problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 27 ]

1

Temat: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

witajcie! współżyję z chłopakiem i często jednak po stosunku czuję ból w miejscu intymnym, na zewnątrz tuż przy wejściu do pochwy. czuję takie podrażnienie i ból jeśli partner na drugi dzień się do mnie dobiera.
Co bym mogła użyć, aby podrażnienie dyskomfort i ból przeszły? ogólnie nie boli tylko gdy partner próbuje wejść lub dopiera się do mnie rączką wtedy odczuwam ból przy wejściu do pochwy. słyszałam, że PROvag żel jest dobry, stąd chciałam się zapytać czy któraś z Was Netkobietki używała tego żelu na takie podrażnienia o których Wam pisze? 
proszę o odpowiedzi;) Pozdrawiam!:))

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez cisza to ja (2012-09-25 17:33:29)

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

Być może cierpisz na suchość pochwy. Nie stosuj jednak sama jakichś środków, a zwróć się z tym do lekarza ginekologa.
Jakieś otarcia i bolesność mogą też mieć inną przyczynę, a nie leczone  zmieniać się w komórki rakowe.
Zanim jednak zdecydujesz się na wizytę, to podmywaj się rumiankiem, albo nadmanganianem potasu.

3

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

Nie jestem kobieta ale mogę powiedzieć że na podrażnienia.. zaczerwienienia na członku po stosunku czy też masturbacji pod napletkiem stosuje wazeline kosmetyczna i mi to pomaga smile.. co innego krwawe otarcia błony śluzowej i nie tylko..

4

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

nie nie;) nie ma żadnej krwi po prostu otarł mnie troszkę że tak powiem;) bo często tak mam po stosunku i zabawie z chłopakiem że mnie TAM boli i czuję się podrażniona;) spróbuje rumiankiem ale mam nadzieje ze provag żel mi pomoże bo nie boli mnie nic w środki tylko wejście po prostu nadciągnął mi skórkę że tak powiem i lekkie podrażnienie się zrobiło że czuję lekki ból gdy zaczął się do mnie dobierać. Nie wydaje mi się by było to coś poważnego więc nie będę z tym leciała do lekarza;))

5

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

mi pomaga po prostu podmycie sie po zelem do higieny intymnej co lagodzi podraznienia i przywraca Ph

6

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

Też często sama spotykam się z tym problemem, zwłaszcza po długim intensywnym stosunku, lub też kilku w krótkim przeciągu czasu. Ale bardzo pomaga zastosowanie żelu bo często to kwestia zbyt małego nawilżenia tongue

7

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

Czyli podstawa to nawilżenie.. żel itp. .. zaobserwuj czy po użyciu tych środków jest poprawa smile.. jeśli tak to po kłopocie.. jeśli nie to loguj się u lekarza.. oczywiście w realu smile  POZDRAWIAM smile

8

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku
Robcio73 napisał/a:

Czyli podstawa to nawilżenie.. żel itp. .. zaobserwuj czy po użyciu tych środków jest poprawa smile.. jeśli tak to po kłopocie.. jeśli nie to loguj się u lekarza.. oczywiście w realu smile  POZDRAWIAM smile

pewnie;) jeśli będę czuła, że ból się nasila albo coś to oczywiste jest to, że wybiorę się do lekarza:)
ale już troszkę przeszło;)  nadal lekko czuję TO ale już nie tak bardzo:))

9

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

A ja powiem, że mam podobnie i własnie stosuję ProVag. Czasami po prostu za bardzo zaszalejemy, a moje nawilżanie nie nadąży, wtedy czuję pieczenie, coś jak przy obtarciu. W aptece pani poradziła mi Provag i Feminum, ale jakoś zdecydowałam się na ten pierwszy. Śmierdzi, na początku wzmaga pieczenie, ale później przynosi ulgę. Jak wieczorem go nałożę, to rano praktycznie nic już nie czuję.

10

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

też używam na takie dolegliwości-pomaga bardzo,również na podrażnienia po depilacji ale hmm dla mnie nie śmierdzi

11

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

To ja sie dopisze, bo akurat mam podobny problem. Wszystko bylo cacy, zadnych brudnych sedesow, zadnych przygodnych noclegow. Po prostu po kilku intensywnych "razach" moja wadzajna byla najpierw conieco obtarta, a teraz do pieczenia doszlo niestety swedzenie i dyskomfort. Grzyba wykluczam, bo mialam i bylo inaczej (=nie ma uplawow, smrodku, krostek). Kupilam nowy zel do higieny int i clotrimazolum masc. Co innego robic? Nie chce z takim byle czym do gina. Czopki? Globulki?
Nie jest jeszcze tak zle, da sie to wytrzymac. Tylko nie chce, zeby bylo gorzej.

12

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

loveaellie - a co z nawilżeniem tych okolic? W sensie używasz jakiś balsamów?

Inna kwestia - swego czasu zarówno ja, jak i moja siostra cholernie cierpieliśmy z powodu podrażnień skóry - zwłaszcza w tych delikatnych rejonach. Sprawa się rozwiązała po zmianie proszku do prania.

Niestety ja i siostra dużo na basenie pływaliśmy i nam to skóry porozwalało. Niby trywialna rzecz, ale jednak nie bez wpływu....może i ty zrobiłaś się bardziej delikatna/podatna na podrażnienia czy infekcje z powodu stresu?

13

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku
busiu napisał/a:

A ja powiem, że mam podobnie i własnie stosuję ProVag. Czasami po prostu za bardzo zaszalejemy, a moje nawilżanie nie nadąży, wtedy czuję pieczenie, coś jak przy obtarciu. W aptece pani poradziła mi Provag i Feminum, ale jakoś zdecydowałam się na ten pierwszy. Śmierdzi, na początku wzmaga pieczenie, ale później przynosi ulgę. Jak wieczorem go nałożę, to rano praktycznie nic już nie czuję.

Też właśnie na początku mnie piekło lekko po nałożeniu dziś 3 dzień jak używam tego żelu ( ok. 3 razy dziennie) i czuje ulgę, gdy sama sie dotykam by sprawdzić czy boli to lekko jeszcze tak ale to praktycznie nic;)
i dla mnie też Provag żel nie zbyt pięknie pachnie, ale najważniejsze, że pomaga;))

14

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

A mi pomaga zwykła wazelina kosmetyczna na otarcia pod skórka.. posmaruje.. skórke naciągnę z powrotem i po kilku godzinach jest ok smile.. i do tego pięknie pachnie smile

15

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku
Robcio73 napisał/a:

A mi pomaga zwykła wazelina kosmetyczna na otarcia pod skórka.. posmaruje.. skórke naciągnę z powrotem i po kilku godzinach jest ok smile.. i do tego pięknie pachnie smile

hyhy:) to może też pomyślę o tym:)) dziś już mi lepiej, także na następny raz zaatakuję się wazeliną smile big_smile dziękuje za rady!:))

16

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

Apteka zaliczona, pani Farmaceutka kazala mi zmusic chlopaka do smarowania sie ta sama mascia, co ja (czyli clotrimazolem), a jak nie bedzie chcial, to odciac od seksu. Zobaczymy! big_smile

17

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku
loveaellie napisał/a:

Apteka zaliczona, pani Farmaceutka kazala mi zmusic chlopaka do smarowania sie ta sama mascia, co ja (czyli clotrimazolem), a jak nie bedzie chcial, to odciac od seksu. Zobaczymy! big_smile

Hyhyhy:D Dobry plan:D chłopaczyna tak będzie zestresowany, że da się go namówić:D ale no cóż, COŚ za COŚ smile)

18

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

Hej od niedawna mam ten sam problem.. Piecze mnie Tam i zabardzo nie wiem co zrobić.. A gdy próbowałam współżyć ze swoim partnerem to zaczeła mnie po proostu TAM ,,PALIĆ,,.. Myślałam że to jakaś infekcja więc zaczełam urzywać szarego mydła i nie wiem czy dobrze robie.. Zastanawiam się nad wazeliną, A po zastosowaniu wazeliny nie będzie czasem mocniej piekło?? Jak chciałam użyć żelu nawilzającego to zaczeło mnie mocniej piec.. Niestety nie mogę iść do lekarza bo jestem za granicą.. Proszę was o pomoc.. big_smile

19 Ostatnio edytowany przez batszeba (2013-11-09 13:04:03)

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku
MajaaM napisał/a:

witajcie! współżyję z chłopakiem i często jednak po stosunku czuję ból w miejscu intymnym, na zewnątrz tuż przy wejściu do pochwy. czuję takie podrażnienie i ból jeśli partner na drugi dzień się do mnie dobiera.
Co bym mogła użyć, aby podrażnienie dyskomfort i ból przeszły? ogólnie nie boli tylko gdy partner próbuje wejść lub dopiera się do mnie rączką wtedy odczuwam ból przy wejściu do pochwy. słyszałam, że PROvag żel jest dobry, stąd chciałam się zapytać czy któraś z Was Netkobietki używała tego żelu na takie podrażnienia o których Wam pisze? 
proszę o odpowiedzi;) Pozdrawiam!:))

Moim zdaniem zamiast Provagu przed stosunkiem powinnaś użyć żelu Feminum aktiv- zawiera hiaiuronian sodu, który regeneruje błonę śluzową pochwy.

Jeśli masz grzybicę, to sam Provag Ci nie pomoże i powinnaś leczyć się kompleksowo (np. Orungal, wyeliminowanie cukrów z diety i guma dla faceta, względnie przeleczenie takżę jego. Clotrimazol w kremie będzie działać tylko objawowo).

20

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku
PatKot napisał/a:

Hej od niedawna mam ten sam problem.. Piecze mnie Tam i zabardzo nie wiem co zrobić.. A gdy próbowałam współżyć ze swoim partnerem to zaczeła mnie po proostu TAM ,,PALIĆ,,.. Myślałam że to jakaś infekcja więc zaczełam urzywać szarego mydła i nie wiem czy dobrze robie.. Zastanawiam się nad wazeliną, A po zastosowaniu wazeliny nie będzie czasem mocniej piekło?? Jak chciałam użyć żelu nawilzającego to zaczeło mnie mocniej piec.. Niestety nie mogę iść do lekarza bo jestem za granicą.. Proszę was o pomoc.. big_smile

Musisz iśc do lekarza, bo to najprawdopodobniej grzybica. Sama nie przejdzie, potrzebny antybiotyk dopochwowy. (czy co tam się na to daje). Za granicą nie możesz iść do lekarza, bo??

21

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

Jak na razie prubóje załatwić to jakoś bez lekarza.. Poczekam jeszcze tydzien.. Jak nie przejdzie napewno udam się do lekarza.. Mam pytanie jeszcze co do tej wazeliny czy jak się nią posmaruję nie będzie czasem mocniej piekło.. big_smile

22 Ostatnio edytowany przez PatKot (2013-11-13 12:37:15)

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

Zaczełam myć się szary mydłem w mijscach inntymnych.. Na początku co 2 dni teraz żadziej żeby sobie nic nie przeszuszyć.. To mi pomogła już nie piecze i nie swędzi ale ze stosunkiem jeszcze trochę poczekam.. big_smile

23

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

oj nie uzywaj szarego mydla,niejest ono odpowiednie do mycia okolic intymnych!! kup sobie w aptece specjalny plyn do tych miejsc! a co do Twoich objawow, to znalazlam fajne informacje, zobacz sobie hydrovag.pl/Pytania_i_odpowiedzi/4._Ostatnio_odczuwam_pieczenie_i_swiad_pochwy__czy_to_infekcja, wydaje mi sie ze ta infekcja wymaga jednak konsultacji z ginekologiem..

24

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

Na podrażnienia polecam Laktacyd femina plus (na podrażnienia i upławy). Kiedyś pomocniczo przy grzybicy polecił mi go ginekolog, ale jak są obtarcia po stosunku też bardzo pomaga i koi ból smile

Polecam też Tantum Rosa, do podmywania. Znieczula miejscowo.
Również polecił mi go lekarz, zaraz po porodzie.

25

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku
karolcia_krakow napisał/a:

oj nie uzywaj szarego mydla,niejest ono odpowiednie do mycia okolic intymnych!! kup sobie w aptece specjalny plyn do tych miejsc! a co do Twoich objawow, to znalazlam fajne informacje, zobacz sobie hydrovag.pl/Pytania_i_odpowiedzi/4._Ostatnio_odczuwam_pieczenie_i_swiad_pochwy__czy_to_infekcja, wydaje mi sie ze ta infekcja wymaga jednak konsultacji z ginekologiem..

U mnie juz jest wszystko ok. Na jakims forum czytalam ze szare mydlo jest odpowiednie do mycia miejsc intymnych.. Dzieki za imformacje. Jeszcze o tym poczytam.. :-)

26

Odp: problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

Spróbujcie uprawiać seks z użyciem żelu durex play (ale takim wyłącznie do nawilżania części intymnych, a nie do masażu całego ciała) - są takie łagodne np. owocowe (nie te potęgujące doznania, bo będzie paliło). Masz otarcia i dalej uprawiacie seks, więc to jest błędne koło... co z tego, że się zaleczysz, a za chwile znów nowe otarcia? Taki żel nie dopuści do nowych otarć. Jednak wizyta u lekarza nie zaszkodzi na pewno wink

Posty [ 27 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » problem z podrażnieniem miejsca intymnego po stostunku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024