kiedys wyluzowana , a dzis zalamana. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » kiedys wyluzowana , a dzis zalamana.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: kiedys wyluzowana , a dzis zalamana.

Witajcie.
Jestem nowa  na tym forum wiec wybaczcie za jakies niedociagniecia.
Przejde wiec do sedna , a mianowicie:
Calkiem nie dawno bylam jeszcze osoba ktora potrafila cieszyc sie caly czas ze wszystkiego , nie przejmowalam sie niczym tym bardziej opinia innych , mialam to gdzie co mowia i mysla o mnie , zas cos ske zmienilo jesli smieje ske to rzadko , a co najbardziej mnie denerwuje to to ze zaczelam przejmlwac sie opinia innych na moj temat
Macie moze jakies rady co zrobic , zeby mniec tzw wszystko gdzies?? 
Nie przejmowac sie opinia innych .?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kiedys wyluzowana , a dzis zalamana.

A coś się stało co zapoczątkowało te zmiany, czy czas po prostu??? bo rzadko się tak dzieje bez przyczyny, aczkolwiek czasem się dzieje.

3

Jeśli wiesz w czym tkwi problem, pora przejść do czynów. Zacznij od małych kroczków. Nie wiem dokładnie co masz zrobić, myślę, że sama lepiej wiesz co przynosi Ci radość i jakie cele chcesz osiągnąć. Sama napisałaś, że nie chcesz się przejmować opinią ludzi, więc do dzieła smile
Jak ja to mówię : ludzie niech sobie myślą co chcą, bo i tak wszyscy umrą i nie będzie miało nic znaczenia wink
Z drugiej strony nie ma sensu przeginać i mieć kompletnie wszystko gdzieś, bo to nie o to chodzi. Warto znaleźć taki złoty środek.
Życzę Ci, aby uśmiech jak najszybciej okrył Twoją twarz smile

4

no właśnie... a czy coś takiego się stało?  coś konkretnego?  jakaś zmiana w życiu?

Ryzyko stanowi część życia.
Właściwie ryzyko jest jego najlepszą częścią, najpiękniejszą.
Każda chwila jest ryzykiem. Kto wie, czy oddech się nie zatrzyma?
Tego nikt nie wie, nigdy...

5

Też tak mam. Kiedyś ciągle się smiałam a teraz nie wiem nawet z czego mogłabym..
Co chwile się załamuje albo szukam sobie powodów do tego by było źle i nie wiem jak to przerwać.
Robie tylko to co jest w moim obowiązku i nie potrafie się cieszyć każdym dniem czy czymkolwiek.

Ostatnio pisze sobie 5 rzeczy za które jestem wdzięczna tego dnia.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » kiedys wyluzowana , a dzis zalamana.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018