ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 47 ]

1 Ostatnio edytowany przez JaCzyliOna (2009-01-20 11:50:33)

Temat: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Kobitki dzisiaj mam z moim Panem rocznice związku... i tak kombinuję co by tu przygotować dla Niego...on przygotowuje kolacje a ja pomysłu nie mam co zrobic...myślałam o jakiś ustrojeniu pokoju czy cos... co myślicie? z góry dziekuje
drobny upominek juz mam...tj prezenacje na dvd nasze zdjecia w tle muyczka i rozne mile opisy:D

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

jeśli mieszkacie sami może zatańcz dla niego w fajnym stroju tongue będzie zachwycony big_smile

3

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

to było na urodziny tongue

4

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

to co kobitki podsuniecie jakiegos pomysla? smile

5

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

hmmm...nie wiem...moze wypozycz jakis fajny romantyczny film tongue

6

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Tym razem to ja mam problem dziewczyny... W przyszłym tyg dwa lata a ja nie wiem co zrobić hmm Poradźcie coś...

7

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

moze od drzwi ustaw na ziemi takie swieczki male i kieruj nimi droge do lozka a na lozku płatki róz

8

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

No to by było dobre...ale... no właśnie, zawsze jest jakieś "ale" hmm
Rocznicę mamy w piątek, a on będzie u mnie już od wtorku. Więc nie dam rady czegoś takiego zrobić... Prawdopodobnie w czwartek wieczorem będzie jechał albo w piątek rano.

9

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

to popros go zeby poszedl do sklepu a ty juz kup sobie wszystko a potem ustawienie i popalenie swieczek nie jest problemem i usypanie kwiatkow noi wskocz w seksowana bielizne;]

10

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Witam Was Drogie Kobietki.
Za niedługo z moim chłopakiem obchodzimy 4 rocznice  Chciałabym mu cos podarować z tej okazji ale kompletnie nie mam pomysłu co. Rok temu dałam mu kalendarz z naszymi zdjęciami, łańcuszek, wisiorek, obrączke z grawerem juz ma. On interesuje sie piłką nożna to na urodziny kupiłam mu karnet na mecze. Ze wzgledu na to, ze to nasza rocznica to chciałabym aby to był taki prezent zwiazany z nami. Mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi  Brakuje juz pomysłów.  Dlatego zwracam się do Was z prośbą. Może Wy macie jakies pomysły?? Jeszcze mam troche czasu ale wole zacząć kombinować cos wczesniej a nie na ostatnią chwilę

Z Góry Dziekuje Za Pomoc
Pozdrawiam

11

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

A co powiesz na zegar? Taki wiszący?
Widziałam w internecie firmę, która robi na zamówienia zegary ze zdjęciami które im się przesyła. Moja znajoma zrobiła taki na rocznicę, ze zdjęciem swoim i ukochanego, i podpisem "dziękuję za wszystkie minuty spędzone razem".

12 Ostatnio edytowany przez FollowMe (2010-08-31 19:14:36)

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Dobrym pomysłem może też być breloczek ale taki dwuelementowy, ja swojemu narzeczonemu z okazji rocznicy dałam taki- on dostał diabełka z moim imieniem, ja aniołka z jego, bardzo mu się podobało. Są też takie połówkowe w różnych wzorach np. dom, samochód, serduszko, naprawdę super to wygląda:).

13

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

A tak w ogóle, to ja nie lubię dawać prezentów rocznicowych. Moim zdaniem o wiele fajniej jest jakoś ciekawie zaaranżować tę uroczystość, ale tak bardziej "niematerialnie" - w sensie ciekawy koncert, pyszna kolacja, wyjazd na weekend.

14

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Ja też wolałabym cos przygotować, zebyśmy wyjechali np. w góry. Ale własnie wiem że mimo, ze mu powiem, że nie kupujemy sobie żadnych prezentów i w zamian jedziemy w gory, to on i tak coś kupi a mi bedzie niezrecznie jak nic dla niego nie bede miała.

Pomysle nad tym zegarem smile A może macie jakiś inny pomysł? smile Z góry dziekuje i pozdrawiam

15

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

ja miałam pierwszą rocznicę ślubu - kupiłam sexy bieliznę, była kolacja, potem ubrałam się w ciuchy ala lolitka i szpile, zgrałam wcześniej muzyczkę i zrobiłam mężowi streaptiz (pierwszy raz w życiu sie odważyłam:)) było super:) szczegóły w temacie - streaptiz - jak go wykonać żeby facet był zadowolony:) polecam:) był wniebowzięty

16

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?
aalleexxiiss napisał/a:

Ale własnie wiem że mimo, ze mu powiem, że nie kupujemy sobie żadnych prezentów i w zamian jedziemy w gory, to on i tak coś kupi a mi bedzie niezrecznie jak nic dla niego nie bede miała.

Czwarta rocznica a Tobie jest z takich powodów niezręcznie? Dziwne.

Chociaż w sumie to sama nie wiem, bo ja z moim praktycznie nigdy nie dajemy sobie prezentów tak równocześnie - np. w tym roku on dostał prezent pod choinkę, ja na walentynki, on urodzinowy miesiąc wcześniej, ja tydzień po.

Bo najważniejsze ejst to, żeby prezent był trafiony i cieszył obdarowywanego, a nie był tylko gestem.

17

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Ja z moim partnerem też niedługo obchodzimy kolejną rocznicę.
Osobiście lubię dostawać prezenty praktyczne i sama takie kupuję.
Obserwuję partnera i jak widzę, że czegoś mu brakuje, że np. woda po goleniu mu się skończyła,
to kupuję. On jest zadowolony, że dostał coś  co mu się naprawdę przyda, a ja,że on się cieszy;)

18

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?
Juliette napisał/a:

Ja z moim partnerem też niedługo obchodzimy kolejną rocznicę.
Osobiście lubię dostawać prezenty praktyczne i sama takie kupuję.
Obserwuję partnera i jak widzę, że czegoś mu brakuje, że np. woda po goleniu mu się skończyła,
to kupuję. On jest zadowolony, że dostał coś  co mu się naprawdę przyda, a ja,że on się cieszy;)

Heh, ja z moim chyba jesteśmy dużymi dziećmi, bo dajemy sobie prezenty całkowicie niepraktyczne, ale takie, które na pewno ucieszą drugą osobę - właśnie jak dziecko.
Uważam, że wodę po goleniu można kupić przy okazji cotygodniowych zakupów. Być może to kwestia charakteru, ale wiem, że mego ukochanego taki prezent by nie ucieszył - co innego model motoru do sklejania albo dvd z koncertu na 30. urodziny Dżemu smile

19

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?
falka napisał/a:

Uważam, że wodę po goleniu można kupić przy okazji cotygodniowych zakupów. Być może to kwestia charakteru, ale wiem, że mego ukochanego taki prezent by nie ucieszył - co innego model motoru do sklejania albo dvd z koncertu na 30. urodziny Dżemu smile

mnie nie stać na to,aby przy okazji cotygodniowych zakupów kupować wodę po goleniu,czy
innych kosmetyków około 50zł(zakładając,że tyle kosztuje woda,którą chcę kupić).
Póki co, nie zarabiam, więc dla mnie jest to jakiś wydatek.

Wiadomo,że każdy ma inny gust. Jedni wolą prezenty praktyczne, a drudzy inne.
I to całkiem normalne i zrozumiałe.Każdy jest inny,każdego  co innego cieszy.

20

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Masz rację, finanse grają w tym wypadku dużą rolę - ja na przykład na ostatni prezent dla mojego ukochanego musiałam trochę odkładać. No i on nie używa specyfików typu woda po goleniu, więc problem odpada wink

A co do gustów prezentowych - masz rację. Wczoraj rozmawiałam o tym z moim partnerem, i on sam stwierdził, że z praktycznych prezentów mniej by się cieszył niż z jakiejś "zabawki" - wyłazi z niego duże dziecko wink Ale np. okazało się, że jego najlepszy przyjaciel gustuje właśnie w prezentach praktycznych - takich bardziej poważnych.
Czyli wychodzi na to co Ty napisałaś: każdego cieszy co innego.

21

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Teraz 31 sierpnia my mieliśmy swoją 5 rocznicę. Mamy już dwójke dzieci a że mamy taką sytuację że nie mamy z kim dzieci zostawić to wybralismy sie całą rodzinką na całodniową wycieczke... Było bardzo przyjemnie dzieci już o 20 spały zmęczone więc cały wieczór mieliśmy dla siebie....

22

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Patrycja - wspaniały pomysł jak zrobić coś z niczego - na wszystko można znaleźć jakiś sposób smile
I obstawiam że dzieciaki również były zachwycone smile

23

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

falka niestety pieniądze są dość istotne przy wyborze prezentu, ale nie ma się co od razu załamywać.
Ja mam z 'górki', bo jak on czegoś nie ma, to kupuję, a Ty musisz się trochę nagimnastykować, aby wymyślić coś oryginalnego;)

patrycja super pomysł i każdy był zadowolony.
I takie 'prezenty' chyba są najlepsze. W końcu liczy się bliskość, czas sobie poświęcony,a nie tylko materialne rzeczy.

Ja z narzeczonym planowaliśmy w ten weekend z okazji rocznicy wyjechać gdzieś na 2,3 dni, ale
niestety nie wypaliło...

24

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

falka ten pomysł z zegarem mi sie podoba... smile ale nie ma dużego wyboru na allegro:/:/ hmm

25

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Na rocznicę najfajniejszy jest wyjazd gdzieś tylko we dwoje, choć nam zdarza się częściej wyjeżdżać w trójkę (nasz mały jedzie z nami).

26

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

jeśli lubi smakołyki to może upiecz coś?na walentynki upiekłam tort z różowym truskawkowym kremem i napisem "Zostań moja walentynką" i bardzo mu sie podobał i msakował. teraz na jego rodzinki babeczki, i rożwnież był zadowolony:) śmieszne sa też skarpetki z różnymi śmiesznymi napisami, np. czarne z czerwonym napisem. praktyczne i zabawne:)

27

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

My tradycyjnie rocznicę spędziliśmy osobno (... sad ) ale za to tradycyjnie zamiast prezentów poszliśmy do kina wink W marcu wybieramy się na wiosenno-urodzinowy weekend w góry więc teraz oszczędzamy nasze studenckie pieniążki big_smile

28

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

ja 5 rocznice ślubu będę obchodzić 12.08.2011 a 5 rocznica naszych zaręczyn przypadnie 10.02.2011.Pamiętam jak dopiero braliśmy ślub a to już niedługo 5 lat po ślubie.Mąż znalazł pracę za granicą i mam nadzieję że powoli zaczniemy spłacać swoje długi w bankach.Jestem szczęśliwa,ale bardzo tęsknie za mężem.

29

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Ja też uważam (tak jak któraś z was pisała tu wcześniej), że na rocznicę najlepszy jest wyjazd gdzieś we dwoje. Ja z moim chłopakiem w tym roku na rocznicę planujemy jechać do hotelu Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim. Z tego co widziałam na ich stronie internetowej jest to ustronne i urocze miejsce, a trzy dni tam wydają mi się świetnym pomysłem na tę okazję. Wydaje mi się, że takie miejsca zbliżają:). Miejsce to wydaje mi się mieć naprawdę kameralną atmosferę.

30

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Albo wyjazd albo romantyczne "pozostanie" w mieście, ale tylko we dwoje. Drzwi zamknięte na klucz, żadnych telefonów. Potem kino lub teatr, a na zakończenie wieczoru uczta w jakiejś wyjątkowej restauracji przy muzyce. My tak lubimy, zwlaszcza, że mamy sentyment do jednego z miejsc w Warszawie.

31 Ostatnio edytowany przez Noelle (2011-02-17 14:38:21)

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Rocznice można zaplanować dużo wcześniej, więc warto o tym pomyśleć wcześniej, zaoszczędzić trochę pieniążków i pojechać w jakieś fajne miejsce.W Polsce też mamy dużo możliwości:) Musze sie pochwalić ze na ostatnia rocznicę pojechaliśmy w góry, Sudety i było pięknie:) A najbardziej podobał mi się pensjonat(bo mąż zdecydowanie wolał tamtejsze szlaki górskie:)! Był śliczny, klimatyczny i idealny na taka okazję:) Polecam Willę pod Zegarem! spam
Nazwa adekwatna do miejsca, warunki iście willowe:)

32

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Ja zapewne nie robilabym nic wielkiego z chlopakiem:) po prostu chcielibysmy ten dzien spedzic wyjatkowo i razem. Pewnie pojdziemy do kina, a potem na kolacje a potem wiadomo co wink lub ewentualnie obejrzymy w domu jakis film, zrobimy pyszna kolacje. Jest jeszcze trzecia wersja - pojedziemy gdzies na weekend. Moj facet uwielbia takie wypady, wiec mysle, ze to bylby donry pomysl
Nie trzeba przeciez robic nic wielkiego i planowac Bog wie czego. Wazne, by ten dzien spedzic milo i u boku osoby, ktora sie kocha")

33

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

wynajmij pokój w hotelu, kup sobie przebranie najlepiej pielęgniareczki, wyslij mu smsa ze czekasz na niego własnie tam o tej i o tej godzinie kup butelkę wina, zapal mnóstwo świec, a jak juz przyjdzie przywiąż do łózka i kochaj się z nim do samego rana wink na pewno długo tego nie zapomni wink

34

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Ja proponowałabym kino,potem jakaś wspólna kolacyjka przy świecach i spacer.:)
Albo jesli ktoś dysponuje wiekszą ilością gotówki zarezerwować wcześniej wspólną wizytę w SPA.

35 Ostatnio edytowany przez Noelle (2011-02-21 16:06:34)

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

ja bym zrobiła striptease, ale jeszcze na tyle nie schudłam :DDD 9 i poł tygodnia to bardzo inspirujący film big_smile a jak chcesz zeby bylo romantycznie to moze cos z takich prezentow z przeżyć? lot balonem, albo koalcja na łodzi? widziałam to w takim serwisie spam

36

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Co byście dziewczyny proponowały na pierwszą rocznicę ślubu? smile odrazu mówię, wyjazd odpada z powodu natłoku obowiązków

37

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

My z mezem rzadko celebrujemy rocznice slubu ale teraz zaszalalam.Zalatwilam trzy dniowy pobyt w Zakopanem.Bylo cudownie:)

38

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

My z mezem rzadko celebrujemy rocznice slubu ale teraz zaszalalam.Zalatwilam trzy dniowy pobyt w Zakopanem.Bylo cudownie:)

39

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Wycieczka, wspólne wyjście - świetne pomysły, pokazują, że druga strona się angażuje, jest jakaś odskocznia od codziennych obowiązków, podobnie wynajęcie pokoju w hotelu wink

40

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Szkoda,że masz mało czasu do tej rocznicy.Jak bym miała zdolności taneczne - głosowałabym za opcją striptease'u, ale w moim wykonaniu to raczej komediowe wydanie,hihi! Fajnym pomysłem jest wycieczka w romantyczne miejsce.Ja byłam na takiej wycieczce w Paryżu z funclub. Cudowna magia tego miasta napewno podziałała by na Was lepiej niż afrodyzjaki.

41

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Wspólna kolacja lub wycieczka w ulubione miejsce w którym ma się wiele wspólnych wspomnień. Jest wiele różnych propozycji na spędzenie rocznic tylko trzeba trochę pomyśleć co może sprawić radość naszej drugiej połówce.

42

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?
Joasia91 napisał/a:

moze od drzwi ustaw na ziemi takie swieczki male i kieruj nimi droge do lozka a na lozku płatki róz

fajnie tylko że to ma być coś dla NIEGO, on jest mężczyzną. Nie kobietą ;p

43

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Tak na przyszłość to myślę że prezent, który przygotowałaś jest ok smile fajny, symboliczny i sentymentalny. Poza tym zadbaj o dobry seks.

44

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

z prezentów że tak powiem wspólnych i związanych z dwójką bardzo fajnym pomysłem jest wyżej wspomniany zegar.
W podobnym klimacie może być obraz na płótnie ze zdjęcia/ fotoksiążka/kubek lub poduszka ze zdjęciem. Na dzień dzisiejszy na wielu produktach można umieścić wspólne zdjęcie smile

45

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

A mi się wydaje, że prezenty typu album z naszymi zdjęciami są strasznie nudne i oklepane. Jeszcze zegar ok: sama zresztą taki dla nas kupiłam. Uważam, że fajnie wygląda, bo wisi na ścianie i się na niego jednak patrzy raz na jakiś czas. Ale po co komu album do zdjęć? Tylko będzie w kącie leżał i się kurzył. Mi się właśnie rocznica zbliża i się zastanawiam co by wymyślić. Na pewno bym chciała pójść do jakiejś dobrej knajpy, żeby się zrelaksować przy pysznym jedzeniu, ale chciałabym coś fajnego zrobić przed kolacją. I nie kino, bo do kina to zawsze można pójść, nic specjalnego jak dla mnie. Może się pójdziemy postrzelać laserami, sama nie wiem.

46

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Dori super pomysl. Przez tyle lat o tym marze, ale poki co nie znlazlam w sobie dosc odwagi :-)

47

Odp: ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

U nas dzisiaj mija równe dwa lata jak jesteśmy razem i narzeczony zaprasza mnie gdzieś wieczorem -a ja nie mam pojęcia co to za niespodzianka smile

Posty [ 47 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » ROCZNICA związku - jak spędzić ? co fajnego przygotować ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024