Zaburzenia hormonalne - owłosienie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Zaburzenia hormonalne - owłosienie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Zaburzenia hormonalne - owłosienie

Witam. Moim największym problemem są zaburzenia hormonalne: moje ciało jest nadmiernie owłosione. Usunięte włoski z nóg odrastają w ciągu 3 godzin. Moje włosy łonowe rosną nawet po wewnętrznej stronie ud. Jest to bardzo wstydliwe i krępujące. Znacie może jakieś preparaty które mogłyby mi pomóc? Czy jest szansa na to, że włoski po prostu się "uspokoją"? Mam 18 lat.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zaburzenia hormonalne - owłosienie

Myślę, ze warto by było się udać do lekarza. To chyba tak samo nie przejdzie. Jest to uciążliwe, więc nie dziwię się, ze Ciebie to już denerwuje i chcesz coś z tym zrobić. Idź do lekarza to napewno coś Ci na to pomoże.

3

Hej - również myślę, że powinnaś udać się do endokrynologa lub ginekologa i zrobić podstawowe badania na poziom hormonów - wyniki powinny dać odpowiedź co dalej z leczeniem...
Trochę tych leków na tą przypadłość jest, ale i tak są one tylko na receptę...takim jednym są tabl. antykoncepcyjne Diane-35...są one często przepisywane przez lekarzy w różnych zaburzeniach hormonalnych, a zwłaszcza w przypadku hirsutyzmu...

Być jak płynąca rzeka...
Reklama

4

Odświeżę wątek, bo jest tego wart. Aż dziw bierze, że do niedawna nie było na naszym rynku żadnych leków stosowanych miejscowo, które by faktycznie działały. Jak się przegląda internet, to się okazuję, że wiele osób ściąga z Niemiec, czy Belgii lek Vaniqua. Co ciekawe lekarze ponoć mimo braku leku w Polsce, przepisywali receptę. Teraz już lek można dostać, więc przynajmniej nie będzie problemów z realizacją tychże.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Zaburzenia hormonalne - owłosienie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018