Kto nam psuje Forum? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kto nam psuje Forum?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

Temat: Kto nam psuje Forum?

Ja się pytam kto to robi. Ktoś wie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kto nam psuje Forum?

Czeski film jak zwykle - milczenie owiec big_smile

3

Odp: Kto nam psuje Forum?

Mam pewne podejrzenia, bo jak widzę jednego zalogowanego jednego użytkownika to zaraz wywala. Przypadek?

4 Ostatnio edytowany przez KoralinaJones (2024-05-03 22:19:31)

Odp: Kto nam psuje Forum?
paslawek napisał/a:

Czeski film jak zwykle - milczenie owiec big_smile

Sugerujesz że to Krecik ah jo?

5 Ostatnio edytowany przez Agnes76 (2024-05-03 22:24:33)

Odp: Kto nam psuje Forum?
KoralinaJones napisał/a:
paslawek napisał/a:

Czeski film jak zwykle - milczenie owiec big_smile

Sugerujesz że to Krecik ah jo?

Obstawiam, że to Sąsiedzi - Pat i Mat.

6

Odp: Kto nam psuje Forum?
Agnes76 napisał/a:

Mam pewne podejrzenia, bo jak widzę jednego zalogowanego jednego użytkownika to zaraz wywala. Przypadek?

Pisz, pisz, kto to jest? cool

7

Odp: Kto nam psuje Forum?
Tamiraa napisał/a:
Agnes76 napisał/a:

Mam pewne podejrzenia, bo jak widzę jednego zalogowanego jednego użytkownika to zaraz wywala. Przypadek?

Pisz, pisz, kto to jest? cool

Tez jestem ciekawa, bo mnie od kilku dni sie pojawia jakis numerek i pisze, ze forum jest teraz zbyt zajete. Raz sie moge zalogowac, a raz nie

8

Odp: Kto nam psuje Forum?

Skoro ten błąd mówi o niedostępności serwera, które może być spowodowane jego przeciążeniem, to portal forum, wg mnie nie ma z tym nic wspólnego, choć się na tym nie znam.

Ktoś kto się zna na tym mógłby wytłumaczyć.

9 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2024-05-04 09:47:24)

Odp: Kto nam psuje Forum?

Też się na tym nie znam, ale moim zdaniem to wina serwera. Może "władcy" portalu zmienili serwer i ten po prostu nie daje rady? Albo ten stary jest  przeciążony. Też mam komunikat, że serwer jest przeciążony i mam spróbować później.

10

Odp: Kto nam psuje Forum?

Tylko administracja może się dowiedzieć czy serwer jest przeciążony. Może rzeczywiście pamięć RAM jest za mała?  Niech się ktoś oburzy, wyśmieje albo mnie poprawi, bo przyznaję, że się tylko domyślam smile

11

Odp: Kto nam psuje Forum?

No to sobie mamy jakiegos pewnie glupiego trolla,ale jak ja moglam wejsc na forum dzisiaj rano to kuzwa nikt nie byl obecny tak jakby mi tylko dali wlazic jak nikogo tu nie ma albo jest malo osob

12

Odp: Kto nam psuje Forum?
JuliaUK33 napisał/a:

No to sobie mamy jakiegos pewnie glupiego trolla,ale jak ja moglam wejsc na forum dzisiaj rano to kuzwa nikt nie byl obecny tak jakby mi tylko dali wlazic jak nikogo tu nie ma albo jest malo osob

Bo dostałaś ekstra wejście na forum a innych trzymali pod drzwiami wink
Ciesz się w wyróżnienia i już.
Ja tam nie wiem jak to działa, ale wczoraj albo ci z Krakowa mieli wejściówkę albo ci z Warszawy. Pewnie się boją, żeby się Legia z Wisłą nie spotkała wink

13

Odp: Kto nam psuje Forum?
Agnes76 napisał/a:
JuliaUK33 napisał/a:

No to sobie mamy jakiegos pewnie glupiego trolla,ale jak ja moglam wejsc na forum dzisiaj rano to kuzwa nikt nie byl obecny tak jakby mi tylko dali wlazic jak nikogo tu nie ma albo jest malo osob

Bo dostałaś ekstra wejście na forum a innych trzymali pod drzwiami wink
Ciesz się w wyróżnienia i już.
Ja tam nie wiem jak to działa, ale wczoraj albo ci z Krakowa mieli wejściówkę albo ci z Warszawy. Pewnie się boją, żeby się Legia z Wisłą nie spotkała wink

Dobre  big_smile

14

Odp: Kto nam psuje Forum?

To znalazlam na necie jak wpisalam "czemu strona internetowa pisze,ze jest zajeta-the server is temporary busy,try later" Oto najczęstsze powody, dla których serwer tymczasowo nie jest w stanie obsłużyć żądania: Do serwera wysyłana jest duża liczba żądań, co wyczerpuje wszystkie dostępne zasoby. Na serwerze występują problemy techniczne lub trwają prace konserwacyjne. Serwer może być celem ataku typu Denial of Service (DDoS).
Jest to Rozproszony atak typu „odmowa usługi” (DDoS) to złośliwa próba zakłócenia normalnego ruchu docelowego serwera, usługi lub sieci poprzez przytłoczenie celu lub otaczającej go infrastruktury zalewem ruchu internetowego.... no nic ludzie ja sie ide na spotkanie szykowac, mam nadzieje, ze to jakos naprawia w miare szybko,bo sie fajnie z wami pisze. Pozniej wam napisze pod moim postem jak bylo na spotkaniu o ile wogole tu dam rade wlezc

15 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2024-05-05 18:42:52)

Odp: Kto nam psuje Forum?

Patrząc na skąpstwo nowych prawdopodobnie właścicieli portalu, którym szkoda kasy na moderatorów i prowadzą politykę jaką prowadzą  czyli zdobywania wyświetleń przez zwiększanie liczby wyświetleń kosztem jakości dyskusji  tu, należy mniemać, że nie są to zbyt bystre osoby,  biznes się wali,  i nie ma pieniędzy na obsługę techniczną
Gołym okiem widać że liczba postów i nowych tematów jest mniejsza,  a tematy krótsze i więcej trollowych.
W sumie sytuacja jakby ktos przejął kuchnie w dobrej knajpie, obniżył jakość wszystkiego i liczy że klienci będą.

16

Odp: Kto nam psuje Forum?

Tylko skoro serwer siada, to redakcja nie ma z tym nic wspólnego.
Jeśli chodzi o moderatorów, to inna bajka.

17

Odp: Kto nam psuje Forum?

Ja mówię o właścicielach, nie redakcji. smile
Czyli o tych, którzy  decydują o wydawaniu pieniędzy na obsługę techniczną

18

Odp: Kto nam psuje Forum?
Ela210 napisał/a:

Ja mówię o właścicielach, nie redakcji. smile
Czyli o tych, którzy  decydują o wydawaniu pieniędzy na obsługę techniczną

Dokladnie niech ktos porzadek zrobi w koncu tutaj mnie sie nawet dzisiaj snilo, ze jeden uzytkownik to robi, ale nie napisze jaki bo to tylko sen byl i tak

19

Odp: Kto nam psuje Forum?
JuliaUK33 napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Ja mówię o właścicielach, nie redakcji. smile
Czyli o tych, którzy  decydują o wydawaniu pieniędzy na obsługę techniczną

Dokladnie niech ktos porzadek zrobi w koncu tutaj mnie sie nawet dzisiaj snilo, ze jeden uzytkownik to robi, ale nie napisze jaki bo to tylko sen byl i tak

Chyba rzucił urok  wink

20

Odp: Kto nam psuje Forum?

Trza Tarota postawić big_smile

21

Odp: Kto nam psuje Forum?

Po kilku dniach prób dopiero dziś udało mi się wejść i coś napisać.
Cały czas było to 503.

22 Ostatnio edytowany przez Tamiraa (2024-05-09 12:53:24)

Odp: Kto nam psuje Forum?
GloriaSoul napisał/a:

Po kilku dniach prób dopiero dziś udało mi się wejść i coś napisać.
Cały czas było to 503.

Napracowałam się nad tą złotą kulą, odczyniałam uroki, i pomogło  wink  cool  big_smile

23

Odp: Kto nam psuje Forum?
Tamiraa napisał/a:
GloriaSoul napisał/a:

Po kilku dniach prób dopiero dziś udało mi się wejść i coś napisać.
Cały czas było to 503.

Napracowałam się nad tą złotą kulą, odczyniałam uroki, i pomogło  wink  cool  big_smile

W koncu dzieki mnie tez juz chyba zaczelo normalnie dzialac

24

Odp: Kto nam psuje Forum?
JuliaUK33 napisał/a:
Tamiraa napisał/a:
GloriaSoul napisał/a:

Po kilku dniach prób dopiero dziś udało mi się wejść i coś napisać.
Cały czas było to 503.

Napracowałam się nad tą złotą kulą, odczyniałam uroki, i pomogło  wink  cool  big_smile

W koncu dzieki mnie tez juz chyba zaczelo normalnie dzialac

Oczywiście żartowałam.  Nadal nie wiemy, co to było.

25

Odp: Kto nam psuje Forum?
JuliaUK33 napisał/a:
Tamiraa napisał/a:
GloriaSoul napisał/a:

Po kilku dniach prób dopiero dziś udało mi się wejść i coś napisać.
Cały czas było to 503.

Napracowałam się nad tą złotą kulą, odczyniałam uroki, i pomogło  wink  cool  big_smile

W koncu dzieki mnie tez juz chyba zaczelo normalnie dzialac

Dzięki dziewczyny, jesteście WIELKIE  big_smile

26

Odp: Kto nam psuje Forum?
Agnes76 napisał/a:
JuliaUK33 napisał/a:
Tamiraa napisał/a:

Napracowałam się nad tą złotą kulą, odczyniałam uroki, i pomogło  wink  cool  big_smile

W koncu dzieki mnie tez juz chyba zaczelo normalnie dzialac

Dzięki dziewczyny, jesteście WIELKIE  big_smile

Nie ma za co smile  Postaw nam kawę  big_smile

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kto nam psuje Forum?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024