jak często widzicie się z chłopakiem ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » jak często widzicie się z chłopakiem ?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 76 ]

1

Temat: jak często widzicie się z chłopakiem ?

Mimo tego ,że mieszkamy w tym samym mieście - w Gliwicach, widzę się z moim chłopakiem  we wtorki, soboty, niedziele. Jesteśmy już 2 lata ze sobą i to w sumie taka nasza tradycja te 3 dni razem w tygodniu. To znaczy dwa i jedno popołudnie. Mieszkamy osobno, dużo pracujemy - to że się nie widzimy nie przeszkadza nam cały czas mieć kontakt przez telefon, gg albo na skype. Zastanawiamy się powoli nad wspólnym zamieszkaniem ale jeszcze nie wiem czy jestem gotowa na taką zmianę. Wszystko ma plusy i minusy - fajowo byłoby mieć  moje kochanie cały czas blisko, ale tez pewnie ma to swoje jakieś wady. No w każdym razie to duży krok - na jaki jeszcze nie jestem gotowa. Tak się teraz tylko zastanawiam, czy trzy razy w tygodniu to dużo czy mało ? Ile razy w tygodniu wy widzicie się z chłopakiem ?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak często widzicie się z chłopakiem ?

Ja i mój chłopak jesteśmy z sobą od roku i widzimy się tylko w weekendy bo mieszkamy 100 km od siebie . Ale też mamy kontakt cały czas i w sumie mi to na razie wystarcza. Ten czas który mam tylko dla siebie też jest cenny i wykorzystuję go tylko dla siebie smile Korzystam póki mogę - wiem , że w końcu razem zamieszkamy i już nie będzie tak jak teraz. Myślę, że trzeba doceniać to co się ma.

3

To zależy.
Łączą nas nie tylko sprawy prywatne. A więc siłą rzeczy spotkania są częstsze.
Zawsze dla siebie mamy zarezerwowany weekend, lub jeden z tych dni. A w tygodniu to naprawdę różnie.
Nie chciałabym mieć jednak takiej 'tradycji' bo już kiedyś miałam i mi się znudziło wink

Wiesz ... ja też .. chciałabym umrzeć z Miłości ..  <3
Reklama

4

Myślę, że sugerowanie się tym jak często widują się z partnerami inne osoby, nie ma większego sensu. Ważne jest co ty czujesz, czego ty potrzebujesz oraz czego potrzebuje Twój chłopak. Jeśli spotkania 3 razy w tygodniu obojgu wam wystarczają, a nie jesteś gotowa na zmiany, to nie ma w tym nic złego. Mieszkanie z kimś to duży krok i trzeba być pewnym, że tego właśnie się chce. Ja zamieszkałam z moim chłopakiem po roku spotykania się, mieszkaliśmy ze sobą przez następny rok i rozstaliśmy się niestety.. Oboje nie byliśmy chyba gotowi na dzielenie przestrzeni 24/dobę i w efekcie nasz związek się rozsypał. Teraz już wiem, że kiedy następnym razem będę chciała mieszkać z facetem, to podejdę do tego ostrożniej...:)

5

Witaj! Myślę że jeżeli Tobie i Twojemu chłopakowi odpowiada spotykanie sie trzy dni w tygodniu to nie ma co tego zmieniac. Zamieszkanie z drugą osobą to poważny krok i musisz byc na to gotowa. Mieszkać z kims a widywac się z nim 3 dni w tygodniu to zupełnie co innego. Odczekaj jeszcze i bądz tego kroku pewna. Ja ze swoim chłopakiem chodziłam do szkoły i widywaliśmy sie codziennie tyle ze w szkole no i w weekendy.. Tzn On już od tygodnia nie chodzi do szkoły poniewaz jest maturzysta. Pozatym uczy sie teraz do matury i nie chce mu przeszkadzac wiec pewnie sie nie bedziemy teraz widywac. Tesknie za Nim bardzo ale mysle że dobrze jest sie troche za sobą stesknic smile Pozdrawiam;)

Reklama

6

Ok 3/4 razy w tygodniu ;D
Dla mnie to za malo bo nie umiem zyc bez Niego ale kiedy chcial ze mna zamieszkac to odmowilam ;P
Pokrecona jestem co nie ;D

7

z reguly co tydzien w piatek... ale teraz bedzie katastrofa bo moj chlopak na cale wakacje jedzie za granice,,,, sad

8

A co gdy się bardzo kocha a spotkania są narazie niemożliwe?

Człowiek żyje po to, aby kochać. Jeśli nie kocha-to nie żyje...

9

Ja ze swoim chłopakiem widzę się codziennie po kilka godzin.Nie mieszkamy razem.Ja koncze szkołe on pracuje do 16 a potem widzimy sie około 5 godz od pon do piątku a w weekend nawet do 12 godzin!!!Fakt jesteśmy ze soba juz 4 lata...Ale to widywanie zaczyna mnie męczyc...niemam czasu dla kolezanek tylko cały czas z nimm....Kocham go,ale staje się to męczące.;)

Mówisz mi, że przepraszasz,
lecz ja nigdy nie zapomnę.
To są tylko puste słowa,
nie wymażesz nimi wspomnień.

10

ja i mój chłopak widzimy sie praktycznie codziennie. i ciagle nam malo. ale nie rezygnujemy ze spotkan z przyjaciolmi. jak ktores z nas chce to widizmy sie troche krocej zeby pojsc gdzies ze znajomymi smile

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

11

Ja z moim ukochanym widzimy sie codziennie jestesmy ze soba prawie 3 lata a ja tylko jak odchodze to juz tesknie za nim nie wyobrazam sobie spotykac sie z nim raz na tydzien albo 2 razy chyba bym zwariowala i na pewno tak bym go nie kochala az tak mocno i nie robila bym tyle rzeczy z nim majac przy tym tyle wspomnien

12

ja z moim chlopakiem widujemy sie raz w tygodniu na 2-3 dni. czasami czesciej
jak dla nas za malo, ale studiujemy w innych miastach i nie da sie czesciej;/

porąbana jak łajno w tartaku

13

z moim ex chłopakiem widywaliśmy się do 4 razy w tygodniu. Ja rezygnowałam ze swoich spotkań z koleżankami na rzecz spotkań z nim, on tego nie robił w drugą stronę.  Z moim obecnym hmm każdy wie jak wygląda sytuacja więc się nie odzywam tongue

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

14

Wcześniej... codziennie w szkole i po szkole czasem na 2-3 godz, no i min jeden dzień w weekend, najczęściej sobota. Później średnio co 2 tyg na 3-4 dni. Teraz jak dostanie przepustkę hmm Ostatnio w Sylwestra

Regulamin forum - przeczytaj! <klik>
Jeśli masz pytania dotyczące forum,  skontaktuj się ze mną

15

ja, gdy nie mieszkalismy razem, to widziałam sie z moim codziennie
wracal z pracy, ja ze szkoly i zaraz biegiem do siebie

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

16

teraz codziennie,chyba,ze moi rodzice nam utrudnia,to wtedy nie widzimy sie 1 dzien.

17

Ja jestem z facetem 3 lata i co widzimy się raz na pół roku. Teraz to nawet mija 7 miesiąc. Nie mieszkamy znowu w tak odległych miastach, ale on oczywiście woli prace niż mnie. Nie ma czasu dla mnie sad

18

7 miesięcy się nie widzieliście ? i wierzysz w to że ciebie nie zdradza ??? wybacz moje czarne myśli ale wydaje mi się to absurdalne

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

19

szirina: kiedyś to było inaczej. Miał jedną pracę częściej wolne, przyjeżdżał dość często. Teraz znalazł drugą pracę i robi 24 na 24. Tak naprawdę to nie wiem, czy naprawdę robi czy ma kogoś. O spotkaniu nie wspomina nic, ale zapewnia, że mogę na niego liczyć. Zdarza mu się dłużej nie odzywać np. około tygodnia. Kiedyś to było nie do pomyślenia. Potem nagle obiecuje, że zadzwoni i nie dzwoni. Następnego dnia mówi, że przeprasza, że jest beznadziejny, ale słowa kocham to ja już od września nie słyszałam. sad

20

karolinapaula- i jak Ty to wytrzymuejsz taki zwiazek? myslisz ze taki zwiazek ma w ogoel sens?

porąbana jak łajno w tartaku

21

My spędzamy razem weekendy i widzimy się zwykle jeszcze 1-2 razy w ciągu tygodnia smile

22

karolinapaula - współczuję i radzę się pochylić nas waszym związkiem.. Czy on w ogóle istnieje?
Jeszcze rok temu widziałam się z moim W. raz na miesiąc, raz na dwa miesiące i to były najgorsze miesiące w moim życiu. Teraz na szczęście mieszka już ze mną w jednym mieście i widujemy się codziennie. Teraz się sobie dziwię, jak ja tyle wytrzymywałam bez niego smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

23

karolinapaula- popieram ansje- to znaczy zadam pyatnie tej samej tersci- czy wedlug Ciebie to jest zwiazek? zwiazek Wasz, czy moze Twoj z nim,ale bez niego ,jego uczestnictwa.?

ja z moim miskiem mieszkam 3 rok smile ale wczesniej nie bylo kolorowo i bosko, on byl na studiach ja w liceum.

24

dzień w dzień się widzimy ( mam ferie ) po ok 9 h dziennie, ( w czasie szkoły ) po ok 4 h ... jejuu a mi ciągle jest mało sad chciałabym 24h/dobę i to by mi nie wystarczało... sad nerwicy jakiejś dostanę

25

od poniedzialku do piatku na jakies 15 min ;/
w srody 2 h

~ ` Musisz uwierzyć w siebie , bo wiara czyni cuda ! ~ `

26

Aneczka... a weekendy? Boże... Nie macie czasu się soba nacieszyć ..

27

codziennie na jakies 3-4 godz a w sobote to w sumie caly dzien, w niedziele ja do ok 19 sie ucze a pozniej do tej 23 jestesmy razem smile ja tez wole spedzac czas z nim, niz z kolezankami, bardzo rzadko sie z nimi widuje, no chyba ze w szkole... ale co tu zrobic, kiedy ja wole z nim cas spedzac big_smile mamy wielu wspolnych znajomych, wiec czesto wychodzimy z nimi razem wink

Bo mój cały świat jest dla Ciebie-a Ty jesteś mi  światem...  <3

28

codziennie.

jak wyjezdza to przerwa ok. tydzien i znow codziennie.
jak mamy weekend to cale dnie i noce razem wink

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

29

ja z moim miśkiem widzę się średnio z 4 dni w tygodniu... czasem czesciej... po pracy kiedy on nie ma pracy (bo pracuje w systemie 24h) i weekendy o ile nie mamy szkoły... smile spędzamy ze sobą dość dużo czasu i myśle ze to dobre rozwiązanie... czasem gdy mój Ł. ma duzo zmian to widzimy się rzadziej ...czasem częśćiej.. smile
mysleliśmy o tym by razem zamieszkac..pewnie jakby ktores z nas mialo mieszkanko to nie było by wogole innej opcji jak wspolnie je dzielić...a poki co kredytu nie dadza by kupic a wynajmowac sie nie za bardzo opłaca....i tak zawsze prawie jak sie widujemy to spimy u siebie i prawie jakbysmy mieszkali razem tongue

Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem."

30

ja z moim misiem jak nie byliśmy jeszcze małżeństwem widzieliśmy się codziennie jak wracał z pracy a ja ze szkoły.Jak skończyłam szkołę to postanowiliśmy razem zamieszkać bo te pare godzin było dla nas stanowczo za mało.Później jak zaszłam w ciążę to wróciłam do rodziców bo nie chcieli żebym ten czas przez,który mój mąż był w pracy, była sama. On mieszkał u swojej babci 8 km ode mnie.Przyjeżdżał po pracy na 2 godz i z czego godzinę spał.strasznie mnie to denerwowało,ale rozumiałam go bo był zmęczony.A tak na początku naszej znajomości widywaliśmy się tylko w weekendy bo mieszkał u rodziców i w tym samym mieście pracował a ja mieszkałam u swoich i chodziłam do szkoły.Tak ogólnie to nie przeszkadzało mi,że się za często nie widujemy bo miałam czas dla siebie,rodziny i koleżanek a w weekendy dla niego.Teraz wszystko sie zmieniło....Jesteśmy rodziną i normalne,że mieszkamy razem.Ale powiem Wam tak szczerze,że fajnie byłoby wrócić do czasów szkolnych bo to były piękne lata.Tylko nie pomyślcie,że żałuję,że założyłam rodzinę bo tak nie jest.KOCHAM TO CO MAM i nie zamieniłabym tego!!!!

"szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"

31

hmmm raz na miesiąć na 3-7 dni była też przerwa 2 miesięczna... wynika to z dużej odległości (ok 1500 km) ale moim zdaniem, jak się kocha to można to przetrwać, ale oczywiście nie w nieskończoność...

32

Ja widuje sie ze swoim chłopakiem codziennie. smile

Musisz nauczyć się zatrzymywać łzy w połowie twarzy tak by nie dotknęły uśmiechu...

33

róznie, zależy od tego jak nam wypadają zajęcia itd.. mieszkamy daleko od siebie, wiec wakacje spędzamy razem, a reszta roku... raz na 1-2 miesiące, przez kilka dni. Mam nadzieję, że uda nam się jakoś niedługo razem zamieszkać :]

Chodzić swoimi ścieżkami...

34

Prawie codziennie big_smile mieliśmy co 2 dzień ale jakoś tak wyjść nigdy nie może ;P między nami 5km róznicy

35

w weekendy całe dnie i noce razem:) a w dni powszednie on praca-ja szkoła więc tylko wieczorami i nocami:)
ale codziennie:)

36

Zazdroszczę wam, że się codziennie spotykacie też bym tak chciała sad

Co się stało, to się nie odstanie.Nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem.

37

Jestem z moim chłopakiem od prawie 3 lat i częstotliwość spotkań zależy od tego, czy są wakacje czy też trwa rok akademicki wink
W czasie roku akademickiego częstotliwość spotkań zależy od naszego planu zajęć. Czasem widujemy się codziennie ale są tygodnie, że widzimy się tylko raz i to na krótko. Jednak wspólne noce także się zdarzają wink
W czasie wakacji możemy zobaczyć się tylko 1-2 razy na miesiąc... Dzieli nas spora odległość a żadne z nas nie ma samochodu. To ciężki czas dla nas obojga ale wraz z tęsknotą wzrasta też poczucie bliskości drugiej osoby wink No i wakacje trwają tylko 3 miesiące big_smile
Nie wiem jak sprawy potoczą się po studiach. Jeśli będzie praca to być może uda nam się zamieszkać razem. A jeśli nie- będziemy mieć wakacyjny tryb związkowy przez cały rok... sad

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

38

Raz na tydzień albo trochę rzadziej.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Posty [ 1 do 38 z 76 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » jak często widzicie się z chłopakiem ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018