Moja teściowa ma gigantyczne długi, jest w depresji, nie wiem co robic - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Moja teściowa ma gigantyczne długi, jest w depresji, nie wiem co robic

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Moja teściowa ma gigantyczne długi, jest w depresji, nie wiem co robic

Mieszkam z narzeczonym w jednym domu z teściami.
Za rok bierzemy ślub, jesteśmy szczęśliwi ze sobą, również bardzo lubię przyszłych teściów. Oczywiście są między nami nie raz spory ale drobne. Teście też mnie lubią i traktują jak własną córkę.
Nasze finanse domowe dzielimy na czworo, zawsze składamy się na rachunki, wszyscy kupujemy jedzenie. Nigdy teściowa nie wspominała o żadnych problemach finansowych.
Ale mamy teraz ogromny problem, z którym nie wiemy jak sobie radzic...
Jakiś miesiac temu wydało się, że teściowa ma ogromne długi, które ukrywała nawet przed swoim mężem.
Jest to około 30 tysięcy długu.
W domu przeżywamy istny horror, teściu wyrzucił teściową z domu, nie odzywa się do niej do dziś.
Teściowa ciągle płacze, ciągle mówi nam, że się zabije.
Nie dba o siebie wcale, przestała się malowac, ladnie ubierac czy czesac.
Przestała też zajmowac się domem, wychodzi z domu z rana i wraca dopiero na wieczór.
Tłumaczymy jej z narzeczonym że tak nie można życ, że my jesteśmy z nią i żeby nie przejmowała się teściem.
Że razem jakoś damy rade wyjsc z tego.
Ale to i tak nic nie daje. I teraz zamiast zbierac na ślub, martwimy się, żeby nie odwiedził nas komornik.

Nie wiemy już co robic, teściowa jest załamana....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moja teściowa ma gigantyczne długi, jest w depresji, nie wiem co robic

A skad jej sie wzielo 30tys dlugu?
Co nakupowala albo za co nie zaplacila? smile

3

Odp: Moja teściowa ma gigantyczne długi, jest w depresji, nie wiem co robic

Jaguar, wlasnie najgorsze jest to, ze ona nie chce powiedziec na co brała tyle pozyczek, i tak naprawde w co wlozyla te pieniądze...
Do domu nic nowego nie kupila, żadnych rzeczy dla siebie, czy dla kogokolwiek...
Nie mam pojęcia na co nabrała tyle pożyczek!
A teraz wszyscy mamy problem

4

Odp: Moja teściowa ma gigantyczne długi, jest w depresji, nie wiem co robic

Ano macie. smile
Bo jesli nie maja z mezem rozdzielnosci czy jakos finansowych spraw uregulowanych to bedziecie wszyscy placili za jej pozyczki.
Wiesz ja na takie cos to mam bardzo mala wyrozumialosc.
Rozumialabym jeszcze gdyby jej jakas inwestycja nie wyszla. Nie wiem.. zagrala na gieldzie bo omamila ja wizja szybkiej wygranej i chciala was wszystkich zabrac na wakacje na Hawaje ale w takim wypadku to by mogla o tym powiedziec.
Ukrywa cos i jak dla mnie to jest podejrzane. Na co jej poszlo 30tys?? I nie chce sie przyznac.
Nie zdziwilabym sie gdyby tesc widzial na co te pieniadze poszly i tak sie zagotowal ze ja wyrzucil z domu.
Wiesz w koncu wtopilo w gowniane bagno was wszystkich.
Zalamala sie? Przechodzi depresje?
Ano zasluzenie! Teraz tylko pomyslec jak wy mozecie zminimalizowac straty finansowe... smile Bo niestety ale krzywda juz sie stala.

5

Odp: Moja teściowa ma gigantyczne długi, jest w depresji, nie wiem co robic

Jaguar, ale nie jest powiedziane, że 30 tysiecy wzięła w 1 turze - mogła sobie "dobierać" po 1-2 tysiące do istniejącego kredytu, po czym z kilku takich dobrań zrobi się 30 tysięcy w mig. Pracowałam kiedyś w banku i niektórzy klienci co kilka miesięcy dobierali sobie |na drobne wydatki| a potem dziwili się skąd takie zadłużenie ...

6

Odp: Moja teściowa ma gigantyczne długi, jest w depresji, nie wiem co robic

tesciowa?ma mądrego meza widze.bardzo mądrego.ma emeryture aby to splacic?

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Moja teściowa ma gigantyczne długi, jest w depresji, nie wiem co robic

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024