Wrocław - gdzie warto się wybrać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Wrocław - gdzie warto się wybrać?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 42 ]

1

Temat: Wrocław - gdzie warto się wybrać?

A które restauracje polecacie we Wrocławiu?Mieszkam tu, ale zapewne nie odkryłam jeszcze wszystkich wartych odwiedzenia miejsc...

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wrocław - gdzie warto się wybrać?

Jeśli chodzi o jedzonko, to polecam wrocławskie OREGANO, klimatyczne miejsce, z bardzo przyjemną obsługą i smacznym jedzeniem. [www.oregano.com.pl] Mnie osobiście ujęły proste potrawy z makaronu, świetny pomysł na przyrządzenie w domu, porcja makaronu -dośc spora-kosztuje 19,90 i naprawdę można się najeść
Makarony
1. Leśny  (z prawdziwkami, cebulą, sosem śmietanowym, serem gouda, parmezanem) 
2. Rodzinny  (z szynką, serem feta, pieczarkami, pomidorem, serem gouda, parmezanem) 
3. Dziadka  (ze szpinakiem, kurczakiem, pierczarkami, sosem śmietanowym, serem gouda, parmezanem) 
4. Babci  (z brokułami, boczkiem, pieczarkami, sosem śmietanowym, serem gouda, parmezanem)

Osobiście próbowałam makaronu Babci oraz Dziadka, i oba sa fantastyczne:)Nie jestem miłośniczką boczku, ale połączenie z brokułami i pieczarkami jest znakomite. Szpinak w makaronie Dziadka wspaniale komponuje z dobrze przyprawionym kurczakiem i grzybami. Naprawdę warto spróbować!

3

Jak jesteś w Wrocka, to na pewno znasz Bar Witek albo po prostu Barwiteksmile serwują tu zapiekanki i przede wszystkim tosty, cena 6-7 zł, z pieczarkami, szynką serem żółtym, ketchupem. Na szybko można zjeść, chyba jedno z popularniejszych nie boję się nazwać fastfoodowych miejsc we Wrocławiu.

Reklama

4

Polecam bar Alladyn przy bocznej uliczce wychodzacej na polnoc od rynku. Smaczne dania kebabo podobne.

5

Polecam moj ulubiony pub "Czeski Film". Zarąbiste menu. Shake lodowe mniamniusie, duzy wybór drineczków w przystępnej cenie, super kawusie i wiele innych pyszności.;)

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'
Reklama

6

Ja się doczepiam do pytania ponieważ niedługo będę mieszkac we Wrocławiu i fajnie by się było wybrac gdzies big_smile a nie znam jeszcze tego miasta prawie w ogóle smile

7

Jeśli jesteście z Wrocławia, bardzo proszę o jakieś polecenie fajnego hotelu, oczywiście niedrogiego..bo już mam dość szukania na necie, chyba zwariuję sad

Wyrozumiałość jest owocem znajomości własnych błędów..

8

Polecam Spinacz na Więziennej. Nowa knajpka, bardzo fajny klimat, troche niewygdne krzeseła, ale jedzonko to rekompensuje. Polecam naleśniki. Sa genialne.:) Za niewielka cene mozna sie najesc.

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

9 Ostatnio edytowany przez noelle (2010-09-26 13:42:04)

Jak szukasz taniego lokum to polecam Hotel "Bursa Nauczycielska" Kotlarska 42. Bardzo blisko rynku i tanio. A jak już będziesz we Wrocławiu to wybierz się koniecznie do plażowego kina na dachu CH Renoma. Naprawdę rewelacyjne miejsce i dobre kino

10

Polecam kilka sprawdzonych miejsc:)
spam

11

Wszystko zależy jaką kuchnię lubisz. Ja lubię eksperymentować z różnymi smakami, więc polecam trzy rózne miejsca:
1) Hinduska knajpa Masala, koło rynku - ceny dość wysokie, ale jedzenie bardzo dobre, więc warto od czasu do czasu się skusić
2) Le Bistrot Parisien na Nożowniczej, też raczej z jakiejś okazji, bo trochę drogo, żeby tak na co dzień jadać, ale mają tam bardzo dobre sałatki, zupę cebulową i Creme brule.
3) Amalfi - pizzeria z pysznymi włoskimi pizzami

Smacznego smile

12

w jakich cenach jest nocleg w tej bursie? i jakie tam sa warunki, ile osobowe pokoje, czy jest łazienka czy jak. prosze o odpowiedź:D

13

ja polecam restauracje na Rynku Pod Złotym Psem uwielbiam spaghetti i
polecam wam właśnie u nich bo są najlepsze, poza tym lokal jest bardzo
sympatyczny i miła obsługa

14

Polecam pewnie znaną już wszystkim Cegielnię na Więziennej oraz Pizzerię Capri ( trochę droższa, ale w przystępnych cenach), ostatnio również korzystaliśmy z większego cateringu ( chrzciny) lokalu 4 Pory Roku- bardzo polecam, bardzo smaczne jedzenie i klimat restauracji!

Czy ktoś może polecić dobre włoskie jedzenie we Wrocławiu?

Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, że jest w niej zakochany. Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła.

15

techi napisał/a:

Polecam bar Alladyn przy bocznej uliczce wychodzacej na polnoc od rynku. Smaczne dania kebabo podobne.

Jak Alladyn, to równocześnie Globetrotter - jeśli się nie mylę, ten sam właściciel, świetne rzeczy naprawdę z różnych zakątków świata ( uwielbiam egzotyczne napoje) i rozsądne ceny;)

bye bye, Holllywood Hills...

16

A ja uwielbiam kawiarnie u Spychały na placu Pereca. Mam dużą słabość do podawanego tam ciastka szwarcwaldzkiego (mniam wink )Kawę też maja tam bardo dobrą. Ceny są przystępne ale to dość daleko od centrum więc pewnie dlatego. W każdym razie polecam wszystkim miłośnikom smakoszy.

kobiety są piękne i denerwujące - piękna nie jestem więc denerwuje podwójnie tongue

17

Jeśli lubicie pizzę to fajnym miejscem jest Party Pizza na Wieczystej.
Fajny lokal, smaczna pizza i miła obsługa. Bywamy teraz co jakiś czas ;-)

18

A ja lubię wpadać na tortille do grand cafe na grunwaldzie. No i mają tam też pyszną kawę mrożoną...

ogólnie galeria italiana na wieziennej (w tym spinacz i cegielnia - ten sam własciciel), sakana na olawskiej (sushi), czeski film na deser, the mexican na szewskiej, inter marche kolo arkad, cynamon bar na grunwaldzkim

Dziękuję za pomoc smile

20 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-26 17:27:15)

Warto zamówić pizzę w link usunięty Ceny są niskie, a pizzą rzeczywiście można się najeść smile Polecam!

Ja mogę polecić Habibi w Sky Tower. Fantastyczne mają tam desery w postaci zestawów ciasteczek i herbaty. Pysznie i niedrogo!

Use your heart as a weapon
It hurts like heaven

22

A ja słyszałam od koleżanki o "Mleczarni". Ktoś może napisze coś więcej o tym miejscu?

Nie traktuj życia zbyt serio. I tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Ludzie, którzy nie lubią kotów, zawsze myślą, że ta niechęć jest jakąś szczególną zaletą

W Mleczarni byłam kiedyś na grzanym winie i podobało mi się. Fajne miejsce, bo takie klimatyczne. Pamiętam też, że świetną muzykę tam puszczali.

Use your heart as a weapon
It hurts like heaven

24 Ostatnio edytowany przez sunshines (2013-12-05 21:52:02)

Polecam Sopranos Pizza, Pobite Gary i Szewska Pasję. Bardzo dobre jedzenie w przystepnych cenach, przyjemne fajnie urządzone lokale.
------
pizzeria Wrocław

25

Petra gyros mniam smile

21 tydzień -  czekamy na małą damę ( Natalka ) <3

Aniołek - 6 tydzień 05.08.14  [*] sad

26

MoniczkaXX napisał/a:

Petra gyros mniam smile

od siebie - ""Pod Papugami" pyyyszne tam mają jedzonko smile

27

szkoda że wcześniej nie odwiedziłam tego miejsca. SPoro propozycji podrzucacie, ja będąc we wrocławiu po prostu na czuje odwiedzałam knajpy w poszukiwaniu tej jedynej...ale żadna jakoś mnie szczególnie nie urzekła...ale ile naganiaczy się tak kręci swoją drogą...

28

Jeżeli chodzi o smaczne jedzenie, to mogę polecić bar MiszMasz. Znajduje się centrum miasta, a dokładniej pomiędzy Uniwersytetem a Rynkiem przy ulicy Nożowniczej 14-16. Mają bardzo przystępne ceny i duży wybór dań. Najbardziej lubię wpadać na okresowe promocje, bo jedząc do syta, wydaje na obiad mniej niż zwykle. Lokal wart waszej uwagi.

29

Od siebie dodam Piec na  Szewskiej, choć nie ma już chyba osoby we Wro, która nie słyszałaby o tej pizzerii. A poznany jakiś czas temu Włoch stwierdził, że plasuje się ona w jego osobistej pierwszej trójce najlepszych pizzerii ever.

Ostatnio odkryliśmy Streeet Burger na Bogusławskiego - relatywnie tanio i bardzo smacznie.

30

Ogarnij sobie K2, zaraz koło Placu Solnego, jest bardzo sympatyczne smile

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem natury".

31

Polecam punkt widokowy na Sky Tower. Zwłaszcza wieczorem/nocą robi wieeelkie wrażenie zwłaszcza jak ktoś jest ze stosunkowo niewielkiego miasta. wink Ciekawe widoki gwarantowane.

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

O ile pamiętam to w Karczmie Lwowskiej podają rewelacyjnego steak'a w zalewie pieprzowej. Z czerwonym wytrawnym wymiata.

"Tolerancja jest cechą ludzi bez przekonań" Gilbert Keith Chesterton

33

Najlepsza restauracja we Wrocławiu to niezaprzeczalnie i na pewno restauracja Patio w samym centrum !! Jakieś pół roku temu skusiłam się jej dobrymi opiniami na gastronautach, obecnie zomato i nie żałuję ! Odwiedzam ją regularnie w przerwie w pracy na lunch, mają codziennie inną dwudaniową ofertę lunchową za 28 pln i jest to naprawdę bardzo dobre jedzenie w dobrej cenie. Jestem zakochana w ich kuchni, ale nie tylko ja, moja rodzina także. Jak mamy ochotę gdzieś wyjść i zjeść to tylko do restauracji Patio. Mają specjalne menu dla dzieci np. frytki w kształcie łódeczek a każde dziecko za ładnie zjedzony obiadek dostaje dyplom szefa kuchni, po prostu super sprawa i wielka radość dla dzieci. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam

34

A co sądzicie o Afrykarium we wrocławskim Zoo? Miałam się tam wybrać. Warto?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego pobytu na forum.

Polecam Road American restaurant, amerykańska kuchnia w Sky Tower. Tam są chyba najlepsze burgery jakie jadłam - a z reguły jestem niejadkiem wink Nie przepadam za wołowiną i fajne jest to, że można zamienić burgera wołowego na burger z kaczką smile

36 Ostatnio edytowany przez cslady (2016-01-31 20:24:51)

Polecam Restaurację [spam] w której można pokosztować dań opartych na kuchni polskiej z elementami kuchni nowoczesnej. Zakosztowałam się tam w pieczonym pstrągu kłodzkim, na którego zamierzam powrócić. Na deser polecam sernik lub jabłecznik - pyszne, ze palce lizać.

37

tak czytam ten wątek, bo miałam coś dorzucić, ale uświadomiłyście mi że nigdzie nie bywam... no tylko pod papugami, ale to chyba każdy zna.
Fika jest ok. Dobre latte.

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem natury".

38

Najlepsze restauracje we wrocławiu to tam gdzie podają steki. Ostatnio jest moda na dobrego krwistego steka, warto znaleźć knajpe gdzie są duże porcje i nie jest najdrożej smile

Posty [ 1 do 38 z 42 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Wrocław - gdzie warto się wybrać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016