Krótkometrażówka na dziś :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Krótkometrażówka na dziś :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Czarna Kotka (2016-04-23 10:28:23)

Temat: Krótkometrażówka na dziś :)

Mam słabość do tej formy.
Stopniowo powrzucam tu moje ulubione krótkie filmy, chętnie tez obejrzę to, co się Wam podoba.

Dzisiaj:
(najlepiej na dużym, pełnym ekranie;))

PS: czy linki do vimeo,veoh itp. są dozwolone?

Czarna Kotka:No łamali granice przekraczający ja oszukani i często zmuszani do tego ludzie. Rozumiem że to spokojnie usprawiedliwia wypieprzanie ludzi, w tym kobiet i dzieci na bagna i niech tam zdychają, byle po cichu.
Snake: Mniej więcej tak.
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Czarna Kotka (2016-04-24 08:24:05)

Odp: Krótkometrażówka na dziś :)

"Vincet" Tima Burtona

(narratorem jest Vincent Price) smile

Czarna Kotka:No łamali granice przekraczający ja oszukani i często zmuszani do tego ludzie. Rozumiem że to spokojnie usprawiedliwia wypieprzanie ludzi, w tym kobiet i dzieci na bagna i niech tam zdychają, byle po cichu.

3

Dzisiaj "Cat Soup".
Ostrzegam, że jest mocno abstrakcyjny i ryjący banię.
Uwielbiam smile

4

Uwielbiam krotki metraż! Na pewno obejrzę wszystkie Twoje typy, podzielę się potem refleksjami. smile
Od siebie dodam:

Swojego czasu słuchałam tej muzyki w kółko.

5

Daenerys, urocze smile
Z jakiegoś powodu trochę mi przypomina komiksy Mateusza Skutnika.

Dziś inspirowana Beksińskim "Katedra" (tak, wszyscy znają) wink

Katedra przegrała Oskara z Czabczabsami.

6

Haha big_smile

7

Misiowa historia.
Film Gabriela Osorio. Inspirowany historią jego dziadka, który za czasów dyktatury Pinocheta został najpierw uwieziony, a następnie zmuszony do życia na emigracji, z dala od rodziny.
Film o tęsknocie.

https://vk.com/video244132350_171200778

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Krótkometrażówka na dziś :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021