORII MOJE MALENSTWO MA 4 TYGODNIE? BYLAM U GIN. 3 DNI PRZED SPODZIEWANA MIESIACZKA ALE NA USG NIC NIE ZAUWAZYŁA ....A POZYTYWNY TEST JEST MILUSIA NIESPODZIANKA

18

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

miejmy nadzieję że te dwie kreski to jest to na co czekasz-bo ogólnie to miesiączka ma prawo opóźnić się nawet do 14dni i wszystko wg lekarzy jest wtedy w normie.

19

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

dokładnie jest tak jak piszecie...pisałam o tym już w jakimś poście że ja byłam w 5-6 tyg ciąży aa Ginekolog stwierdził że to za wcześnie żeby cokolwiek zobaczyć i moje maleństwo które miało już 65 mm zobaczyłam w 12/13 tyg ciąży:) Także myślę tak jak koleżanki wyżej że diagnoza postawiona zbyt szybko ...aa Ty cóż nie martw się na pewno wszystko będzie Ok...Tego Ci Życzę;)

20

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.
Ciężarówka napisał/a:
MagdaZ napisał/a:

W 5. tygodniu ciąży można wyczuć już bicie serca noworodka, w 12. zbadać je za pomocą słuchawki dopplerowskiej.
Ich obliczenia opierają się na teorii i wzorowym cyklu - 28 dniowym. A w życiu róznie bywa. Powodzenia

pierwsze slysze ze w 5tc zaczyna bic seruszko

Serduszko zaczyna bic w 6 tc a nawet u niektorych w 7 i 8 tc.

ja bylam w 6 tc i serduszko jeszcze nie bilo. lekarz kazal przyjsc za 3 tyg i poszlam i serce walilo jak oszalale

hmmm wiesz ...to widzę że zdania są bardzo różne jednak wiele czytałam na ten temat ponieważ studiowałam Pedagogikę i zajęcia na temat ciąży połogu trymestrów ogólnego rozwoju dziecka są niezwykle ważne...i w każdym źródle literackim z którego korzystałam było napisane iż serduszko tego maleństwa bije po 21 dniach...więc chcąc nie chcąc 5 tyg. to jak w mordę strzelił 35 dni i na pewno już wtedy można wyczuć bicie serduszka:) hmmm na pewno zdarza się iż nie jest ono tak wyczuwalne jak w późniejszych tygodniach jednak tego że bije jestem pewna:)

21

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Mnie też lekarz wysłał na badanie USG i określenie bicia serca płodu w 6tyg.ciąży,ale jest to chyba tak przyjęte ponieważ wtedy lekarz może z pełną odpowiedzialnością stwierdzić że to na pewno bicie serduszka.Oczywiście bije ono wcześniej ale lekarze wolą pewność od założeń.

22

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

moje malenstwo zobaczylam w polowie 6 tygodnia widac bylo mala fasolke a w niej kropeczke fasolka bzla workiem plodowym a kropeczka zarodkiem

23

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Witam mieszkam w Niemczech. Robiłam test i wyszedł pozytywny. U lekarza też mi robili test i też pozytywny . Badania krwi wszystkie dobre . Już miałam 3 razy robione USG ale dalej nic nie widać . Książeczkę  ciążową już dostałam ale dalej nic nie widać .Lekarz sprawdzał jajniki i tam nic nie widać żeby mogła być ciąża pozamaciczna. A najważniejsze jestem w 5 tygodniu ciąży. martwie  się
że jest coś nie tak prosze o jakieś rady .

24

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Izabka najlepiej poczekaj do następnej wizyty, bo może faktycznie jeszcze nie widać pęcherzyka z ciążą. Nie wiem, bo się na tym nie znam, ale ja też się dowiedziałam o ciąży w 5 tygodniu (było już bliżej 6) i dzidziuś miał tylko 2mm, więc może jesteś dopiero na początku 5 tygodnia i dlatego nie widać smile A co do bicia serduszka to mi lekarz od razu jak dzidzia miała tylko 2 mm puścił bicie serduszka tongue

25

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Izabka ja kiedy z wyliczęń byłam między 4 a 5 tc to lekarz nawet mnie nie zbadał bo powiedział, ze nic nie będzie widać, kazał przyjść za 3 tygodnie. Nie martw się smile

26

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Dziękuje Wam !! Byłam u lekarza już widać. Ale za to mam inny problem zaczęłam plamić sad Lekarz kazał i się oszczędzać . Przy pierwszej ciąży też plamiłam więc już wiem jak to jest więc teraz dużo wypoczywam. Trzymajcie kciuki żebym donosił  mojego dzidziusia do końca . Termin ma na 6.03.2012. Pozdrawiam

27

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Izabka gratuluje!! smile a dał Ci lekarz coś na plamienia? Ja też miałam plamienia na początku ciąży od razu chyba w 6tygodniu i lekarz przepisał mi duphaston na wszelki wypadek, chociaż według usg było wszystko tak jak powinno smile wzięłam opakowanie tych tabletek i plamienia już więcej się nie pojawiły smile teraz jestem w 13tygodniu smile ale oczywiście trzymam kciuki żebyś donosiła dzidzie smile

28

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Nie lekarz mi nie przepisał żadnych tabletek. Kazał odpoczywać i leżeć i nie myśleć o tym tylko pozytywnie że tam u góry ktoś czuwa żeby było dobrze . Na usg było wszystko dobrze kazał mi przyjść w środę. A te plamienia trwały tylko 1 dzień. A przy pierwszej ciąży plamiłam 3 razy i za każdym razem leżałam w szpitalu i ciąże też do nosiłam. A teraz z mężem staraliśmy się o drugie dziecko więc myślę pozytywnie że będzie dobrze . Pozdrawiam. smile

29

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

hej dziewczyny

Jestem tutaj nowa mam nadzieję że mnie nie pogonicie ale wierze że mnie zrozumiecie

Moja historia zaczęła się niestety od poronienia w 7 tyg mojej pierwszej ciąży  co bardzo przeżyliśmy z moim mężem ale o tym staram się już nie

myśleć

Teraz jestem po raz drugi w ciąży jest piękny pęcherzyk i według usg jestem w 6 tyg od 4 tyg biorę duphaston narazie wszystko ok żadnego

krwawienia . Dziś byłam na wizycie pani doktor była zaniepokojona że nie słyszy serduszka bardzo mnie tym zmartwiła ale mam robic hcg i

sprawdzać czy rośnie a za tydzien  kolejna wizyta trzymajcie kciuki za moją fasolkę

Według pani doktor termin mam na 8 marca bardzo bym chciała taki piękny prezent na Dzień Kobiet:) pozdrawiam

30

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Witam
ja w tamtym tygodniu poszłam do ginekologa bo testy wykazały ze jestem w ciąży. na badaniu wyszło że macica jest powiększona na usg to samo ale nie widać ciąży co mnie bardzo zmartwiło. dostałam od lekarza  luteine na wywołanie miesiączki brałam ja przez 5 dni i nic okresu nie ma już 3 dzień po odstawieniu leku czuje się dobrze i nic nie wskazuje na to ze dostane okres w poniedziałek 24.10. idę na ponowne badania boje się jednak ze to nie ciąża sad czy mam czego się obawiać?

31

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.
sawam napisał/a:

Witam
ja w tamtym tygodniu poszłam do ginekologa bo testy wykazały ze jestem w ciąży. na badaniu wyszło że macica jest powiększona na usg to samo ale nie widać ciąży co mnie bardzo zmartwiło. dostałam od lekarza  luteine na wywołanie miesiączki brałam ja przez 5 dni i nic okresu nie ma już 3 dzień po odstawieniu leku czuje się dobrze i nic nie wskazuje na to ze dostane okres w poniedziałek 24.10. idę na ponowne badania boje się jednak ze to nie ciąża sad czy mam czego się obawiać?

Nie denerwuj się na zapas; poczekaj na badania i ich wyniki - dobrze, że jesteś w kontakcie z lekarzem.

32

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Sawam - być może jeszcze za wcześnie żeby było cokolwiek widać na usg smile zaczekaj do poniedziałku smile

33

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

hej dziewczyny mam maly problem. A raczej wielki.

miesiaczke mialam 5 października z mężem kochałam sie 26 października w owulacji. 9 listopada wystąpiły skąpe krwawienia trwajace 4 dni. zaczęłam sie zle czuc i po tym krwawieniu zaczęłam mieć plamienia brązowe . zrobiłam beta wyszło 20,5 .
22 listopada trafilam do szpitala z podejrzaną ciąża pozamacicznea. na usg nie bylo nic widać. hcg powtórzyli wyszło 21,9 lekarz powiedział ze poroniłam i wypościli mnie do domu z bolami brzucha, twierdząc ze macica sie oczyszcza.1 grudnia kazali powtórzyć hcg wyszło mi 65,9 z wynikiem poszłam do mojego ginekologa i wypisem. stwierdził ze nie wie co jest gran i wystawił skierowanie do szpitala myślałam ze oszaleje. ponieważ mam 9 miesięczna córkę i nie mamy z kim jej zostawić postanowiłam pójść do innego lekarza stwierdził tez ciąże pozamaciczna , popłakałam się jak głupia, pani doktor powiedziała ze ciąży w macicy nie ma i niewidach wiec pozamaciczna a macica nie wygląda na spulchniona. na drugi dzien 2 grudnia zrobiłam test wyszedł pozytywny,umowilam sie z lekarzem ze szpitala ze mnie zbada 6 grudnia. ciąży nie widac zrobili badanie hcg 102,8.

nie wiem co jest grane lekarz ten natomiast mi powiedzial ze z jego wyliczen powinno byc kolo 200 hcg jesli ciaz rozwija sie prawidlowo,i byc moze jeszzce jej nie widac miesiączkę mam dostać 12 grudnia.po tej dacie mam znow przyjsc na usg.

co o tym myslicie czy to wczesna ciaza ?? czy jednak pozamaciczna .

dodam ze jajniki bez zmian tak wyszlo w usg.

34

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Witam Kobietki.


Dawno mnie tu nie było, kiedyś pisałam na innych postach,ale to już za mną. Dziś sprowadza mnie  tu wielki żal i smutek , z którym nie umiem sobie poradzic.
Otóż w Mikołajki dowiedziałam się, że będę mamą , z mężem bardzo się cieszyliśmy. Dziś... jestem piąta dobę po operacji. To była ciąża pozamaciczna.
Test ciążowy wyszedł pozytywny-zrobiłam ich 4. Beta HCG wzrastało najpierw 102,7 pozniej 200 , później zaczęły sie bole brzucha, krwawienie. Dostałam tabletkina podtrzymanie ciązy, da dni pozniej znalazłam się w szpitalu. Wg lekarzy był to 4 lub 5 tydz. ciąży, Hcg cały czas wzrastało później było juz ponad 2000 a w macicy nic. Nawet pisząc to teraz łzy mi kapią z oczu. Pewnego dnia wieczorem w szpitalu dopadł mnie ból przerażający brzucha na drugi dzien rano miałam juz operację. Ciaża była umiejscowiona w jajowodzie. Naszczescie nic mi nie wycieli, usunęli tylko....moje dziecko sad:(:(:(:( Boże jak to boli. Nie umiem sobie z tym poradzic. Ból fizyczny jest do zniesienia chociaz bardzo boli- rozcięty brzuch jak po cesarce...ale w sercu mój żal, mój ból. Jak mam sobie z tym poradzic?
Martwię się, że już nigdy nie będziemy rodzicami, boję się teraz wszystkiego, boję się o kolejną ciązę. Zamykam oczy i widzę moje dziecko, wyobrażam sobie jak by wyglądało jak  bardzo cieszyłabym sie mając go na rekach. sad:( jestem bardzo słaba psychicznie. Mam wsparcie od rodziców, siostry, mój mąż jest teraz taki kochany wspiera mnie choc wiem, że jemu tez jest cięzko, wszystkich mam w okoł, ale gdy zostaje sama....ten ból...

35 Ostatnio edytowany przez dyducha18 (2013-03-14 16:50:57)

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Mam pytanie bo nie wiem co mam zrobic jak robiłam test ciażowy to mi wyszły 2 kreski ta druga to mało widoczna była boli mnie brzuch i byłam u ginekologa i mi nic nie wykrył powiedział że mam zrobic badanie krwi i w czoraj zrobiłam i czy wyjdzie jesli nie wyszło na usg nic prosze o odp

36

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać

37

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Może być jeszcze za wcześnie, by zobaczyć pęcherzyk na usg. Zrób test z krwi i wybierz się do lekarza za tydzień, dwa. Wtedy jeśli to ciąża, to powinno być coś widać.

38

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Ja musialam ciaze potwierdzac badaniem krwi, bo na usg tez nie bylo nic widac. Podobnie tez, lekarza uswiadomil mnie, ze moze byc to ciaza pozamaciczna. Po prostu byla to bardzo wczesna ciaza. Po potwierdzeniu badaniem krwi zostalam umowiona na nastepna wizyta, podczas ktorej bylo juz wszystko widac. Spokojnie smile

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Witam mam pytanie robiłam test ciążowy w poniedziałek i wyszło mi jedna kreska czerwona a druga bledsza więc powtuzylam test ciążowy we wtorek i wyszedł mi pozytywny poszłam do ginegologa zbadał mnie i stwierdził że jestem w około  5 tygodnia ciąży  dał mi na usg ale na tym badaniu wyszło że jest mały Pęcherzyk ale on nie widzi żebym była w ciąży proszę doradcie mi  co wy o tym myslicie

40

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Na tym usg jest zagnieżdżony pęcherzyk czy nie?
Nie stresuj się - poczekaj jeszcze trochę. Tak wcześnie to nawet nie zaleca się usg, bo to same początki i wszystko może się wydarzyć.
Jeśli koniecznie chcesz wiedzieć to na razie możesz zrobić betę i kilka dni później następną. Jeżeli będzie przyrost to znaczy że coś się rozwija. Potem możesz zrobić kolejne usg.

41

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

dokładnie, jeszcze chwilę poczekaj smile

Odp: Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Hey dziewczyny mam takie pytanie . zrobilam dwa razy test ciazowy i obydwa wyszly mi pozytywne. Bylam u lekarza a on stwierdzil ze nic nie ma ze to 5 tydz i ze nie widzi ciazy. Powiecie mi czy testy byly zepsute czy co . Martwie sie bo staramy sie z narzeczonym

Posty [ 42 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Test ciążowy- pozytywny ale na USG nic nie widać.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024