Aby żałował, że nie może już ze mną rozmawiac. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Aby żałował, że nie może już ze mną rozmawiac.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Aby żałował, że nie może już ze mną rozmawiac.

Hej.
Tak, ja też jestem tą którą ktoś kiedyś zostawił, rzucił o podłogę i zamknął drzwi. Tak, ja też robiłam wiele głupot związanych z tym i czasami wstydzę się tego, że wyszło jak wyszło.
Do tej pory uważałam, że to moja wina. Tylko i wyłącznie. Że ja jestem tą złą. BA! Chciałam go nawet przperaszać za to wszystko co mu powiedziałam.
Ktoś mnie ( huraaa!) powstrzymał od tego skutecznie i jestem mu dozgonnie wdzięczna.
ALe przechodząc do meritum. W środę poszłam z moją przyjaciółką na kawę. Oczywiście plotki ploteczki plotunie.
Nagle w drzwiach jest on.  ...;/ nie sadziłam, że przyjdzie akurat tego cholernego dnia, akurat w to miejsce...;/ Odechciało mi się jeść i pić i wszystko na raz. Patrzyliśmy na siebie i żadne z nas nie wydusiło ani jednego słowa. Oczywiście, jak wróciłam do domu, pierwsze co to się popłakałam. Jak desperatka..;/ Jak mi było wstyd. Wykasowałam przecież go z telefonu, gaduu, nk..;/ Wyrzuciłam zdjęcia, listy i sms-y. Prezenty oddałam. Nie było nic co mogło mi go przypominac. A wyłam jak oszalała. Kiey rano wstałam pomyslalam sobie - głupia. Ok, nigdy pewnie już go nie dotkniesz i dobrze to się równa z tym, że nie będziesz musiała znowu płakać. Pewnie nigdy się do Ciebie nie uśmiechnie ok, Ty też wcale nie musisz i nie rób tego... Pewnie przez najbliższy tydzien będziesz o nim myślała - ok to chyba normalna reakcja. ALe skoro powiedziałaś sobie, że nie bedziesz go juz więcej przepraszać - w sumie juz wyczerpałam limit przepraszania za to, że zyję - to zrób wszystko, żeby to ON ŻAŁOWAŁ, ŻE JUŻ NIGDY Z TOBĄ NIE BEDZIE MOGŁ ROZMAWIAC, NIGDY CIE NIE DOTKNIE I NIGDY NIE ZOBACZY TWOJEGO PIEKNEGO USMIECHU - to troche egoistyczne podejscie, ale cóz...
I tu jest problem... co powinnam zrobic, żeby własnie tak było? uważam, że zrobiłam i tak duzo jak na jedną mnie wiec mogę być smiało z siebie dumna, ale potrrzebuje jeszcze czegoś - zakupy też juz były i fryzjer również. ..:))

Pomożecie?

Pozdrawiam, Ewa.

Nie cofniesz czasu, ale możesz lepiej żyć.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Aby żałował, że nie może już ze mną rozmawiac.
stokrotka9 napisał/a:

ALe skoro powiedziałaś sobie, że nie bedziesz go juz więcej przepraszać - w sumie juz wyczerpałam limit przepraszania za to, że zyję - to zrób wszystko, żeby to ON ŻAŁOWAŁ, ŻE JUŻ NIGDY Z TOBĄ NIE BEDZIE MOGŁ ROZMAWIAC, NIGDY CIE NIE DOTKNIE I NIGDY NIE ZOBACZY TWOJEGO PIEKNEGO USMIECHU - to troche egoistyczne podejscie, ale cóz...
I tu jest problem... co powinnam zrobic, żeby własnie tak było? uważam, że zrobiłam i tak duzo jak na jedną mnie wiec mogę być smiało z siebie dumna, ale potrrzebuje jeszcze czegoś - zakupy też juz były i fryzjer również. ..:))

Pomożecie?

Pomozemy! Jak proletariat wolal do towarzysza Edwarda.

Kochanie..duzo zrobilas, to prawda ale teraz jestes na prostej drodze do zrobienia bledu. Wyrzycilas jak mowisz wszelkie ziemskie znaki przypominajace Ci o nim, wiesz tez, ze musisz przejsc przez okres kwarantanny.. Super. Ale mysl o jakiejs zemscie to krok w tyl. To znaczy, ze nadal bedziesz o nim stale myslec i robic wszystko dla niego (nawet idac do fryzjera czy kupujac nowa kiecke myslisz jak sie jemu spodoba).

Twoj sukces bedzie pelen w momencie jak odpuscisz. Zajmiesz sie soba, swoim dobrem a potem tez i tworzeniem nowych sympatii i zwiazkow. On i tak juz Cie nie zobaczy, nie porozmawia, nie dotknie. Po co Ci dodatkowy sukces? Bo w gruncie rzeczy chcesz by pozalowal i zechcial wrocic. A to oznacza dluga droge przed Toba do pelnego sukcesu. Sama sobie stawiasz na niej przeszkody zamiast je usuwac.

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

3 Ostatnio edytowany przez maugosha (2012-01-20 12:53:24)

Mussuka  dobrze prawi ....
Tak naprawde,  to najlepiej by  bylo  gdybys przestala myslec,  co on  mysli smile
jesli juz dojdziesz to tego stanu ducha w ktorym on nie jest  kims o kim myslisz  ( nie pomoze tylko wyzucenie jego nr i bibelotow po nim)bez wzgledu na to  czy pozytywnie czy negatywnie  - to przestaniesz robic cos  i "dla niego" a w tedy osiagniesz spokoj i bedziesz mogla isc dalej ...

stokrotka napisał/a:

to zrób wszystko, żeby to ON ŻAŁOWAŁ, ŻE JUŻ NIGDY Z TOBĄ NIE BEDZIE MOGŁ ROZMAWIAC, NIGDY CIE NIE DOTKNIE I NIGDY NIE ZOBACZY TWOJEGO PIEKNEGO USMIECHU

nie rob nic dla niego, po prostu ... idz dalej z zyciem i rob wszystko co tobie sprawia przyjamnosc, dbaj o swoj wlasny komfort  a przyjdzie czas to spotkasz kogos  kto bedzie chetnie z toba rozmawial, dotykal i patrzyl na twoj piekny usmiech smile a wtedy  bedzi ci powiewac co on mysli i czego on zaluje ...

Nie zatrzymuj sie w przeszlosci, ucz sie na bledach i ... idz do przodu smile

Reklama

4

dzięki kobiety!:))

Nie cofniesz czasu, ale możesz lepiej żyć.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Aby żałował, że nie może już ze mną rozmawiac.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016