Ojcowskie urojenia... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Ojcowskie urojenia...

Od kilku lat ojciec znęca sie nademną , moimi dwiema siostrami i moja mama. Psychicznie zastrasza nas i daje nam do zrozumienia ze nic nie znaczymy i nie jestesmy dla niego wazani... Stara sie nas upokozyc mówiąc znajomym jaka to on ma beznadziejna rodzine i wogóle... Mam mysli samobójcze i nie wiem co robic...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ojcowskie urojenia...

A mama nie może od taty odejść? Wszystkim by to dobrze zrobiło przecież...

3

Odp: Ojcowskie urojenia...

No własnie nie sama boi sie to zrobić... Nie chce jej do tego zmuszac a sama nie mam odwagi mu sie postawić..

4

Odp: Ojcowskie urojenia...

musisz sie Ty postawic ojcu jeśli tego nie zrobisz dalej będzie się nad Wami znęcał.

5

Odp: Ojcowskie urojenia...

Jesteście cztery on jeden, wspólnie dacie radę tongue Nie wierzę w to że Twoja mama nie chce innego życia. To zrozumiałe że się boi, zmiany przerażają ale mogą wyjść na lepsze. Rozumiem że jakakolwiek rozmowa z ojcem na ten temat nie wchodzi w grę?

6

Odp: Ojcowskie urojenia...

No to boi się odejść, a z nim mieszkać to już nie? Powinna to zrobić choćby, żeby was ochronić. Powiedz jej, że się wyprowadzasz i albo ona się wyprowadza z Tobą albo niech zostaje z ojcem sama. Może wtedy ją coś ruszy do działania? Ja wiem, że łatwo nie jest, ale trzeba to przerwać, nawet jeśli w brutalny sposób.

7

Odp: Ojcowskie urojenia...

Moniszon jeśli szukasz pomocy, jest coś takiego jak Niebieska Linia - to ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024