Zaproszenie dla pasjonatek aktywności, sportu i turystyki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Zaproszenie dla pasjonatek aktywności, sportu i turystyki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Zaproszenie dla pasjonatek aktywności, sportu i turystyki

Jesteś seniorką 60+ szukającym nowych wyzwań lub chcącym sprawdzić się w turystyce lub jesteś osobą z niepełnosprawnością lubiącą ruch, aktywność, a Twoją pasją są podróże? A może chcesz dopiero zacząć swoją przygodę z turystyką i aktywnie spędzić czas?

Chcesz zachęcić kogoś z rodziny do wyjścia z domu, ciekawego spędzenia czasu i poznania ludzi z pasją, którzy nie zważając na wiek lub niepełnosprawność realizują marzenia i rozwijają swoje pasje?

JEŚLI TAK? Zapraszamy Cię do uczestnictwa w projekcie "Dostojne srebro, żywe złoto - aktywni razem!" realizowanym od kwietnia do listopada 2015 roku.

Celem projektu jest aktywizacja społeczna osób starszych oraz osób z niepełnosprawnością z wykorzystaniem integracji międzypokoleniowej.

W ramach projektu:
a) 4 inspirujące spotkania podróżnicze
b) 2 aktywizujące spotkania terenowe, których tematami przewodnimi będą szkolenie i regaty żeglarskie oraz wyprawa kajakowa.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE NA STRONIE FUNDACJI
Działania realizowane są przez Fundację Podróże bez Granic w partnerstwie z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Gdańsku. Projekt finansowany jest w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014 2020 (ASOS) - Edycja 2015.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Zaproszenie dla pasjonatek aktywności, sportu i turystyki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018