Cyclotest 2 Plus - warto? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Cyclotest 2 Plus - warto?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 57 ]

Temat: Cyclotest 2 Plus - warto?

Jakie macie zdanie nt tego komputerka? Chciałabym kupić, ale najpierw wolę poznać opinie kobiet, które go używają albo miały z nim styczność. Przekonuje mnie cena i możliwość wprowadzenia informacji o śluzie płodnym.  Wcześniej brałam tabletki, ale ze względu na dosyć poważne skutki uboczne odstawiłam. Teraz szukam czegoś zdrowego.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cyclotest 2 Plus - warto?

Ja używam i jestem zadowolona. Na początku tylko sceptycznie podchodziłam, ale się przekonałam, że jednak warto

3

napiszcie cos wiecej bo nie slyszalam o takim wynalazku....

Reklama

4

To jest coś takiego jak lady-comp tylko że tańszy. Codziennie rano mierzysz sobie temperaturę i na tej podstawie komputerek określa czy jesteś w fazie płodnej czy niepłodnej. Można też wprowadzić dane o śluzie płodnym czy metoda objawowo-termiczna

5

o interesujac a orientujesz sie ile takie cos kosztuje

Reklama

6

Ja dawałam coś ok 650zł, trafiłam na jakąś promocję. Lady comp z tego co wiem kosztuje prawie 2 tys.

7

Byłam na stronie cyclotestu teraz kosztuje dokładnie 689zł, jakby to kogoś interesowało

8

Kowbojka zdecydowałaś się już na jakiś komputer?

9

Nie, nie zdecydowałam się, chcę dobrze przemyśleć tą decyzję, bo to nie mało pieniędzy, a ważna jest też skuteczność

10

ja mam z tej samej firmy co Lady Comp,  PEARLY, za 1200 zł smile

11

Cenowo już trochę lepiej to wygląda niż w przypadku LC. a ile go używasz?

12

kowbojka napisał/a:

Cenowo już trochę lepiej to wygląda niż w przypadku LC. a ile go używasz?

Używam go od końca czerwca. Ale jest tu wątek poświęcony tym urządzonkom, pt "Lady Comp, Pearly" smile

13

Dzięki na pewno też tam zajrzę smile

14

Pearly jest nawet fajne, jak ja wybierałam komputerek, to też o nim myślałam. Z tego co wiem dziewczyny sobie chwalą. Ale w końcu zdecydowałam się na inny i też jest ok

15

Mnie raczej nie przekonuje skuteczność Cyclotestu- ok, jest tańszy to fakt i uważam, że Pearly również nie powinien być droższy niż 400-500 zł., natomiast CycloTest ma skuteczność tylko 95%  podczas gdy Pearly czy LC:  99,3% to jest bardzo dużo, zwłaszcza że na tą metodę masz mały wpływ: albo "zadziała" albo nie.

16

Hej,
może któraś z was orientuje się czy można go stosować po porodzie? I jaka jest wtedy skuteczność? Mój mały ma 5 tygodni i karmię go piersią. To mój trzeci bobas i z doświadczenia wiem, że mi okres wraca po ok. 7 mies dopiero. Karmić zamierzam do ok 2 roku życia, ale bardzo mi zależy żeby nie wpaść, bo mam co robić przy trójce dzieci. Ma ktoś doświadczenie?

Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.

In Gegensatz zu Menschen Katzen lecken nur eigene Ärsche. tongue

17

Catwoman napisał/a:

Mnie raczej nie przekonuje skuteczność Cyclotestu- ok, jest tańszy to fakt i uważam, że Pearly również nie powinien być droższy niż 400-500 zł., natomiast CycloTest ma skuteczność tylko 95%  podczas gdy Pearly czy LC:  99,3% to jest bardzo dużo, zwłaszcza że na tą metodę masz mały wpływ: albo "zadziała" albo nie.

Na stronie jest podane że ma skuteczność 97% a przy wprowadzaniu danych o śluzie płodnym ma 99%. Gdzie przeczytałaś że ma 95?

18

95 a 97 to chyba nie taka wielka różnica, prawda?

19

W sumie to nie jest duża różnica, ale zawsze smile

20

Ważne, że każdemu dana metoda odpowiada- ponieważ akceptacja metody antykoncepcyjnej ma równiez wpływ na jej skuteczność.

21

Nie no pewnie każdemu odpowiada co innego. Ważne by było prawidłowo stosowane

22

Szynszylka ma rację, nawet najdroższy, najbardziej wypasiony komputerek nie spełni swojej funkcji, jak kobieta olewa sobie zalecenia

23

Moja koleżanka kupiła cyclotest i jak dla mnie wydaje się ok, ale ja postawiłam na pearly. Może nie ma funkcji wprowadzania danych o śluzie, ale to będę obserwować na podst. afrodyty. Na razie czeka zapakowany aż okres wróci.. Może wy wiecie czy można tym urządzeniom wierzyć karmiąc piersią? Chciałabym małego pokarmić tak do dwóch lat max i nie wiem czy nieregularne miesiączki nie są przeciwwskazaniem sad

Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.

24

Wydaje mi się że można, jeśli wystąpi skok LH to powinien to wykryć.

25

Zaryzykowaliśmy i kupiliśmy z mężem ten Cyclotest. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że się nie przejadę smile

26

Pisz kowbojka, czy Ci służy to urządzenie, bo jestem b. Ciekawa :-)
Pozdrawiam

27

Póki co jest ok, ale nawet nie przeleciał jeden cykl pełny, więc co do skuteczności, będę mogła się odezwać później smile

28

No tak by było najlepiej, bo pierwsze cykle on się "uczy" i faza płodna jest wtedy specjalnie wydłużona smile

29

Wiem, zauważyłam to. na początku się zmartwiłam, myślałam że wtopiłam, ale się dowiedziałam że to normalne od dystrybutora.

30

A Ty masz oprogramowanie do kompa?

31

Nie, ale kiedyś na pewno kupię smile Kto wie, może uproszę męża na święta ;p

32

No ja właśnie też nie mam, zastanawiam się czy by się przydało w ogóle

33

Wydaje mi się, ze oprogramowanie jest potrzebne raczej przy staraniach o dziecko, żeby móc wykres pokazać np ginekologowi.

34

Może masz rację...wstrzymam się trochę z zakupem, może mąż mi na święta kupi wink

35

A właśnie mam pytanko...czy jeśli pije sie alkohol na drugi dzień można normalnie wykonać pomiar?

36

Wydaje mi się że lepiej na kacu pomiar ominąć. Ale jak wypije tylko lampkę wina to nic się nie powinno stać.

37

A ja napiszę do firmy z zapytaniem, co mają na myśli, mówić, ze po alkoholu nie.

38

Catwoman i jak pisałaś?

Posty [ 1 do 38 z 57 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Cyclotest 2 Plus - warto?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018