Urojenia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Urojenia

Wiem ze pewnie pomyslicie ze jestem skonczona idiotka.. Ale nie potrafie sobie poradzic z tymi myslami. Mam urojenia ze jestem w ciazy.. pomijajac fakt ze nie uprawialam seksu przez bardzo dlugi czas. Tak bardzo boje sie ciazy ze nie uprawiam seksu z moim chlopakiem.. tylko petting, a po nim takze mysle ze jestem w ciazy.. Mam implant antykoncepcyjny, ktory jest bardzo efektowny. Zrobilam juz z 20 testow ciazowych, wszystkie wyszly negatywnie..Jaki kolwiek bol ktory odczuwam uwazam jako symptom ciazy..Moj chlopak juz nie moze tego zniesc.. Mam 24 lata.. i niewiem co ze soba zrobic..Czy ktoras z was tez miala taki problem??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Urojenia

Ja niestety nie mam i nigdy nie miałam takiego problemu.I chyba nic nie pomoże pisanie na forum a raczej wizyta u jakiegos dobrego specjalisty. Powinnaś z kimś o tym porozmawiać bo zapewne jest to bardzo męczące dla Ciebie i Twojego chłopaka. Naprawdę bardzo dziwna sytuacja! Jak możesz być w ciąży skoro nie uprawiałaś już od tak dawna seksu? Boisz się panicznie ciąży i nigdy nie chcesz mieć dzieci?

3

Odp: Urojenia

Też w pomyślałam, że chyba nigdy nie chcesz mieć dzieci. Myślałam też, że masz 18-19 lat, ale masz 24 więc chyba nie byłoby tragedią bycie w ciąży? wink A tak w ogóle-doskonale się zabezpieczasz, więc skąd te lęki?! Myślę, że musisz w tej kwestii poradzić się jednak specjalisty.

4

Odp: Urojenia
Liwia napisał/a:

Myślałam też, że masz 18-19 lat, ale masz 24 więc chyba nie byłoby tragedią bycie w ciąży?

Owszem, może to być tragedia rozgrywana na 3 osoby.
Ale wrocę do tematu- dlaczego paulka03 boisz się ciąży? Porozmawiaj albo z nami, albo z ginekologiem albo z własnym rodzicem o ile masz do niego zaufanie. Pozdrawiam.

5

Odp: Urojenia

Urojenie tutaj nie pasuje, urojenia dotyczą nieco innej kategorii zaburzeń, powiedziałabym raczej, że to coś na kształt nerwicy i powinnaś pójść nie do ginekologa, nie do rodziców ani chłopaka, a do dobrego terapeuty.

6

Odp: Urojenia

Tu jest paniczny strach przed ciążą i jakaś mania, a nie urojenia, urojenia to bys miała gdybys sądziła, że w ciązy jesteś, a nie robiła testy bo coś zabolało. Problem psychiczny dość uciążliwy. Specjalista, a jak sama chcesz to po prostu przestań o tym myśleć, co będzie to będzie, zaakceptuj taką opcję, a pozbędziesz się tego panicznego strachu. Boisz się konsekwencji zajścia w ciążę, tutaj warto się przeprogramować, zaakceptować ewentualną ciążę, a nawet się z niej ucieszyć, może więc pobądź z jakimiś dziecmi żebyś zaczeła ich chcieć? Musisz zaakceptować skutki ciąży, przestać o tym myśleć, a nawet jak myślisz to przestać sprawdzać.

7

Odp: Urojenia

Ten ogromny lek na pewno nie wzial sie znikad, cos sie kiedys wydarzylo, ze tak panicznie boisz sie ciazy?

8

Odp: Urojenia

Koniecznie zgłos się do Psychologa i najlepiej kobiety, rozmowa z nia bardzo Ci pomoże bez względu na przyczynę Twoich urojeń , pomóc może Ci specjalista, możesz też iśc na rozmowę do psychiatry są wspaniali i potrafią dojśc do przyczyny tego stanu rzeczy.  Nie możesz przedłużac swojej fobii bo i chłopak Twój będzie coraz gorzej to znosił a lekarze są od tego aby Ci pomóc. Powodzenia.

9

Odp: Urojenia

Poczytajcie sobie może, czym są urojenia, a później zacznijcie stosować ten termin w odpowiednich sytuacjach. To nie są urojenia.
Tak, tak, idź do psychologa - w pierwszej kolejności do niego, do dobrego terapeuty, jak pisałam, nie do psychiatry.

10

Odp: Urojenia

mam koleżankę która ma nie tak z głową . ma nie pokolei . wymyśla ciąże nie miała żadnego w łóżku podrywa każdego kogo popadnie i tak dostaje kosza mojego męża nachodzi na zajęciach . ma noge chorą kto by ją chciał

11

Odp: Urojenia

może wydarzyło się cos w Twoim życiu,co zaważyło na tym że pojawł łsię lęk,postaraj sobie przypomnieć,czasami nie zwracamy uwagi na niektóre rzeczy,a one często wczśniej dawają już znać że coś niedobrego się dzieje.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024