Myśli zakazane - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1 Ostatnio edytowany przez Lucky659 (2017-12-30 22:33:54)

Temat: Myśli zakazane

Czy ktoś z was miał tu taką sytuację, że jest sam i spędza każdą chwilę sam jednocześnie widząc szczęście innych ludzi ma takie myśli, że może lepiej by było, gdyby nas nie było?

Nie mam szczęścia w miłości. Może coś robię źle. Idę przez życie sama. Nikogo nie skrzywdziłam ani złego słowa nie powiedziałam, żeby tak miało być. Coś musi we mnie być, że odstraszam ludzi. Ale ja nie wiem co.

Dlaczego muszę ponosić taką karę? Mam wrażenie, że zawsze już zostanę sama i że nigdy się to nie zmieni i że resztę życia spędzę na terapii. Ale ja nie chcę tak żyć.

Wegetacja nie jest dla mnie. Samotność mnie irytuje, bo widzę, że nikt na dłuższą metę nie jest sam. Tylko mi się nie udaje. Trafiam na same złe osoby, które chcą mnie wykorzystać i nic więcej. Może ja faktycznie nie nadaję się do związku.

Nie jest to celem mojego życia, ale jest mi zwyczajnie przykro. Zadaję sobie pytanie: po co kochać, jak i tak nikt tego nie odwzajemni?

Gdy nie ma tej drugiej osoby z którą mogłabym porozmawiać, to nic mi się nie chce i nie widzę sensu bytu. Bo dla kogo robić śniadanie. Z kim mam iść do kina?

Jaki jest sens mojego istnienia, gdy wszystko co robię jest bez sensu i nie sprawia mi przyjemności?

W moje życie wkradła się rutyna.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Myśli zakazane

Przeszłaś już terapię czy jeszcze nie? Może masz depresję?

3

Odp: Myśli zakazane

Jeszcze nie.

W moje życie wkradła się rutyna. Wszystko mnie nudzi. Nic mnie nie fascynuje, bo wiem, że każdy następny dzień będzie taki sam.

4

Odp: Myśli zakazane

Rozumiem Cię. Też to mam. Nie wiem ile masz lat czy pracujesz, studiujesz czy co robisz, ale poradziłabym Ci odwiedzić i psychologa i psychiatrę jak najszybciej. Oprócz tego krótkie spacery, ulubiona muzyka, jedzenie + radość z małych rzeczy. Jeśli możesz to też jak najszybciej jakieś odprężające mini wakacje może być też gdzieś blisko typu Słowacja.

5 Ostatnio edytowany przez evalougo (2017-12-30 23:24:50)

Odp: Myśli zakazane

Ja też się za bardzo do związków nie nadaję (masę błędów w nich popełniałam), ale samotności się - na razie- nie boję. W pewnym sensie dobrze mi z nią. Nie tak w stu procentach, ale nawet nawet- narzekać nie mogę smile
Czasem może spojrzę na inne pary, coś mnie lekko zakłuje (tak ledwo wyczuwalnie), ale mam tyle na głowie, że nie mam czasu się tym martwić.
Paradoksalnie gorzej znosiłam widok szczęśliwie zakochanych, kiedy sama powinnam była tworzyć taką parę wink
Śniadanie robię dla siebie, na kino nie mam czasu, a jeśli już, to zawsze mogę wybrać się z koleżanką czy też siostrą.
Na co dzień pracuję z masą ludzi, więc jakiś kontakt z otoczeniem mam.
Jeśli tak Ci źle i w niczym nie widzisz sensu-  skorzystaj z rady prawiezalamanej.

6

Odp: Myśli zakazane

Rozumiem Cię doskonale.

Prawie 6 lat temu zakończył się mój związek. Bardzo wtedy cierpiałam, to był mój pierwszy facet i to miała być taka miłość na całe życie,onmiał być tym jedynym. Niestety zdardziłmnie i na koniec usłyszałam bardzo dużo przykrych słów.  Na początku wiadomo - było bardzo ciężko. Po pewnym czasie pyszła taka radość - że to w sumie fajnie, że jestem sama, że mam szansę się rozwinąć, odkryć siebie na nowo, doświadczyć czegoś nowego, poznać nowych ludzi.
Niestety podobnie jak Ty spotykam na swojej drodze nieodpowiednie osoby. A jeśli poznaję już jakiegoś fajnego i wartościowego mężczyznę to okazuje się, że on jest już w szczęśliwym związku. Ostatnio też poznałam fajnego mężczyznę, liczyłam że być może relacja z płaszczyny zawodowej przeniesie się na płaszczyznę prywatną - niestety chybajednak nic z tego nie będzie.
Jest mi normalnie tak po ludzku przykro. Zwłaszcza kiedy widzę gdześ zakochane pary lub rozmawiam ze swoimi koleżankami. Tak szczerez po ludzku im zazdroszczę, że ich związki się rozwijają, zaczynają ze sobąmieszkać, biorą śluby, pojawiają się dzieci itp. Związek czy małeżeństwo nie jest sensem mojego życia - ale wiem też, że nie da się w nieskończoność być samej. Że związek jest nam potrzebny w życiu.
Nie wydaje mi się aby czegoś mi brakowało. Mam 27 lat, skończyłam studia, pracuję w zawodzie, jestem samodzielna. Czuję się atrakcyjna jako kobieta. Sporo czytam, reprezentuję sobą dość wysoki poziom. W towarzystwie też nie jestem mimozą czy zarozumiałą księżniczką i z tego co widzę - raczej jestem lubiana. Fakt - potrafię mocno bronić swojego zdania, nie boję się głosić odważnych poglądów - ale to akurat uważam za zaletę,pod warunkiem zachowania minimum dyplomacji. A mimo to jeśli już dostaję zaproszenie na randkę to przez takiego mężczyznę, że lepiej zostać starą panną. Jeśli już jakiś facet faktycznie mi się podoba to jak pisałam wyżej - jest zajęty, a jesli nie to znajomośc utyka na poziomie koleżeństwa.
Jest mi z tego powodu przykro bo podonie jak Ty - czuję, że już nic dobrego w tej kwestii mnie w życiu nie spotka. A uczuć nie da sięzastąpić kolejnym dyplomem czy nowym samochodem.

7

Odp: Myśli zakazane

Będę znowu musiała znowu iść do psychologa, bo Polacy są okrutni niestety. Nie lubię jak ktoś mnie stygmatyzuje, bo miałam doła kilka lat temu po rozstaniu.

Gdy jest lepiej. Wygrzebuję się. Ale pojawia się ktoś kto wygrzebuje posty z sprzed lat i wyrabia sobie o mnie opinię tak naprawdę mnie nie znając. Po co?

8

Odp: Myśli zakazane

Rutyna znaczy co , suplementacja diety ?
Sama w sobie suplementacja diety jest OK.
Chociaż wiadomo to samo po jakimś czasie się przejada.
Trzeba coś zmieniać.

9 Ostatnio edytowany przez Lucky659 (2017-12-31 12:54:32)

Odp: Myśli zakazane

Udam, że tego nie przeczytałam kwadrad

Temat można zamknąć. Także adminie proszę.

10 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2017-12-31 12:59:10)

Odp: Myśli zakazane

Czasem warto się przyznać do tego ,że się coś potrafi.
Umiejętność czytania to nie jest wcale taka wstydliwa umiejętność.
Warto być tolerancyjnym, nawet dla rożnych dziwnych umiejętności.

11

Odp: Myśli zakazane

Owszem, ale słowo rutyna ma chyba kilka znaczeń kwadrad.

Nie wspominałam nic o niedoborach w moim organizmie.

12 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2017-12-31 13:15:26)

Odp: Myśli zakazane

A może właśnie warto poruszyć ten temat, często nieodpowiednia dieta lub niedobory rożnych elementów są   powodem złego nastroju.

Odp: Myśli zakazane

Poczucie humoru naprawdę w życiu pomaga. Spróbuj.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024