Czy On do Was pisze/dzwoni jak się nie widzicie? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-08-18 23:27:09

Silesia
Słodka Czarodziejka

Czy On do Was pisze/dzwoni jak się nie widzicie?

Witam!

Ostatnio zauważyłam, że chyba mam tendencję do kontrolowania moich partnerów. A że nie jestem tego pewna, to chciałam Was spytać jak to jest u Was:) Otóż w moim ostatnim związku było tak, że non stop pisaliśmy do siebie smsy, więc wiedziałam co robi w ciągu dnia itd, dlatego byłam spokojna. Ale jak się potem okazało, niepotrzebnie, bo mnie po prostu okłamywał. Tamten związek się przez to skończył. Nie chcę wyjść na jakąś gówniarę (przez te smsy), bo prawda jest taka, że to on mnie takiego pisania nauczył. On tak pisał i przez to i ja zaczęłam. No, ale to on taki był, a że byłam z nim długo, nie potrafię jakoś odciąć się od tego, że inni faceci mogą być inni. Dlatego pytanie do Was kobietki: Czy jeśli np. nie widzicie się w ciągu dnia z Waszym facetem to czy On do Was pisze, dzwoni? Czy po prostu każde z Was ma swoje zajęcia i to normalne, że on się nie odezwie jednego dnia, a kolejnego zaproponuje spotkanie? Pozdrawiam!

#2 2011-08-18 23:38:00

cisowianka
Przyjaciółka Forum

Re: Czy On do Was pisze/dzwoni jak się nie widzicie?

ja ze swoim widzę się 4 razy w ciągu tyg (czasem więcej) i w między czasie gadamy przez tel (mam darmowe minuty więc to ja dzwonie, ale mojemu to nie przeszkadza) początek dnia 11.15 dzwonię (ma przerwę w pracy) 18 dzwonię wraca do domu, 19 dzwonię smile ma chwilę odbiera, a później dzwonię około godz 21. Pisac nie piszemy, znaczy się on nie pisze smile chyba że ma chwilę, ale woli zadzwonic albo puscic mi sygnałka abym to ja zadzwoniła smile więc jak widzisz dużo się widzimy i gadamy smile przez tel. Ja mam 22 a on 31.

#3 2011-08-18 23:42:03

truskaweczka19
100% Netkobieta

Z Moim Facetem spotykam się raz na tydzien albo raz na 2 tygodnie, różnie bywa i mamy kontakt, oczywiście z umiarem, kilka sms-ów dziennie czy kilkanaście nam wystarcza i wieczorna rozmowa smile.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#4 2011-08-18 23:47:35

vivaldi
Powoli się zadomawiam

Napisz eske rano typu " witaj robaczku, miłego dnia. Twój demon sexu" i więcej nie pisz, będzie chciał, to napisze albo zadzwoni. Grunt to wyczucie i nie osaczaj. To on powinien zadzwonić lub napisać chociaż raz w ciągu dnia, albo uprzedzić, że będzie poza zasięgiem..bo cos tam.. Z reguły jest tak, że jeśli Ty piszesz za dużo, to oni nie piszą, bo mają przesyt. Musisz odwrócić sytuację, przetrzymać go i wtedy on zacznie wykazywać zainteresowanie co robisz TY.

#5 2011-08-18 23:54:32

Silesia
Słodka Czarodziejka

vivaldi obecnie nie jestem z żadnym związku, spotykam się z kimś.I znam na tyle Jego charakter, że wiem, że nie lubi ani smsów ani rozmów przez tel. Woli kontakt "na żywo" o czym często mówi. Dlatego ja prawie w ogóle nie piszę smsów, chyba, że on coś napisze. A jeśli chodzi o tel to tez ograniczam do minimum, bo właśnie po tamtym związku i po przeczytaniu bardzo mądrej książki nie chcę nikogo osaczać:) Ale czuję, że mam zapędy do takiego kontrolowania...

Ostatnio edytowany przez Silesia (2011-08-18 23:57:20)

#6 2011-08-19 09:38:51

inna20
Zbanowany

Ja z moim facetem spotykamy sie codziennie chyba bym nie wytrzymała nie widząc go przez tydzień. Ale w ciągu dnia też dzwoni np. rano. Potem to już nie bo sie widzimy niekiedy jest tak że spędzamy razem cały dzień, jadąc gdzieś itd. Chyba dlatego że nie pracujemy w wakacje.

#7 2011-08-19 10:31:41

asiuniaaa5
Niewinne początki

Mój facet pisze do mnie bardzo dużo esów. Oczywiście ja też mu odpisuje, bo mamy do siebie darmowe smsy przez cały czas. Co do dzwonienia to rzadko rozmawiamy przez telefon, ale jak już zaczniemy to co najmniej godzina zleci. Widzimy się praktycznie codziennie. Czasem mi coś wypadnie i nie mogę się spotkać, czasem jemu. Ale jesteśmy w kontakcie cały czas. Jeśli któreś z nas jest zajęte to nie piszemy ze sobą. A z moim byłym chłopakiem było odwrotnie, rzadko pisaliśmy czy dzwoniliśmy do siebie. Nie wiem dlaczego z obecnym facetem to się zmieniło, ale mi to odpowiada.

Istnieje wiele powodów do mruczenia... wink)

#8 2011-08-19 11:14:30

toczka
Wróżka Bajuszka

my z moim mezczyzna widzimy sie codziennie po pracy, ale mamy ze soba kontakt i sms'owy lub telefoniczny. To chyba normalne smile

#9 2012-03-09 11:11:14

Gadzikowa
Wróżka Bajuszka

Silesia napisał:

spotykam się z kimś.I znam na tyle Jego charakter, że wiem, że nie lubi ani smsów ani rozmów przez tel. Woli kontakt "na żywo" o czym często mówi. Dlatego ja prawie w ogóle nie piszę smsów, chyba, że on coś napisze. A jeśli chodzi o tel to tez ograniczam do minimum, bo właśnie po tamtym związku i po przeczytaniu bardzo mądrej książki nie chcę nikogo osaczać:) Ale czuję, że mam zapędy do takiego kontrolowania...

Witam, dobry temat. Ja właśnie mam podobne przemyślenia, bo z byłym [byliśmy 3 lata ze sobą] pisaliśmy non stop, tzn.on mnie tak nauczył, że ciągle pisze, dzwoni. Więc i ja to robiłam, a teraz jestem z kimś kto nie lubi pisać. I wiem,że przez moje pisanie czasem go 'zamęczam'. Kiedyś było tak, że miałam pretensje o to,że się nie odzywa. A on po prostu nie lubiał pisać smsów przez swoją byłą. Ale po jakimś czasie zaczął więcej pisać, dzwonić. A teraz jest tak, że napisze w czasie pracy, później jak wróci i wieczorem zadzwoni jak idzie spać [lub czasem też gdy wróci do domu zamiast pisania]. Woli jak jestem z nim. A zresztą w ogóle rzadko używa tel. ;p jego rodzina często narzeka, ze on nigdy nie odbiera telefonu.

Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń

#10 2012-03-09 11:29:11

Rafix
Przyjaciel Forum

Generalnie warto porzucić myślenie, że jak ktoś pisze dużo i często to mu zależy, a jak pisze mniej i rzadko to nie zależy. Nie to świadczy o tym, czy komuś zależy.

#11 2012-03-09 12:18:15

Kami90
100% Netkobieta

Ja z moim partnerem widzimy się raz w tygodniu na cały weekend więc jesteśmy wtedy ciągle razem i czasem jeszcze w tygodniu na parę godzin ale nie zawsze. A w tygodniu kiedy się nie widzimy no to zazwyczaj mamy stały kontakt, jak ma się ochotę to pisze się smsa, jak coś pilniejszego to zadzwoni, w ciągu dnia jakieś wiadomości na fb. Wiadomo nie zawsze można odebrać odpisać natychmiast, ale ogólnie kontakt jest taki że jeśli coś się dzieje to reagujemy.
Wydaje mi się to całkowicie normalne, zwłaszcza że my nie umawiamy się na spotkania z dnia na dzień chyba że jakiś totalny spontan, tylko mamy pewnego rodzaju ustalony schemat pasujący nam do naszych planów pracy zajęć i obowiązków. Jedyne co się zmienia to sposób spędzania tych wspólnych dnia.

pozdrawiam

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

#12 2012-03-09 12:26:30

Beautiful Nightmare
Netbabeczka

No to i ja dorzuce swoje 5 groszy. Z moim parkerem widujemy sie sporadycznie, ostatnio nawet mnie niz zwykle, poniewaz ja jestem w tym momencie zajeta studiami i praca, one tez duzo pracuje. Staramy sie widywac raz na tydzien conajmniej. Jednak jestesmy caly czas w kontakcie. Jezeli nie mozemy sie spotkac to dzwonimy do siebie dosc czesto.
Co do spotkan to tez wszystko jest ustalone wczesniej, ja mam wglad do jego kalendarza, on do mojego i jakos staramy sie znalezc dni wolne.

"The greatest glory in life lies not in never falling, but in rising every time we fall."

#13 2012-03-09 12:38:47

Gadzikowa
Wróżka Bajuszka

Rafix napisał:

Generalnie warto porzucić myślenie, że jak ktoś pisze dużo i często to mu zależy, a jak pisze mniej i rzadko to nie zależy. Nie to świadczy o tym, czy komuś zależy.

Dobrze napisane - ale ja niestety często tak myślałam..

Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń

#14 2012-03-09 14:08:39

serduszko24
Dobry Duszek Forum

Ja widze sie ze swoim kochanym codziennie ale mimo to mamy staly kontakt telefoniczny.Regularnie rano i wieczorem piszemy sobie smsy i czesto dzwonimy do siebie.Ciagle jestesmy w kontakcie i wiemy co u kazdego z nas sie dzieje na biezaco:)

#15 2012-03-09 15:17:26

rumianek16
O krok od uzależnienia

Zazdroszczę wam dziewczyny, ponieważ fajnie jest odczytać esemesa bądź usłyszeć głos kochanej osoby. Ja z moim chłopakiem bywa, że widujemy się czasem raz na tydzień i on potrafi przez cały ten czas nawet słowem się nie odezwać. A jak ja mu napiszę, żeby chociaż dał znać czy żyje i co się z nim dzieje, to kiedyś mi powiedział, że odpowiednie służby by mi powiedziały jak by mu się coś stało i żebym się nie martwiła. Ja jednak tak nie potrafię. Na początku bardzo dużo żeśmy pisali i dzwonili do siebie. Jestem z nim5 lat i kiedyś powiedział mi, że nie lubi pisać i gadać bez jakiegoś celu, to w sumie trochę odpuściłam, ale powiedzcie mi czy to normalne tak się w ogóle nie odezwać i nie interesować nawet tym co u mnie się dzieje??? Nie wiem, może poprostu jestem za bardzo nadgorliwa i nachalna, ale nie spotkałam się z takim zachowaniem wśród moich znajomych.

#16 2012-03-10 11:02:16

radośćzżycia
Powoli się zadomawiam

Jestem z chłopakiem ponad 3 lata i non stop mamy ze sobą kontakt. Jedynie podczas kłotni oboje unosimy sie honorem i przez jakis czas(zazwyczaj jeden dzień) nie odzywamy się do siebie,ale na codzień praktycznie co chwile ze sobą piszemy smsy,dzwonimy do siebie jeżeli się nie widzimy. Wiadomo w jeden dzień częściej, a w drugi troszkę rzadziej.

#17 2012-03-10 11:16:35

Piotrek82
Zbanowany

Kobiety macie złe myślenie. Nie pisanie smsów może wynikać z braku czasu. Może facet jest zapracowany. A w pracy powinien zajmować się pracą.
Wiem, że utrzymywanie kontaktu nawet wirtualnego jest dla Was ważne.
Ale zrozumcie jak facet będzie chciał kombinować to i Wam 10 smsów będzie pisał dziennie i wy nawet nie zauważycie tego.
A facet nic nie napisze a może myśli o Was tylko nie może bo ma dzień robotą zawalony.
Generalnie dobra komunikacja to 50:50 Jeden sms jego jeden Twój, a czym dłuższa wymiana tym lepiej.

#18 2012-03-10 11:42:27

bounty
Woman In Red

Ja widuje sie ze swoim co drugi dzien. Piszemy codziennie. Tez sie nauczylam tych smsow, i czasem jak On sie dlugo nie odzywa to sie denerwuje sama nie wiem dlaczego ha ha smile

#19 2012-03-10 11:56:09

Selene1
Przyjaciółka Forum

Kiedy to jeszcze zylismy z chlopakiem na odleglosc i widzielismy sie zazwyczaj na cale weekendy i niekiedy tez w tygodniu raz czy dwa, to mielismy staly kontakt. Pisalismy kilkanascie smsow dziennie, glownie wieczorem, jak juz bylismy po pracy/uczelni i czasami tez rozmawialismy przez telefon plus rozmowa wieczorna na gg. Teraz od 9 miesiecy mieszkamy razem, ale jak wyjezdzam np do domu na weekend czy jestem na uczelni czy on w pracy, to tez piszemy do siebie, ale juz nie tak duzo, bo niedlugo i tak sie zobaczymy smile z bylymi facetami tez mialam kontakt smsowy codziennie, bo rowniez byly to zwiazku na odleglosc. I nie wyobrazam sobie sytuacji, w ktorej nie utrzymywalabym zadnego kontaktu z facetem lub kontakt milaby byc jakis znikomy np jeden czy dwa sms dziennie - dla mnie to bylby koniec zwiazku. Oczywiscie rozumiem to, jesli facet jest w pracy itp i nie ma mozliwosci napisania, ale jesli wiem, ze siedzi w domu i ma czas, a nie odzywa sie do mnie, to na co mi taki facet? jesli zyje sie na odleglosc to TRZEBA miec ze soba kontakt, bo inaczej zwiazek nie przetrwa. Nie kaze wisiec na telefonie cala dobe, ale tez bez przesady, zeby kontakt konczyl sie na 2 sms dziennie. Jesli ktos nie ma potrzeby pisania i wystarcza mu sama swiadomosc tego, ze ma osobe ktora kocha i jest przez ta osobe kochany to OK, ale ja potrzebuje wiecej tej czulosci, milosci i kontaktu smile

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

Stopka forum