Jakimi cechami kierować się przy zakupie baterii kuchennych? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jakimi cechami kierować się przy zakupie baterii kuchennych?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Jakimi cechami kierować się przy zakupie baterii kuchennych?

Nowoczesna kuchnia to miejsce, w którym, estetyka, funkcjonalność, wysoka jakość i sterylność idą w parze. Jak dla mnie odpowiednia bateria ułatwia pracę w kuchni, pozwala na długoletnią eksploatację, przy dość niskim zużyciu wody oczywiście.Co polecacie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakimi cechami kierować się przy zakupie baterii kuchennych?

Przede wszystkim unikałabym chińszczyzny.
Jeśli chodzi o sprawdzona przeze mnie firmę to polecam markę Teka, spełnia Twoje wymagania a i cenę ma przyzwoitą. A w moim domu rodzinnym już ponad 5 lat działa bezawaryjnie.
Jeśli masz baterie przy oknie to już większy problem, baterie chowane bądź wyciągane tak żeby można było otworzyć okno to straszny wydatek. Musiałam zakupić taką do nowego mieszkania, i tu za swoją zapłaciłam ponad 1,5 tyś, niestety ten jeden jedyny model, chował się na 2 cm w blacie, wygląda ładnie, niestety o samej firmie jeszcze nic nie mogę powiedzieć, bateria jeszcze nie zamontowana.

3 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-10-11 11:59:11)

Odp: Jakimi cechami kierować się przy zakupie baterii kuchennych?

Praktycznym rozwiązaniem proponowanym np. przez spam jest wyciągana, elastyczna wylewka prysznicowa. Jej zasięg pozwala na znacznie szersze wykorzystanie baterii np. do mycia blatu, ociekacza lub napełniania wyjątkowo dużych naczyń. Perlator, który odpowiada za napowietrzanie wody sprawia, że zmiana natężenia strumienia jest niezauważalna, dzięki czemu bateria zlewozmywakowa pozwala na 5 litrów wypływu wody na minutę.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jakimi cechami kierować się przy zakupie baterii kuchennych?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024