Ciąża czy miesiączka? Kiedy zrobić test - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża czy miesiączka? Kiedy zrobić test

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Ciąża czy miesiączka? Kiedy zrobić test

Cześć,
Dzisiaj jest mój 29 dzień cyklu,miesiączki nie mam nadal,moja temperatura utrzymywała się w granicach 36,8 - 36,9 stopni ale zauważyłam że od 3 dni spadła mi do 36,5 st.
Z tego co wyczytalam w internecie,może odznaczać to nadchodzącą miesiączke,lecz ja nadal jej nie mam.Zrobiłam test -wyszedł negatywny.
Moje objawy to :

-Tkliwość sutków,ich powiększenie i zmiana koloru na ciemniejszy
-Bóle w podbrzuszu,kłucia,skurcze,pieczenie,ciągnięcie jajników,czasami przechodzi ból na pachwiny i plecy
- Poprawa cery ( Zawsze przed miesiączką miałam wysyp wyprysków na brodzie,w tym cyklu cera zrobiła się ładniejsza,i dosłownie zauważyłam tylko dwóch małych "Nieprzyjacieli"
-Czasami mam zgage,zwłaszcza wieczorem / nocą
-Częściej chodze siku w ciągu dnia
-Wzmożony apetyt
-Wahania nastroju,zrobiłam się płaczliwa i czasami mam ochotę zabić męża
-Sypiam w dzień
-Na piersiach zauważyłam grubsze i bardziej widoczniejsze żyły,mimo iż Nie zmieniły one swojej wielkości

Nie znam się,ale zauważyłam,że moja macica jest hm...rozpulchniona,miękka,powiększona i osadzona dosyć nisko

Staram się nie wmawiać Sobie objawów,ale czy jest możliwe bym była w ciąży mimo spadku temperatury i negatywnego testu? Może jest jeszcze za wcześnie na testowanie?
Wiem,że powinnam zrobić Betę i chyba to zrobię,ale jutro rano wykonam jeszcze test.

Co o tym sądzicie?

smile
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciąża czy miesiączka? Kiedy zrobić test

Ja sadze, ze popadasz w paranoje. Ledwie Tydzien temu zalozylas temat o owulacji a dzis chcesz potwierdzenia ciazy.

Stres szkodzi.

Nic tu nie ma ;P

3

Po prostu założyłam temat o owulacji i temperaturze,bo nigdy się w to nie zagłębiałam i na tym nie znam,a myśle że to forum jest od tego,by zaczerpnąć też jakichś informacji oraz uzyskać "Pomoc" smile

smile
Reklama

4

Seks w zasie plodnym = mozliwosc ciazy.

Kiedy mozna zrobic test jest podane na kadzej ulotce przy tescie.

Zaplodnienie nie wystarczy do zajscia w ciaze.

Wszelkie "obiawy ciazowe" moga byc rowniez obiasami stresu lub spozniajacej sie miesiaczki.

O reszte musisz spytac wrozki.

Nic tu nie ma ;P

5

Dobrze,zaraz do Niej zadzwonie i spytam smile

Ps.Jeżeli aż tak bardzo drażnią Cię Moje tematy założone tutaj,to przecież nikt nie zmusza Cię do udzielania się,nie jest to przymusem.
Ale mimo to dziękuje Ci za rady.
Pozdrawiam Cie serdecznie.

smile
Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża czy miesiączka? Kiedy zrobić test

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016