Dziesiąta rocznica. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Dziesiąta rocznica.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez noartist83 (2019-09-25 15:20:43)

Temat: Dziesiąta rocznica.

Witam forumowiczki i forumowiczów (jeśli tu są).
Zdecydowałem się napisać na forum ponieważ szukam dla mojej żony prezentu na naszą 10 rocznicę ślubu. Niestety ciężko jest mi coś sensownego wymyśleć, coś czym mógłbym ją zaskoczyć. Przeglądałem fora, serwisy z prezentami i jedyne na co wpadłem i co gdzieś kiedyś się przewijało we wspólnych rozmowach z żoną to depilator laserowy (ipl) oraz biżuteria (a konkretnie pierścionek). Raczej jakieś wyjazdy odpadają ze względu na małe dzieci. Dodam że kwota jaką udało mi się odłożyć to tysiąc zł i w tych okolicach szukam prezentu. Proszę o podpowiedzi, sugestie za które będę wdzięczny.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziesiąta rocznica.
noartist83 napisał/a:

Witam forumowiczki i forumowiczów (jeśli tu są).
Zdecydowałem się napisać na forum ponieważ szukam dla mojej żony prezentu na naszą 10 rocznicę ślubu. Niestety ciężko jest mi coś sensownego wymyśleć, coś czym mógłbym ją zaskoczyć. Przeglądałem fora, serwisy z prezentami i jedyne na co wpadłem i co gdzieś kiedyś się przewijało we wspólnych rozmowach z żoną to depilator laserowy (ipl) oraz biżuteria (a konkretnie pierścionek). Raczej jakieś wyjazdy odpadają ze względu na małe dzieci. Dodam że kwota jaką udało mi się odłożyć to tysiąc zł i w tych okolicach szukam prezentu. Proszę o podpowiedzi, sugestie za które będę wdzięczny.

Depilator laserowy, to według mnie kiepski prezent, już tłumaczę, dlaczego.
Czytałam artykuł, że takie depilatory nie usuwają KAŻDEGO rodzaju włosa, w zależności od koloru, struktury, etc. - więc jest spora szansa, że akurat polegną na owłosieniu Twojej żony. Tego typu produktów NIE MOŻNA zwrócić. Więc byłbyś w plecy w razie, gdyby depilator nie sprawdził się.

Może więc lepszym prezentem będzie pierścionek. Chociaż, skoro to 10 rocznica ślubu, to może warto pomyśleć nad czymś, co będzie symbolizowało Wasze małżeństwo. Może jakaś figura w 3D z wykorzystaniem Waszego wspólnego zdjęcia? Może wyjazd na weekend w jakieś fajne miejsce?

Odp: Dziesiąta rocznica.

Te wszystkie figurki to straszne kurzołapy, do tego mega kiczowate. Ja bym po prostu zapytała jaki pierścionek jej się podoba. Ewentualnie jak nie trafisz z rozmiarem można zwrócić.

4 Ostatnio edytowany przez noartist83 (2019-09-26 16:15:30)

Odp: Dziesiąta rocznica.

Dziękuję za zainteresowanie tematem. Depilator uznałem za dość praktyczny prezent i w teorii powinien być odpowiedni do włosów i skóry żony. Wszelkie figurki odpadają ponieważ żona ceni minimalizm, o wyjazdach pisałem w poprzednim poście. Pozostaje pierścionek. Chyba że coś więcej zasugerujecie?

5

Odp: Dziesiąta rocznica.

A to nie umiesz kobiety za język pociągnąc? Będąc gdzieś na zakupach zagadac "jaka ta sztuczna biżuteria ładna, prawie nie do odróżnienia od prawdziwej" i  nie chodzi o to że chcesz jej kupić sztuczną tylko patrz czym się zainteresuje. Czy będzie patrzeć na kolczyki, bransoletki, pierścionek czy łańcuszek. Niech żona sama w sposób nieświadomy podpowie czego jej brak,czego potrzebuje. Nie trzeba pytać sie wprost. A może jakaś seksi piżamką,albo atłasowy szlafrok. Czy jak zimą wychodzi z łazienki to narzeka na zimno? Może wisiorek z perłą albo naszyjnik ze sztucznych pereł. A może wibratorek? Nie chodzi tu o Twoją męskość, tylko o zabawe/urozmaicenie w sypialni. Może10 lat po ślubie to troche mało, ja swojej żónie wibratorek kupiłem na 15 rocznice. Niektóre kobiety są ciekawe ale sie krępują.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Dziesiąta rocznica.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024