Remont łazienki- gdzie się zaopatrywać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Remont łazienki- gdzie się zaopatrywać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Remont łazienki- gdzie się zaopatrywać?

Moje drogie, czekam na jakieś podpowiedzi w sprawie ciekawych, dobrych lub/ i tanich sklepów, gdzie można się zaopatrzyć w rzeczy potrzebne przy remoncie łazienki. Urządzam zupełnie nową, od podstaw:) Będzie zabawa, ale też tak naprawdę nie do końca wiem, gdzie to wszystko kupić, tak żeby jakoś finansowo to wyszło zgrabnie.  Może macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Remont łazienki- gdzie się zaopatrywać?

Przede wszystkim w internecie - w zasadzie wszystko znajdziesz sporo taniej, czasami nawet kilkadziesiąt procent. Najgorzej jeśli kupuje się pochopnie, wszystko co nam się spodoba. Wtedy rzeczywiście traci się sporo kasy - różnice są bardzo, bardzo duże.

3 Ostatnio edytowany przez mwdowa81 (2013-07-11 13:52:12)

..

Reklama

4

Idziesz do Obi, Leroy Merlin albo jakiegoś lokalnego sklepu sprzedającego wyposażenie łazienek, szukasz tego, co ci się podoba. Zapisujesz nazwy lub robisz zdjęcia komórką, sprawdzasz w necie i kupujesz tam, gdzie najtaniej. czasem różnice są większe niż 50%.
Musisz tez zdecydować jakie sprzęty będą Ci potrzebne
wanna
prysznic
umywalka
bidet
sedes
szafki łazienkowe
Musisz rozplanować sprzęty na danym metrażu i określić styl łazienek, jaki ci się podobają. Napisz, co ci się podoba, albo daj jakieś fotki, to może coś podpowiem smile

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

5

Z zakupami z internetu trzeba uważać, a w marketach również można negocjować ceny smile Szczególnie jeśli zdecydujesz się w jednym miejscu kupić całe wyposażenie łazienki.

Dodatkowo Leroy Merlin ma program lojalnościowy, gdzie za zbierane punkty można uzyskać rabat 10%, dodatkowo na każdym dziale można było poszarpać się z ceną np. paneli podłogowych, lub uzyskać położenie w cenie produktu.

Co do internetu należy się upewnić, że towar posiada gwarancje producenta i CZYTAĆ regulaminy sklepowe.

Dodatkowo odradzam wszelkie produkty marki imperial (ostatnio widziałam ich duzo w marketach budowlanych) glównie kabiny prysznicowe, straszne badziewie, psuje się cieknie, wszystko po pół roku zaczyna się rozpadać a serwis to porażka, nawet ze zdjęciem zepsutej części nie potrafią przysłać odpowiedniej zamiennej.

GG: 1464002
"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"
Reklama

6

Do remontu ja na pewno zatrudniłabym fachowców, w końcu płytki to nie malowanie ścian. Ja skorzystam z usług wyremontujemy.pl , która idealnie zagospodarowała i wyremontowała moją łazienkę. Widać, że mają bogate doświadczenie i znają się na rzeczy, wykonują świetną robotę i potrafią zaproponować wiele ciekawych opcji. A o to namiary na  firmę  nr tel. 696 33 00 11,  Poznań- ul.Głogowska 118-124

7

Polecam te znane i wielkie sklepy. Warto zobaczyć co w ofercie mają Castorama, Ikea, czy Jysk. Czemu? Bo te sieci stać na dawanie korzystnych cen. Zależy im również na dobrej opinii klientów, więc będą możliwie pomocne. Jeżeli nie oni, to warto sięgnąć po ofertę jakiś wyspecjalizowanych sklepów, czy firm.

8

To zależy co chcemy kupić. Np. fajne fototapety na szkle takie do łazienki zamiast paneli to fototapetka jest dobrym miejscem by tam się w coś takiego zaopatrzyć.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Remont łazienki- gdzie się zaopatrywać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016