Antykoncepcja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Antykoncepcja

Witam. Mam pytanie. Czy jeśli dzisiaj dostałam tabletki anty to mogę je zacząć stosować za jakieś np dwa miesiące? Czy tabletki są przeznaczone na konkretny cykl? Dodam że to moje pierwsze opakowanie. Poszłam do ginekologa wcześniej po prostu. Czy jest jakaś reguła?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Antykoncepcja

Uważasz, że producent tabletek produkuje konkretne opakowanie dla konkretnej kobiety na konkretny miesiąc czy też może oznaczone są znakami zodiaku? A pytałaś w aptece, czy nie dali Ci takich dla kogoś innego na przyszłą wiosnę?
Zamiast zakładać sto wątków na ten temat na forum, wystarczyło zapytać ginekologa, jak je przepisywał.

3

Odp: Antykoncepcja

Nie przyszło mi to do głowy. Dlatego chciałam zapytać kogoś kto jest bardziej doświadczony niz ja. Także ponawiam pytanie.

4

Odp: Antykoncepcja

a może wystarczy CZYTAĆ ULOTKI??
bosh, przecież tam jest wszystko dokładnie opisane... nie, lepiej przeszukać internet w poszukiwaniu kobiecego forum.

5

Odp: Antykoncepcja

Na ulotce nie było to dokładnie sprecyzowane. Dlatego też pytam. Co masz za problem. Wystarczy odpowiedzieć i już a nie się bulwersować z byle powodu.

6

Odp: Antykoncepcja

to przeczytaj jeszcze raz - tylko tym razem ze zrozumieniem

7

Odp: Antykoncepcja

właśnie tam jest napisane : " z opakowania przeznaczonego na dany cykl" nie rozumiem czy chodzi o  przyszły cykl konkretny czy to wgl nie ma znaczenia.

8

Odp: Antykoncepcja

To moze Nie używaj tych tabletek bo chyba nie doroslas do ich używania

9

Odp: Antykoncepcja

Dany cykl czyli najbliższy cykl, w którym planujesz brać pigułkę. To czy zaczniesz brać pigułkę teraz czy od kolejnego cyklu (inaczej kolejnej miesiączki), nie ma znaczenia dla skuteczności pigułek - to nadal te same pigułki i nadal ten sam skład i zasady przyjmowania. Bylebyś je brała regularnie, i tyle.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024