rzucił mnie chłopak- chce żeby do mnie wrócił - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-09-09 11:04:03

nebhetepre
Zaglądam tu coraz częściej

rzucił mnie chłopak- chce żeby do mnie wrócił

ponad pół roku temu rzucił mnie chłopak, cały czas to przezywam i rozpaczam, nie potrafie o nim nie mysleć, kocham go, chcialabym go odzyskać i nie wiem czy mam jakiekolwiek szanse, znalazł sobie inna dziewczynę zanim ze  mna zerwał, czy powinnam do niego zadzwonić? co mam robic?

#2 2010-09-09 11:06:54

Nelly X
Tajemnicza Lady

Re: rzucił mnie chłopak- chce żeby do mnie wrócił

Hmm... Myślę, że na razie nie powinnaśnic nic robić. Skoro ma inną dziewczynę to wydaje mi się, że sprawa jest zamknięta... Przykro mi.

#3 2010-09-09 11:14:31

heke
Szamanka

Widocznie nie byłaś tą, której szukał. Wiem- to nie usprawiedliwia, ale miał się męczyć? Uważam, że nie powinnaś się teraz "wtrącać" do jego życia. Była dziewczyna mojego chłopaka też szukała kontaktu- sprawnie jej wytłumaczyłam, że jest ostatnią osobą, z którą mój chłopak chce mieć jakikolwiek kontakt i się przestała odzywać.

"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie." smile

#4 2010-09-09 11:48:28

Kami90
100% Netkobieta

Jestem w podobnej sytuacji z tym tylko że mnie facet rzucił 11 miesięcy temu ale nadal go kocham... naprawdę kocham, dlatego już nie walczę chodź i łza czasem poleci.
Po niecałym miesiącu od rozstania miał inną, z początku walczyłam, jeszcze była szansa ale spasowałam.
Teraz wyznaję zasadę jeśli jest dla mnie to wróci a jak nie to będę mu życzyć szczęścia skoro go kocham.
Musisz żyć tym co jest tu i teraz i strać się nie rozpamiętywać, on pewnie juz nie jestem tym samym człowiekiem, a do starego nigdy nie da się idealnie powrócić.
Bądź silna, nie kontaktuj sie na siłę.
Ja z moim byłym uczymy się na jednym wydziale, więc czasem zagadamy czasem zadzwonimy z okazji urodzin, imienin, jak znajomi, ale nie szukam już niczego więcej bo to jest jeszcze bardziej bolesne, to jest jak napędzanie własnego bólu.

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

#5 2010-09-09 13:12:50

Okruszka
Woman In Red

nebhetepre, a czy możesz spojrzeć na to z innej strony? Gdybyś napisała: rozstałam się, bo nie mieliśmy wyjścia, tęsknie, chcę do niego wrócić. To bym Cię wspierała na wszystkie strony.
Ale powiedz: jesteś zdradzona i porzucona, odepchnięta praktycznie nogą. Rozumiem, że uczucie było silne. Ale czy nie masz za grosz szacunku do siebie? Do swojej duszy, do swojego ciała? Dlaczego chcesz kogoś kto je zbeszcześcił?
Oczekujesz szacunku i miłości, ale sama się nie szanujesz. Jak chcesz aby chłopak szanował Ciebie, jeśli na jedno jego skinięcie jesteś gotowa wrócić? Za co chcesz aby Cię kochał? Czy w końcu myślisz, że będzie Cię dobrze traktował ktoś, kto Cię już raz zdradził i poniżył. Nawet gdybyście do siebie wrócili, to na dłuższą metę nie byłabyś szczęśliwa. Może to dobrze, że tak się stało...

Wiem, co mówię. Sama zostałam porzucona. Ale nie tędy droga. Są inni wartościowsi ludzie na tym świecie. Zamiast zeskrobywać wciąż rany, zajmij się ich leczeniem, zajmij się sobą!!! Ból minie...

Ostatnio edytowany przez Okruszka (2010-09-09 13:15:05)

#6 2010-09-09 18:30:55

nebhetepre
Zaglądam tu coraz częściej

dziękuje Wam, naprawde doceniam to, Wasze rady dały mi do myślenia, nie sadziłam, ze ktokolwiek odpisze, już wiem co robić, a raczej czego nie robić...wink DZIĘKUJĘ

#7 2010-09-09 19:04:52

anonim
Na razie czysta sympatia

Dokladnie. Ja pisze to jako facet. Odpusci sobie itak juz nic nie zmienisz. Ja teraz od nowa zaczolem byc z swoja byla z przed kilku lat. Tez mnie zostawila dla innego, wiem co przezywasz. Mowi sie, ze faceci tak tego nie odbieraja. Ja przezylem bardzo. Z kilka lat moze zrozumiec swoj blad. Ja tak mialem zrozumiala, ale teraz tez nie jest kolorowo. Tak wiec nawet jak by cos to sie zastanow. Ze mna chciala wtedy caly czas utrzmywac kontakt, bo bylem blisko zawsze pod reka. Ja wtedy powiedzialem, ze albo jestesmy razem, albo nas nie ma. Spotkalismy sie po 3 latach. Powodzenia i wytrwalosci, nie poddawaj sie bo to nie ma sensu. Pamietaj, zebys na jego oczach nie uronila nigdy wiecej zadnej lzy to wazne. Pozdrawiam

#8 2010-09-09 21:01:10

Impuls85
Wkręcam się coraz bardziej

nebhetepre napisał:

ponad pół roku temu rzucił mnie chłopak, cały czas to przezywam i rozpaczam, nie potrafie o nim nie mysleć, kocham go, chcialabym go odzyskać i nie wiem czy mam jakiekolwiek szanse, znalazł sobie inna dziewczynę zanim ze  mna zerwał, czy powinnam do niego zadzwonić? co mam robic?

na moje oko  sama sobie odpowiedzialas, znalaz innai ma nowe zycie,
Prawda boli i moze dlugo  bolec....  szczerze Ci wspolczuje, z czasem zauwazysz  w tym  ze ten zwiazek  byl chory
bo  On ma inne zycie , a ty wciaz  ludzisz  sie ze  wrocicie bedzie lepiej  ect.

zanm to z  autopsji,  ale nawet jak wrocicie :

1. raz  cie zostawil, zrobi to  drugi raz...
2. i 2 razy sie nie wchodzi  do tej samej rzeki, bo nigdy nie jest tak samo!!!!!!!

Boli ,ale z czasem bedzie tylko lepiej,  ja nie mowie  miesiac.....  ja  mowie  nawet  kilka lat,
Ale zycie Toczy sie dalej, a Ty stanelas w przeszlosci i zyjesz wspomnieniami  chwilami ktore byly...  TAK ONE BYLY !!!
Rozpaczasz....i  ranisz sama siebie,,
Kobieto  czy naprawde warto???? Daj sobie czas i zacznij  sobie powtarzac 
ze ,chyba lepiej teraz  TAK SIE STALO niz  za pare lat obudzic sie jako kobieta ZDRADZANA NOTORYCZNIE,bez szacunku do samej siebie.

Musisz sie ogarnac i zaczac  Cos robic z zyciem.
Wiem ze latwo  daje sie rady i trudniej je wprowadzic w zycie , ale jest to mozliwe .

Mialam taki sam problem i walczylam o zwiazek  5.5roku,,,,  teraz  sie ciesze ze to skonczone,
a w mojej glowie tylko zostaly te dobre wspomnienia i chiwile, razem przezyte,

a przeplakane noce,  i mordega byla tylko lekcja jaka  daje zycie.

Pozdrawiam Cie goraco  wink)))

p.s.  Nie jestes sama!!!!!!!!!!!!

#9 2010-12-16 20:44:29

truskawkoweminiss
Niewinne początki

U mnie jest całkiem inaczej i nie wiem co mam zrobić. sad

Byłam z chłopakiem (Patryk) bylam szczesliwa ! zepsulam to bo zakolegowalam sie z moim bylym (daniel) byl moja pierwsza miloscia ! bylam juz  z nim  raz ! i teraz znow kolejny raz ona chcial byc zemna  , zarwalam z patreykiem dla niego ! jestem teraz z tym danielem juz miesiac i 26 grudnai zbliza sie 2 miesiace , ale patryk ma inna dziewczyne moja byla przyajcioleke pokłocilam sie z nia ! ale nie o chlopaka , tylko o to ze mam glupi charaktek i kazdego krzywdze ! zgoze sie trochce z tym ! ale z Patryekim tez sie poklocilam przez jakis tydzien z nim nie pisalam ani nie gadam , i doszło do mnie ze cos do niego czuje a z Patryekim byłam prawie 3 miesiace 4 dni przed tzrema miesiacami zerwalismy ! jak widze sie z patrykiem przypomina mis ie jeden dzien jak dałam mu buzi , chcialm kilka razy zapomniec o tym dniu ale nie mogłam . A jeszzce na gg chciałam napsiac do patryka ze cos do niego czuje i ze niechce go stracic i naszej znajomości , ale nie wysłałam tego.

Powiedzcie co mam zrobic ? Prosze !

#10 2010-12-17 18:42:29

karmellka
Tajemnicza Lady

Znalazł sobie inną dziewczynę zanim z Tobą zerwał. Jak dla mnie to raczej zakończony temat.Chyba nie che wrócić do Ciebie, a jeśli jesteś cie sobie przeznaczeni to i tak mimo wszystko bedziecie razem. Moim zdaniem musisz czekać, zobaczyć co bedzie dalej, daj mu wolną ręke, może doceni to co stracił...?

#11 2010-12-17 18:52:52

gabisiula
Netbabeczka

bardzo Ci współczuje, bo domyślam się że skoro ma inną dziewczynę to jeszcze bardziej to boli...
ale moja rada jest taka. Nie pokazuj mu że cierpisz. Nie narzucaj się mu bo jego nowa dziewczyna będzie miała tylko wiele śmiechu z tego powodu, że jestes tak bardzo zdesperowana a on już Ciebie nie chce tylko ją. Postaraj się pokazac mu że potrafisz życ bez niego, że jesteś silna, niezależna! Widac że narazie przechodzisz fazę załamania i chcesz mu pokazac jak bardzo jesteś biedna bo wydaje ci się że on dzięki temu do ciebie wróci ale mylisz się moja droga. On przez to będzie cię miał jeszcze bardziej dosc. Jak teraz dasz sobie spokój to kiedy już ból minie to przynajmniej nie będziesz miała wyrzutów sumienia że się tak ośmieszałaś by odzyskac faceta który ciebie nie chce. Uwierz mi, ból minie, a ty będziesz się jeszcze uśmiechała.

Stopka forum